Logo
Právě je 28. dub 2024 19:37

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 01. srp 2010 14:07 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 1434
Bydliště: Plzeň/Praha
Tak sme to stihli a zakladame tema jako prvni ;-)

Dekujeme moc za krasne zorgranizovany sraz, vyborne vybrane misto a trat zavodu a i kemp nemel chybu. Myslime si, ze se vse povedlo jak melo a to i vcetne pocasi. A na finale na letisti budu vzpominat :-D

Chtel bych i touto cestou podekovat vsem za pomocnou ruku, kdyz jsme byli v nesnazich ;-)

Ondrovi moc dekujeme za zapujceni a slozeni sobotniho grilu, protoze by se v sobotu asi nikdo nenajedl :-D

A s temi co dnes vyspavali se jeste loucime :-)

Diky M&M

P.S.: fotky nemame, ale myslim si, ze se jich tu objevi az az ;-)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 01. srp 2010 18:13 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 27. čer 2007 23:02
Příspěvky: 277
Bydliště: Most
Hvězdný války jsem viděla kdysi před lety a ho...no si z nich pamatuju :alien:

ALE : že byly MINI-Wálky - kráááááááásný relíčko nádhernou krajinou - super itík s bombastickým nápadem pouze čtivého textu . . . a skvělýho textu - za text vytesávám obzvláště velkou poklonu :-) A že závod byl prošpikován bezva zábavnejma úkolama A že to vše bylo v hezkém kempu s prima lidičkama - TAK TO TEDY VÁŽENÍ NEZAPOMENU NIKDY !!! :bigups:

Bylo to skvělý - fotky dodám brzo a doufám, že v kameře se skrývá pár dobrejch záběrů a povede se mi i ten vzpomínkovej filmeček .-)

Ještě jednou smekám před všemi, kteří se na pořádání srazu podíleli - MOC DĚKUJEME

posádka Aqua-Cooperu . . . MINI-SEVER

_________________
DON´T WORRY, BE MINI


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 01. srp 2010 21:26 
Offline
Čefák minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2006 19:42
Příspěvky: 961
Bydliště: Petřvald 1
Velké díky Žigoušovi, Ivči a všem kteří pomáhali. Originalita itíku nás málem stála po 200m rozchod v páru :) nádherná krajina, spousta závoduchtivých lidí a miníků, noční družby proběhly na jedničku :pivo: rumunský koeficient zafungoval, takže jsme si odvezli i nějakou tu cenu. Slalom na letišti naprostá pecka, jestli teda bude někdo hromadně objednávat nové pneu pro celý kolektiv tak já bych si zdovolením také vzal :D velká pochvala pro HMF :rock: sraz neměl chybu, těším se napřezrok.

čef :andare:

_________________
na velikosti záleží / size matters
NR Mini Club


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 01. srp 2010 21:44 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 19. bře 2006 01:27
Příspěvky: 614
Bydliště: Ostrava
opět za 1. ve všech směrech :wink:

_________________
když ho miluješ, není co řešit :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 01. srp 2010 21:51 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 03. kvě 2007 10:12
Příspěvky: 182
Bydliště: Valašské Meziříčí
Letos se na moc srazů nedostanu, ale jsem strašně MOC a MOC rád, že právě na tenhle jsem se dostal a mohl obdivovat krásnou krajinu Balkánu se soutěžními úkoly, u kterých byla perfektní atmosféra se spoustou legrace...

takže dávám hodnocení 10 bodů z 10ti ... :pray:

p.s. na dnešní MAD MAX motokáry jen tak nezapomenu! ... unikátní circuit!!! :andare:

_________________
No time to lose!... MINI

www.namrdracing.com


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 01. srp 2010 21:53 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. led 2005 10:24
Příspěvky: 663
Bydliště: Východní Čechy - Jaroměř

Moc děkujeme všem zůčastněným, kteří dovezli parádní náladu a předvedli kus poctivého soutěžení na srazu ! ! !
:banana: Je to čest pořádat sraz pro partu lidí co stojí při nás už 6tý rok ! ! !

Příští rok se zase budeme těšít:) Téma už máme! :D

Přidávám první serii fotek, ještě přibude pár videí ze slalomu.

GALERIE MINI WARS 2010


Obrázek

_________________
Mini Cooper SPi 96, Mini mk2 69, Mini pick-up, Mini Clubman


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 01. srp 2010 23:35 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 22. srp 2009 12:22
Příspěvky: 899
Bydliště: Pardubice
Tak akce uplně :bigups: Děkuji za to všechno, zvláště pak NR aj. za ukázku klubové scény a chvilkovou společnou cestu po zelené míli :) a ty fotky! kóór ty NR s tím měsíčním ovitem a vzdálenou lampou vypadají naprosto dokonale!! :bigups:
Tak na Orlíku :!:
Kuboš

_________________
Mini & Sex & Rock 'N' Roll


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02. srp 2010 08:22 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. čer 2008 13:44
Příspěvky: 295
Bydliště: Nord Czech
Náročný ale parádní víkend plný zažitků a bezva lidiček

Děkujeme celemu teamu organizatoru :pohar: nemělo to chybu !!!

extra poděkovaní NR a spol. za bezva společnost nejen na party ale i na motokarach . Myslim ze Lubovo gesto vystihuje vse :mrgreen: / a pro nas z toho plyne je co zlepšovat zejmena u grilu :mrgreen: /

ps. aj skály jsem dali a nejen to celý víkend krásně zakončila parádní společná jízda dom přes Jilemnici až do Turnova kde nas posadka "Zluteho" opustila a zamířila na PH / Kapo děkujem /

How


Přílohy:
P1030833.jpg
P1030833.jpg [ 33.32 KiB | Zobrazeno 16073 krát ]

_________________
I love cool cars with sex-appeal = MINI
Happy MINI Friends - "Ekšn and Dance man"
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02. srp 2010 10:40 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 22. pro 2007 19:54
Příspěvky: 147
Bydliště: Dolní Studénky
Opravdu jen tiše závidím, u fotek slintám a vyčítám
si že termín srazu se shodoval s termínem jiné akce
na kterou jsme již měli lupeny od ledna koupeny.

_________________
i MINI je někdy MAXI


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02. srp 2010 11:13 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. lis 2008 19:29
Příspěvky: 345
Bydliště: Praha
Asi jediné, co vystihuje tento sraz je slovo: úžasný

Nebudu to tady moc rozpatlávat - prostě velké poděkování organizátorům protože tento sraz nasadil pomyslnou laťku hoooooodně vysoko.. Čtivý itinerář, soutěžní úkoly vymyšleny s maximálním vtipem (např. obávaný bojovník byl parádní) Tradiční večerní párty hodně vyvedený... (Ještě mne stále trochu bolí po pátku hlavička) :( To se bohužel podepsalo na mé fyzické účasti na sobotní afterparty, kde jsem naprosto zklamal a odešel potupně spát střízlivý :crazy: No, rozhodně mám co zlepšovat... Naštěstí byly naše barvy HMF obhájeny ostatnými členy :bigups:

No a naprostý úlet na motokárách, to byl pořádný mazec !!!! :pohar:

Prostě a jednoduše moc díky za parádní sraz a celkově nezapomenutelný víkend a. . . . . . . no už se těším na příští rok !!!

HOT STUFF!!!! - MC Pampe in da MINI - http://www.youtube.com/watch?v=daFSbUzBnKk


PS: jen jsem nepřispěl na fórum, pošlu tedy peníze na účet... Omlouvám se...

_________________
Klasiku jsem měl rád, NEW MINI miluju !
Happy Mini Friends - Kápo


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02. srp 2010 20:22 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 27. čer 2007 23:02
Příspěvky: 277
Bydliště: Most
Tak jsem teda slibovala fotky . . . no, měla jsem původně na mysli fotky ze srazu . . . ale zatím vložím fotky z jiného srazu . . . dnes dopoledne jsem se "srazila" se silnicí - malá vývrtka a šup na střechu - pohled z auta vzhůru nohama - tělo zavěšené na pásech . . . zajímavé :-) naštěstí jsem jela služební fábkou .-)

Příloha:
4.jpg
4.jpg [ 27.56 KiB | Zobrazeno 15933 krát ]
Kdo můžete a máte chuť, napijte se dnes na moje druhé narozeniny a těším se na další sraz - miníků :-)

_________________
DON´T WORRY, BE MINI


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02. srp 2010 20:34 
Offline
machr minifóra
machr minifóra

Registrován: 26. kvě 2009 22:07
Příspěvky: 334
Bydliště: Jaroměř - Praha
hlavně že jsi v pořádku! :wink: všechno nejlepší :banana:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02. srp 2010 20:38 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. říj 2005 11:30
Příspěvky: 673
Bydliště: Teplice
Tak já mohu jen potrvrdit co tu všichni psaly a fakt je to pravda že tento srazík byl super.Klobouk dolů před lidičkama co to daly do kupy.Počasí super,lidičky super,večerní párty super,jízda podle itíku nevím ale věřím že také super,slalom a spritíky více než super(konečně jsem mohl vyzkoušet to jsem ukryl pod kapotu :twisted: a Lubo příště ti to vrátím :bigups: ).Díky moc za totální odreagování.Fotečky budou jen mi dejte chvilku času než se stím poperu.

_________________
MINI je můj "BAJPÁS"
www.facebook.com/namrdracing


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02. srp 2010 21:36 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 19. bře 2006 01:27
Příspěvky: 614
Bydliště: Ostrava
ještě pár obrázku a také videa z motokárového klání

http://scooby-doo.rajce.idnes.cz/Police ... -1.8.2010/

_________________
když ho miluješ, není co řešit :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 03. srp 2010 07:51 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 12. črc 2006 13:35
Příspěvky: 325
Joli,tak tohle na Orlíku zapijem :pivo: a nezapomen nás pozvat na vítání občánků :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 05. srp 2010 23:07 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra

Registrován: 28. úno 2010 20:30
Příspěvky: 97
Bydliště: Hradec Králové
Cau bando...

Tak jsem konecne dal dohromady foto :D

http://picasaweb.google.com/Martin.Alicka/MiniCooperBalkan?feat=directlink

_________________
>>Little Bastard - New Mini Cooper S<<


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 06. srp 2010 23:56 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. lis 2008 19:29
Příspěvky: 345
Bydliště: Praha
Ahoj,

Tak mám asi první a poslední negativní komentář... :(

Vypral jsem to úžasné tričko MINI WARS a dost se mi oloupaly žluté popisky :cry: A to jsem pral jen na 40° Takže teď mám černé tričko se žlutým "hvězdným prachem"

Je mi normálně do pláče.... Yellow_Flash_Colorz_PDT_41

_________________
Klasiku jsem měl rád, NEW MINI miluju !
Happy Mini Friends - Kápo


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 07. srp 2010 10:04 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. led 2005 10:24
Příspěvky: 663
Bydliště: Východní Čechy - Jaroměř
Worry píše:
Ahoj,

Tak mám asi první a poslední negativní komentář... :(

Vypral jsem to úžasné tričko MINI WARS a dost se mi oloupaly žluté popisky :cry: A to jsem pral jen na 40° Takže teď mám černé tričko se žlutým "hvězdným prachem"

Je mi normálně do pláče.... Yellow_Flash_Colorz_PDT_41


:( Tak to je mi moc líto:( Prubněte to kdyžtak jen v ruce. Achjo

_________________
Mini Cooper SPi 96, Mini mk2 69, Mini pick-up, Mini Clubman


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 17. srp 2010 13:25 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1339
Bydliště: Frýdek-Pístek
Úvod
Tak máme za sebou další ročník „Přátelského setkání majitelů a příznivců Mini“.. těch z nás, jenž jsou aktivní na http://www.minicooperforum.cz a mají chuť poznat své protějšky s nimiž si dopisujou i v reálu.. toto setkání bylo už šesté v pořadí.. pane jo, ten čas letí.. a já nechyběl na žádném z nich..to znamená, že už celých 6let jsem mezi Vámi Minikáři a po každé z těchto akcí je ten okruh známých a kamarádů vždy větší a bohatší.. mottem tohoto setkání totiž není lámat rekordy v počtu účastníků, není to ani o tom vyhrát nějakou hodnotnou cenu neb vše je bez startovného a sponzorů (Worry tobě bude vyseknuta poklona na konci) organizace a náklady s tím vynaložené jsou pouze v režii majitelů a administrátorů fóra.. za čež jim hned z kraje respekt a velkým písmem nápsáno na nebi DÍKY! Ona je sice vždy přichystána kasička při registraci na příspěvky pro provoz fóra, ale málo kdo si ji všiml..a leckdo záměrně neviděl.. :-)
Takže hlavní a jedinou podmínkou pro účast je zapálení pro Mini a chuť se bavit... a díky bohu takových je mezi námi spousta všech věkových skupin, takže víkend opravdu parádní jak má být..
Tentokráte byla akce vyhlášena pod heslem „Mini Wars“, což samo o sobě bylo lákavé neb se pod tím skrývaly hned několikeré, skvělou zábavu zaručující aktrakce.. „Mini“ je jasné.. pro „Wars“ se nabízely hned dva významy.. prvním byl paralelní slalom na letišti, kde se měly Mini utkat na krev ve vyřazovacím souboji po vzoru Mimoňských válek.. a tím druhým byla večerní maškarní nebo spíše halloweenská párty s vyhlašováním výsledků, kdy nejlepší masky ve stylu Hvězdných válek (Star Wars) získaly nehynoucí obdiv a velké ovace.

Odjezd
Odjezd do Police nad Metují jsme si v rámci části NR naplánovali s Čefem kolem 16h.. v 17:30 Čefákovi volám ať na mě nečeká déle, že mám defekt a to ještě než jsem vůbec vyjel z garáže.. nadšený ze zbytečného zpoždění Čefo s Ájou odjíždí sólo a já začínám akci oživování Innocenti.. pfff.. od Valašské zimy nejelo.. tak to jsem zvědav.. vydrží tu cestu? Není to moc velký risk a nemám raději jet normálním autem? Nakonec zvítězil sportovní duch a touha se utkat na paralelním slalomu s nejlepšími tváří v tvář (Minitom měl představit v plné kráse svého Rovera 1.4 zabudovaného v Mini a Lubo si vezl na vozíku LeBrutale Clubby).. a jak by se asi tvářila nově angažovaná navigátorka, kdybychom jeli na sraz Mini v obyčejném autě.. :-) v duchu jsem se chlácholil a nalhával si, že když bude potřeba, tak Lubo určitě rád sundá svého mazlíka z přívěsu a pojede dál se svým závoďákem po ose.. :-D
V dvoučlenné koloně jsme dorazili na místo až kolem půlnoci.. našli jsme již přítomné účastníky jak dvanáctero měsíčků sedící v kruhu kolem grilu.. rychlé ubytování a hurááá se družit.. želbohu hodina byla pokročilá a když griluješ od 18h, tak je to zmáhající.. takže se postupně společnost třídila až jsme zbyli jen my nejčerstvější.. a když už jsme i my chtěli jít spát, napadl nás s Liborem takový vtipný (ve 4h ráno je chápání srandy vnímáno kapku jinak :-) ranní nesoutěžní úkol na rozjezd.. soutěž „SPZky hejbejte se..“ takže ti co neměli značky přišroubované nebo v plastových podložkách u kterých by hrozilo jejich poškození, se ráno podivili, že vlastně nejsou z ústeckého kraje, ale třeba z hradeckého.. že Žigiho „NR vůz“ chápej „Nový Renault“ Laguna 2008 má veteránské značky 12V a tak podobně.. naštěstí jsme hoši fortelně stavění a tak nikoho nenapadlo nás veřejně lynčovat a přešlo se to doufám s úsměvem na rtech..

Mini Rally
Po snídani před chatkama za slunečného rána na čerstvém vzduchu se pomaličku začal blížit start očekávané rally.. poznalo se to především tím, že mnozí své plechové miláčky začínali umývat, leštit a ladit.. jiní obdivovali nové koňské přírůstky pod kapotou a další početnou skupinou samou pro sebe byli balkánci alias Minimaniaci, kteří se hecli a dorazili v koloně v opravdu hojném počtu sice až v sobotu ráno, ale za tu demostraci síly a jednoty to asi stálo.. :-)
Takže jsme se přesunuli na vedlejší parkoviště.. naskládali auta pro společné focení a začala rozprava před Mini Rally.. Dopředu jsme byli upozornění, že se nemáme připravovat na žádnou slepou mapu nebo klasický šipkový itinerář s kilometry.. už to samotné věštilo nevšední Mini rally a když jsme pak dostali ještě KPZ (Krabičku Putovního Zsrazu).. někdo tvrdí že původní význam se použít nemohl, neb na něj mají ochrannou známku skauti.. :-) , tak byla nejistota o našem úspěšném návratu do kempu hodně velká.. naštěstí příjezd nebyl časově omezen a tak si každý mohl jet svým tempem.. zastavit se kde chtěl a lákadel po trase bylo opravdu dost.. Broumovské skály.. Adršpašské skály.. Muzeum Merkuru.. prostě Balkán v celé své půvabné nahotě.. :-) celá rally se odehrávala v CHKO, takže bylo po cestě na co koukat.. ono to vlastně ani jinak nešlo.. protože celý itinerář byl v podstatě diplomová práce absolventa školy cestovního ruchu na téma: „Turistický průvodce po Balkáně s akcentem na poetičnost Jiráskova Hronova“ jehož týden zrovna probíhal a jenž nás provázel nepřímo po většinu cesty až ke svému rodnému domu, jenž jsme míjeli.. :-) nemá smysl popisovat.. kdo byl ví a do konce života nezapomene.. kdo nebyl.. jejich smůla :-)

Úkoly
Po trase Mini Rally, jak už to tak bývá, nás účastníky Mini Wars 2010 čekaly mnohé dovednostní úkoly a některé z nich v pravdě originální.. hned první z nich na Broumovských skalách nám dal zabrat a vyvolal mnohé vášnivé debaty.. ono vytyčit úhel, byť za pomocí školního úhloměru, který byl součástí KPZ na schématické mapě pohoří se jeví jako jednoduchý úkol, ale nevěřili byste kolik různých úhlů jsme dokázali vyměřit.. :-) další exkluzivitkou byl úkol jak ze soutěže Pevnost Boyard.. kdy se proti sobě postavili vždy dva zástupci posádek a svedli boj na tyče s polštáři na konci, balancujíc přitom na půlšpalku dřeva.. parádní srandička.. jedeme dál.. střílení z praku.. zjišťujeme že to Čefo nejspíš může za úbytek vrabců na Severní Moravě.. já i přes 7 cvičných pokusů sestřeluju jen 2 ze 3 plechovek, což znamená jen 2 bludišťáky a v konečné kalkulaci ono rozhodující selhání v boji o bájnou putovní zlatou vačku.. k tomu ovšem později..
Na parkovišti před hotýlkem, kde jsme měli doporučený oběd, nás čekal rovněž výtečný úkol.. v pytli jsme si vylovili zavařovačku plnou buďto šroubků a matek anebo čočky.. a pak pomocí malé násobilky a vzorci pro výpočet objemu válce pak počítali anebo spíše tipovali co nejpřesnější počet.. :-D neuvěřitelná nadšenost pro věc Žigi.. dodnes ti nevěřím, žes těch 2000 zrníček čočky vážně počítal.. :-)
K doplnění výčtu soutěžních úkolů na Mini rally je potřeba vzpomenout na jízdu zručnosti na rozlehlém parkovišti, s přísnými ostražitými sudími a kamarády připravenými kdykoli nastavit nohu případně jinak přispět k trestnému bodu soupeře.. :-)

Letiště
Po podvečerním příjezdu zpátky do kempu došlo víceméně jen k přeskupení.. doplnění zásob a vyrazilo se hromadně na místní letiště, kde byl pro nás účastníky připravený onen bájný paralelní slalom.. Popravdě jsme přijeli a koukali na tu změť kuželů s nedůvěrou s tím, že se ty plechy prostě musí někde potkat.. po třech ukázkových jízdách, jsme to ale už všichni pochopili kudy vede trať a že je to vlastně naprosto bezpečné.. a tak už od začátku se na to pěkně šlapalo.. první jízdu každý absolvoval jako kvalifikační a na základě tohoto svého času byl pak nasazen do vyřazovacího pavouka.. ten byl ale nalosován hooodně přísně a tak se favorité vyřazovali v soubojích na krev hned v prvních kolech.. vyloženě smůlu měl Minitom a jeho nový Mini Rover 1.4, kterému osud a Žigiho pavouk :-) přisoudili hned v první vyřazovací jízdě pozdějšího vítěze Luba a jeho Clubbyho.. za zmínku stojí ještě vyhecované bratrovražedný souboj Worryho a Pampeaga (Pompo mi stejně pořád zní líp :-) , Bobův výlet mimo trať na trávu v kvalifikaci.. po té se ale zklidnil a plynulou profesorskou jízdou a příznivým nalosováním pavouka se prokousal až do finálové trojice, kde v sólo jízdě na 2 kola nakonec po chybě Čefa skončil na překvapivém a výtečném druhém místě..
Pro mě skončil slalom neslavně.. jak jsem po celou dobu zajížděl s Innocenti časy na špici, tak si slalomový pavouk zašpásoval nepěkně i se mnou a do semifinále mě poslal proti LeBrutale Clubby.. toho se Innocenti zjevně zaleklo a při nájezdu na start chcíplo a nešlo nastartovat a když už naskočilo, tak zase chcíplo.. podařilo se u sportovních komisařů vyjednat odklad semifinále o 10min.. do motoru nešel benzín.. tak co se v takových polních podmínkách dá dělat? Profouknout hadičku jdoucí od nádrže.. vyčistit palivový filtřík.. a jak se pak ukázalo po závodě byla záhadně prořízlá i hadička za filtrem jdoucí ke karbci.. takže si přisával vzduch.. nicméně mé semifinále proběhlo.. dokonce se to jevilo jako vyrovnaný souboj, než motor zase zhasl za jízdy těsně pár metrů před cílovým prostorem, kde každý ze závodníků musel zastavit aby se mu započetl čas. Takže jsem ani nezastavoval a cílem projel.. gestem zmaru poděkoval divákům a šel brečet do křoví..

výsledné pořadí paralelního slalomu tedy:
1)Lubo – Clubman GT 2) Bob Mini 1.0 LPG 3) Čefo Mini 1.3 Mpi

Adrenalinem vyhecovaní a natěšení účastníci si po skončení slalomu ještě narychlo připravili trať pro 200m sprint a už bez měření časů si dávali kamarádské sprinterské souboje.. S přicházejícím večerem jsme to ale už zabalili a vydali se zpátky do kempu.. nezbytná očista.. a pak už hurá v maskách na vyhlášení Mini Wars 2010..
Ti kteří si opatřili originál masky Star Wars byli poprávu hvězdami večera.. my zbylí jsme si aspoň opatřili jakoukoli jinou masku.. a kdo neměl, snažil se pokorně moc nevyčnívat z davu.. :-)

výsledky:
1.místo Mini Rally: OKCZ (roční depozit zlaté putovní vačky) 12bludišťáků
2.místo Mini Rally: manželé Černí 12bludišťáků
3.místo Mini Rally: Ondra (jedničkář) + navigátorka Petra 11bludišťáků
4.místo Mini Rally: Jirka Novák 11bludišťáků
(v případě shody počtu céček alias bludišťáků dále rozhodoval test vědomostí získaných po trase Mini Rally po stopách Aloise Jiráska, v případě další shody na 3. a 4. místě pak ještě rozstřel céčkama populární hrou zvanou „Čára“)

1.místo Masky: Pampeago - Sebulba
2.místo Masky: Minitom – Chewbacka
3.místo Masky: Čefo – Darth Maul

Miss Sympatie (Cena správce kempu) Jirka Novák a jeho Mini.. i maskou Rastamana :-)

Děkovací sekce
V tuhle chvíli je na místě veřejně poděkovat za všechny účastníky Worrymu, který věnoval Lego ceny z kolekce Star Wars nejen pro všechny vítěze.. ale i každý z účastníků si nějakou postavičku z Lega odvezl na památku na tento vyjímečný sraz. A že nás rozhodně nebylo málo.. Je to radost nosit si práci domů a dělit ji mezi kamarády.. :-)

Velký obdiv za skvěle připravený program na celý víkend a obrovské díky patří i organizátorskému týmu včele s Žigim a Ivčou a houfem neplacených dobrovolníků z řad jejich kamarádů, kteří každoročně pomáhají na úkolech po trase Mini Rally..

Pochvalu rovněž zaslouží kluby Mini Sever, Happy Mini Friends, NR za početnou účast a příkladnou reprezentaci. Minimaniaci formovali svůj klub u svých grilů.. snad se příště rovněž přidají..

Neděle
Neděle.. jak už to tak bývá, byla od rána ve znamení odjezdů těch, co to mají nejdále anebo nejvíce spěchají domů.. až se to protřídilo a zbyly jen NR a HMF (Happy Mini Friends).. předali jsme chatky a na doporučení Žigiho se vydali vstříc atrakcím tamní části Balkánu..

Motokáry
Po víkendu nejvíce nabuzení byli chlapi ze závodění, tak jsme nakonec zvolili místo exkurze do skal, které jsme viděli loni, variantu motokár ve staré továrně, která se jako jediná v ČR pyšní 4 podlažní tratí se sjezdem přes tunel a klopenými zatáčkami.. rozdělili jsme se podle stupně nabuzenosti a výkonnosti do trojic a řeknu Vám, to jsem ještě neviděl..
profil tratě spolu s děsivýma historkama o všemožných úrazech způsobených tamníma motokárama z úst zaměstnance zněla tak děsivě, že jsme postupně hodně ztratili ze své kuráže a nastupovali do motokár s obavami a pokorou..
První kolo jedete jak Alenka v říši divů, protože takovéhle motokáry jste nikde ještě neviděli.. Start.. cílová rovinka na max.. klopená pravá zatáčka.. úzká šikana.. hodně ostrá levá, která utahuje kam musíte koukat přes zrcadlo jestli za rohem někdo není v pneumatikách ať do něj nevletíte.. pak výjezd šnekem do 4.podlaží garáží.. ostrá úzká vracečka přes smyk.. šikana.. prudce brzdy.. pozor zeď.. třípatrový sešup tunelem širokým akorát na onu orámovanou motokáru, neb ta na hrbolatém povrchu sebou nervózně šije a naráží boky na oplechované boční zdi.. ti co jedou za vámi vidí odlétavající jiskry.. prudké brzdy z max do šikany.. sjezd z 1.patra a z vlásenky do vracečky, kde pokud máte štěstí, zadařilo se vám a nepřipletl se Vám do cesty soupeř v pneumatikách, tak čidlo odečte a ukáže čas rekordního kola na tabuli.. :-) pokud si ale nedáte pozor spálíte si loket o motor.. předjíždět se téměř nedá, ale vy jste stejně z té jízdy naprosto unešení.. v tu chvíli jsou motokáry na plácku vedle Tesca neskutečná nuda, kam byste poslali maximálně svou babičku.. tohle je nářez! Děti, holky i chlapi mají svou vlastní kubaturu motokár.. a když se Vám podaří zajet dobrý čas.. to znamená kolem minuty na kolo, tak dostanete kartičku a při příští návštěvě Vás opravňuje k tomu abyste sedlali stroj ještě o třídu výše.. a ty už vypadaly hodně našláple.. nakonec jsme si ve finálové jízdě vysoutěžili 4 kartičky a těšíme se na další návštěvu Balkánu.. :-)
Utahaní, ale s hubou od ucha k uchu jsme odtama odcházeli.. nechali emoce vychladnout i připraveného oběda v přilehlém penzionku a pak už jen zamávali HMF, jenž si jeli užívat ještě pohádkových krás Adršpašských skal a vyrazili v koloně taky domů..

Tak zase za rok na VII. Přátelském setkání ve stylu ¨"La Fiesta de la Mini!" takže Olééé?

celá galerie ke shlédnutí:
http://www.canyon.wz.cz/?path=./Mini_Co ... Wars_2010/


Přílohy:
Mini_Wars_2010 (31).jpg
Mini_Wars_2010 (31).jpg [ 173.89 KiB | Zobrazeno 15502 krát ]
Mini_Wars_2010 (40).jpg
Mini_Wars_2010 (40).jpg [ 77.89 KiB | Zobrazeno 15502 krát ]
Mini_Wars_2010 (61).jpg
Mini_Wars_2010 (61).jpg [ 115.04 KiB | Zobrazeno 15502 krát ]
Mini_Wars_2010 (75).jpg
Mini_Wars_2010 (75).jpg [ 125.85 KiB | Zobrazeno 15502 krát ]
Mini_Wars_2010 (81).jpg
Mini_Wars_2010 (81).jpg [ 64.61 KiB | Zobrazeno 15502 krát ]
Mini_Wars_2010 (87).jpg
Mini_Wars_2010 (87).jpg [ 54.75 KiB | Zobrazeno 15502 krát ]
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 17. srp 2010 15:20 
Offline
Čefák minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2006 19:42
Příspěvky: 961
Bydliště: Petřvald 1
:rock:

_________________
na velikosti záleží / size matters
NR Mini Club


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz