Logo
Právě je 30. dub 2024 23:33

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 29. srp 2010 21:04 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 13. pro 2006 23:57
Příspěvky: 723
Bydliště: Brno - Žebětín 602770206
Zakládám link pro odkazy na fotky a případně slovní popis akce/dojmů.

Za mě dávám "bez výhrad" , bylo vskutku dost chatiček :mrgreen: , hodně anglické počasí :!: ,
vcelku bestiální trať často na šotolině :2drivers: ,
opravdu jsem dvakrát potkal "divné auto" v lese /jak psal itinerář/ tj. Skondra v RR :D ,
hrad Orlík "pěkné", no nemám námitek.

Velmi klidná akce s dobrým dojmem. :thumbup:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Orlík 2010 Afterpokec
PříspěvekNapsal: 29. srp 2010 21:41 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 1434
Bydliště: Plzeň/Praha
Tez pridame svoji kapkou do ohne ;-)

Jak jiz poznamenal Murphy, pocasi na sraze bylo rize anglicke - v patek odpoledne sucho, v sobotu probuzeni do deste, ale nastesti se ten nahore nad nami slitoval a ke startu do rally poslal pekne pocasi, ktere vydrzelo az do vecera ;-)

Trat byla jiste zajima, ale priste by to chtelo poznamenat, ze by byl lepsi nejaky offroad :-) a oblibena "zelena" cesta asi utkvi (viz. foto v galerii :lol: ) v pameti vsem a jiste i panu na ctyrkolce, ktery se za tu chvili naucil i couvat :-D

Co se tyce slalomu, bylo jiste zajimave uzavrit cast silnice, a slalom jako takovy byl super ;-) a samotne ukoly byly napadite a s vikama ventilu jsme si opravdu hrali poprve :-D

A co rici na zaver? Sraz se povedl, pocasi se nakonec umoudrilo a radi opet prijedeme pristi rok rozsirit posadky ucastnici se tohoto srazu.

Moc dekuji MiniMikovi a spol. ;-)

A zde jedna mala fotogalerie od meho spolujezdce / navigatora a dokumentaristy :-)

http://galerie.minicooperklub.cz/index. ... lbum&id=19

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Orlík 2010 Afterpokec
PříspěvekNapsal: 29. srp 2010 22:05 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 19. bře 2006 01:27
Příspěvky: 614
Bydliště: Ostrava
Bohužel jsem si vzal pouze vybité baterky, takže si musím počkat na fotky od jiných :(
Sraz jsme si opět užili, posezení a pokec se super lidma, prohlídka zámku byla příjemným zpestřením, úkoly byly pestré a v některých případech i záludné, zejména potom na Langově rozhledně, kde pan majitel po 5. vozidle zjistil, že by mu to mohlo něco hodit a tak sundal cedule a na jednoduchou otázku: "Jak se vlastně jmenuje místo, ve kterém to má ten bufet?" jen suše odpověděl: "To já nevím, ale je to napsáno nahoře."
Nu což, troška hledání a našli jsme A4, že pořádají skvělé soukromé akce na vrcholku, no nebudete tomu věřit, Langovy rozhledny. Tuším, že ještě dvě posádky to stačily úspěšně opsat, než pan majitel začal naštvaně lítat, jak namydlený blesk a všechny tyto upoutávkové listy s velmi zarputilým výrazem strhal.
Cesta rally byla velmi záludná. Vedla malebnými lesními cestičkami, kde bych si to nádherně užil na horském kole, bohužel jsem jel ve svém Mini a asi budu za rejpala ... každý si to přebere podle sebe ... ale bohužel díky některým účastníkům jsem si to přestal užívat už po prvním úkolu :(

_________________
když ho miluješ, není co řešit :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 29. srp 2010 22:26 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. lis 2008 19:29
Příspěvky: 345
Bydliště: Praha
Tak ani já jsem moc nefotil a tak jen hodím pár teplých slov :bigups:

Podle mě to počasí bylo úplně suprový - při focení chcavec jako prase, při grilech zima jak v psírně.. Prostě tak, jak to má být. Co se týče rallye a organizace, nebál bych se skupince od MINI Praha udělit hodnocení 1** Bylo to parádní, rallye hodně zajimavá (kolikrát jsme propadali panice s autem napůl v zabahněném příkopě, že jako asi jedeme špatně) Soutěžní úkoly vymyšleny zábavně a s důvtipem.. Takže supr.

Jinak také konečně i má posádka něco vyhrála - rovnou cenu (pro nás) nejvyšší - a to lyže Tomson myslím přímo od skokana Ploce.. Ano, byli jsme prý nejlepší ve skocích "nazad" a to se musí ocenit..

Samozřejmě nemohu nevzpomenout na fenomenální úspěch člena HMF pana Ládíka ve slalomu. Spousta hnidopichů si jistě myslela, že po zkušenosti z Mini Race Day bude Ládík stále ten "velmi opatrný" ale ???? Chyba - všem frajírkům s NM to natřel tak, že jsme mu nesahali ani... ani po ty jeho oranžový tkaničky :oha:

No a myslím že úplným hřebem bylo pro mne zakopání válečné sekery s klasikozarputilcema.. Prostě není nad to si to prostě a jasně vyřikat z očí do očí, co si o tom druhém myslíme a pak to pořádně zapít :bigups:

:sneaky:

_________________
Klasiku jsem měl rád, NEW MINI miluju !
Happy Mini Friends - Kápo


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 29. srp 2010 22:28 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. srp 2008 17:54
Příspěvky: 115
Bydliště: Česká Lípa
Za nas byl sraz naprosto super. Az na strasnou pomalost (a to jim jeste hodne pridavam) slecen v zamecke restauraci :lol: Ale to neni vina poradatelu. Na druhou stranu...taky bych sel asi dojidat raut po komercni bance nez obsluhovat 200 hladovejch blaznu s autama. Co na tech malinkejch plechovkach videj? :mrgreen: Rally byla podle me bez chyby. Super silnice az na "technickou pasaz", kde sem to pred tou levotocivou zatackou malem nedobrzdil. :? A to ze povrch nebyl misty pro sportaky typu MINI mi ani nevadilo. Aspon sme mohli sundat na chvili nohu z plynu a kochat se okolni krajinou. Pri ukolech sme se fakt pobavili. Nezbyva proto jen nez podekovat poradatelum za velmi vydarenou akci. Diky :bigups: Fotky dodam az bude chvilka casu...To Kuboš: Sorry, ze sme obcas bloudili. Ale to je vzdycky, kdyz naviguje zenska :D To vis sam podle ty svy (Honzovy) cernosky :lol:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 29. srp 2010 23:20 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 27. čer 2007 23:02
Příspěvky: 277
Bydliště: Most
To Kuboš: Sorry, ze sme obcas bloudili. Ale to je vzdycky, kdyz naviguje zenska :D

Začínám podáním protestu proti výše citované části příspěvku Bolise :-) :angry: :) :D :bigups:

Teď vážně :-) Srázek to byl bezvadnej.
Skláním své opotřebované tělo a vysekávám obdiv a pochvalu MiniPraha a jeho přátelům, kteří se podíleli na pořádání srazu.
Jsem nesmírně vděčná každému, kdo do společného hrnce hodí obrovskej kus svého volného osobního času, zaleje dostatečně velkou dávkou trpělivosti a obětavosti, okoření svými schopnostmi a uvaří z toho vymazlenou mini-akcičku :-)
Líbila se mi trasa (měla jsem to štěstí, že jsem v protisměru potkávala pouze minikáře, kteří si přečetli, že závod se nejede na čas :lol: ),
líbila se mi zelená stezka s pravotočivou vracečkou (vždy věřím, že vejfuk jsme naposledy utrhly s Hankou tenkrát na dálnici :blink: ), úkoly byly zábavný a itík nejen s pokyny kudy kam, ale také popisoval zajímavosti po trase.

Díky :bigups: díky :bigups: díky :bigups:

P.S. Na tom kolotoči jsem se svezla v hodně ranní hodině - tajně - za tmy - nikým nepozorována a hlavně - rychlost kolotoče jsem měla ve svých rukách :-) :banana:

_________________
DON´T WORRY, BE MINI


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 30. srp 2010 00:14 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 22. srp 2009 12:22
Příspěvky: 899
Bydliště: Pardubice
Tak já můžu jen souhlasit :bigups: bohužel sem musel domů a tak sem se už zpátky nevrátil, proto doufám že jsem nic nevyhrál :biggrin: :biggrin:
Rally supr:) hned zejtra jdu do garáže dlouze vzpomínat se šroubovákem v ruce :biggrin:
Langova rozhledna bude předpokládám přístí rok o patro větší, pan majitel zapojil podnikatelské nadání a vše kde bylo něco o Langově rozhledně stálo 30,-
A zvláště obdiv řidiči doubledeckeru, do teď nechápu jak se s tím dostal do kempu :blink:
Příští rok zas, děkuji za zážitek :bigups:

_________________
Mini & Sex & Rock 'N' Roll


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 30. srp 2010 07:13 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. led 2005 10:24
Příspěvky: 663
Bydliště: Východní Čechy - Jaroměř
Zdravím všechny, připojuju se s díky za sraz, úkoly byli naprosto super (fakt nám sedli :D to bylo poznat na vyhlašování) ,uzavřená cesta se slalomem, start jak do opravdového závodu, kdy přijedeme na RZ, super! Ale za mě teda ta trasa už tak ne:) No ostatní už bylo řečeno, tak ještě jeden

POZDRAV KAMARÁDŮM Z NR :
Obrázek

_________________
Mini Cooper SPi 96, Mini mk2 69, Mini pick-up, Mini Clubman


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 30. srp 2010 10:03 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 22. pro 2007 19:54
Příspěvky: 147
Bydliště: Dolní Studénky
i já se připojuji - zase SUPER akce, nádherná organizace
pěkný kraj a suproví lidi co mají na kapotě znak MINI

_________________
i MINI je někdy MAXI


Naposledy upravil Aspik dne 30. srp 2010 12:18, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 30. srp 2010 10:48 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 25. čer 2007 07:48
Příspěvky: 47
Bydliště: Most
Připojuji se k řadě pochvalných hodnotitelů. Super sraz, který jsme stihli jen tak tak a zaplať za to Bůh, že jsme dorazili, užili jsme si to parádně. Jediný kaz jsme zjistili až po prostudování výsledků, kdy snad pouze organizátoři nezaregistrovali mou drobnou postavu na místě spolujezdce. Celou soutěž si odfrčela Kikina...
Já trvám na opakování ceremoniálu.....
Zdravíme všechny účastníky a ti co nebyli, mohou jen tiše závidět.
JaKe a Kikina

_________________
Mini je moje maxi


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 30. srp 2010 16:21 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. dub 2007 17:08
Příspěvky: 330
Bydliště: Bohnice - tam je nejlíp
Ahojda všichni minimaniaci. Děkujeme moc za vaše milá slovíčka. Připomínky k trase si bereme k srdci. Po dešti to holt bylo zřejmě horší než za sluníčka, kdy jsme to projížděli my :oops:

2Jake: Jaku a Kikino, bohužel my máme dámský pohár nastevný tak, že musí jet pouze dámská posádka. Takže Jaku pokud chcete příští rok získat pohár za ženy, budeš muset se sebou něco udělat :biggrin:

_________________
...:::shut up and drive:::... :andare:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 30. srp 2010 16:28 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 22. pro 2007 19:54
Příspěvky: 147
Bydliště: Dolní Studénky
je někde k mání výsledková listina ?

_________________
i MINI je někdy MAXI


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 30. srp 2010 23:21 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. říj 2008 20:47
Příspěvky: 32
Bydliště: Praha
Tak konečně jsem se sem dostal... =) chtěl bych poděkovat za super sraz :bigups: , bylo to opravdu hezké, nápadité úkoly a hezká cesta. I když cesta místy po turistické cestě byla spíš pro něco vyššího než miník. Slalom byl taky navržen dobře, i když ze začátku se nám nechtělo věřit, že se tam vejdeme .... a nakonec? to dopadlo... tak jak to dopadlo a večer okusil stupeň vítěze, uvidím jak pochoutka bude chutnat miníkovy.

Tak na závěr děkuji organizátorům, celému HMF :rock: (bez kterého by to už nešlo) a milým lidem, kteří se kolem mě pohybovali.

:2drivers:

_________________
R50 black & orange
Happy MINI Friends


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 30. srp 2010 23:43 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 03. kvě 2007 10:12
Příspěvky: 182
Bydliště: Valašské Meziříčí
TO ŽIGI:

kdo hledá najde!!! :bigups: ... krááásná práááce :pray:

_________________
No time to lose!... MINI

www.namrdracing.com


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 31. srp 2010 16:37 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. srp 2007 17:23
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha
Organizace vytecna, jako vzdy...ostatne vsechny zajety srazy uz jsou dost perfektni chtelo by to udelat nejakej nezajetej :)
Slalumek dobry, jen nebyl pro Range rovery a nikdo neupozornil na tu vybranou krajnici... :) takze to bylo little bit tricky
Hospoda tradicne kempova..majitele zpruzely ze maji kseft...to uz je taky standardka.
Ceny do "tomboly" vytecny...snad taky nekdy neco vyhrajem

To worry: sekyra nebyla nikdy vykopana...je to jen o respektu a pokore at uz ke znacce nebo k lidem. Kazdej ma svy nazory...ale odchytit vas pod slunecnikem a misto pozdravu slyset chochola...hele ted jim vysvetluju ze nejsi debil :) to me pobavilo...protoze vsechno ma svuj cas..Chochy ses nejlepsi a taky nejplodnejsi :) diky za hajeni povesti...

Double decker byl mazec spestreni, majitelum drzim palce a preju hodne zdaru a vydrze aby zrealizovali to co planuji a doufam ze si zase nekdy dam nekde vyborny kafco.

Sraz byl proste fajn jako vzdy a ja jsem si z nej navic odvezl takovej hezkej modrej papir...layland motors :)

Rad jsem Vas vsechny videl at se vam dari vse co delate a zas nekdy nekde...mejte se fajn.

_________________
Seznamili jsme se v Olomouci. Pan Estate je velmi distingovany britsky gentleman...a ja mam rad jeho velmi britsky humor.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 01. zář 2010 09:06 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. čer 2008 13:44
Příspěvky: 295
Bydliště: Nord Czech
aj ja musim podekovat organizatorum za hromadu dobre odvedene prace bylo to bezva a ja si uzil roli navigatora a moje Efcza rizeni po uzkych cestickach

snad jen ten podzim nemusel dorazit tak brzy a vecer u ohne by byl o to delsi a ukecanejsi

ps 2 skondr : tvou adventure cestu londynem jen tak nezapomenu " RESPEKT"

ps 2 Chochol : ty jsi zivel :mrgreen:

ps. juniore excelentni majster stick jsi dal na tom slalomu :wink:

_________________
I love cool cars with sex-appeal = MINI
Happy MINI Friends - "Ekšn and Dance man"


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 01. zář 2010 14:00 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. črc 2007 11:51
Příspěvky: 199
Bydliště: Praha
Já jsem Vás lidi všechny děsně ráda viděla a moc jsem si to užila! :)
V pátek mi sice aklimatizace trvala asi až do 12 večer, za to pak jsme si to u Jelínka vynahradili :banana:

Těším se na všechny opět na NarozeMini :rock:

_________________
"Většina žen sní o maxi... Mě by stačilo Mini..."


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 01. zář 2010 16:00 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 22. říj 2008 15:48
Příspěvky: 154
Bydliště: LOUNY
:bigups: super akce super hruškovice :pivo: neni co dodat :blink:budeme se tešit na dalši srazek ahoj martin


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 10. zář 2010 06:12 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 23. srp 2007 13:55
Příspěvky: 319
Bydliště: Olomóc
:banana: :banana: Nemá někdo prosím nějaké fotky z Orlíku? :blink:

_________________
Bob


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 18. zář 2010 17:17 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 12. črc 2006 13:35
Příspěvky: 325
Pár fotek na http://minipavel.rajce.idnes.cz/


Naposledy upravil Pavel dne 18. zář 2010 17:23, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz