Logo
Právě je 28. bře 2024 22:29

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 31. črc 2011 13:06 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 27. říj 2009 00:12
Příspěvky: 361
Bydliště: Nové Strašecí
Ahoj všichni,
tak i přesto, že jsem byl jsem byl na srazu jen v sobotu přes den, tak jsem si přivezl domů spoustu skvělých zážitků, jako např. motokáry, na kterých mi při jednom z průletů zatáčkou kára ustřelila a po nárazu do svodidla mi spadl řetěz :-( , uvolnil jsem tedy dráhu za mnou jedoucímu a dal se do opravy :-D řetězový kolečko na motoru, se zběsile točilo a chcípák sem v tý rychlosti nenašel, vytáhl jsem tedy kabel od svíčky a motor zdechnul:-D pak už stačilo jen nasadit řetez naškubnout motor a jelo se dál :-) takže pohoda, až na ty zasr... ruce od toho řetězu :-) trasa rally byla super a větinou jsem se kochal pohledem na vaše miniky z konce kolony , čož je asi nejhezčí pohled, a z toho vidím ještě teď před očima jeden okamžik, když Scoobymu minik ustřelil a on si jel chvíli dveřma napřed než se uplně otočil do protisměru, můžu říct, že sem se modlil za něj, aby nedoklouzal až k těm svodidlum :blink: naštěstí to dobře dopadlo :banana: . Blbnutí na letišti bylo taky super, (ještě že jsem nevyhrál) :-D to byste mě asi sežrali, přesto i tímto se moc omlouvám majitelům New MINI, které sem vyřadil z boje s tou slepicí ve znaku se kterou jsem tam byl :-) příště budu měřit síly s classicama ;-) cesta z letiště přinesla další zážitek , tentokrát smutný a to, když se Čefo nešťastně nevešel do kruháku a rozštípal o obrubník kolo :-( naštěstí společnými silami (hever, kompresor, pumpička, matky a hadr z deštníku na špinavé kolo :-) ) minik úspěšně dovezl Čefa do kempu, dej vědět jak si dojel dom a jak dopadl minik ;-). Pak už jsem jen chvíli hledal Mekkka, abych vyzvedl medvídka (ještě jednou díky Mekkku) a valil jsem dom. Fakt to byl super den!!! Jsem rád, že jsem poznal další fajn lidi a tímto bych chtěl poděkovat všem, co se podíleli na přípravě a organizaci srazu, bylo to super.

taky mi zní v uších věty :-D "je tady vůbec někdo z přerova?" a "má tady někdo trubky nebo stoupačky prasklý"

jo a MiniMiku díky za svezení v bílým krasavci ;-)

Tak se mějte hezky a zase někdy čau Ondra alias "Colic"

PS: mám jen tyhle tři fotky tak se těším na vaše, sorry za kvalitu , jsou jen z mobilu.


Přílohy:
Obraz0058.jpg
Obraz0058.jpg [ 198.06 KiB | Zobrazeno 18227 krát ]
Poznámka: dřina s pumpou
Obraz0060.jpg
Obraz0060.jpg [ 191.52 KiB | Zobrazeno 18227 krát ]
Obraz0057.jpg
Obraz0057.jpg [ 184.31 KiB | Zobrazeno 18227 krát ]

_________________
Mini je nejvíc !!!
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 31. črc 2011 19:57 
Offline
Čefák minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2006 19:42
Příspěvky: 961
Bydliště: Petřvald 1
Dobro došli!
Tak co napsat k 7. srazu minifóra. Bylo to báječné a já si to užil jako vždy. Počasí bylo v pravdě anglické, ale vzpomeňte na Říčany, takže mohlo být i hůř :) Díky Mikovi a Žigoušovcům za zorganizování dalšího mini srazu do kterého dali spoustu vlastní energie a peněz. Ondrovi díky za hever a pujčení druhé rezervy, Scoobymu za matky, Tomovi za výpomoc a utopence, Worrymu za "husičku", Colicovi za pujčení RSka (ještě že mi něco podobného neříká pane, byl bych bez bodů, papírů a peněz) a díky všem za výbornou družbu i v takovém nečase. Mexiko bylo hodně stylové...

Dojeli jsme v pořádku i na předních "rezervách", tímto dík Scoobymu a Ondrovi za doprovod konstatní rychlostí 60km/h a polákům bych rád vzkázal, alespoň vidíte jak je to debilní jezdit u vás neustále v koloně za někým, kdo se u toho modlí. Tak jsem vám to alespoň jednou vrátil :twisted:

Video uploadnu až se odbahním a vysuším, takže někdy na přelomu čtvrtka a listopadu, potřeboval bych nový interiér do mini, stan a židličku protože všechno je ve stavu že by bylo nejlepší to vzít plamenometem. Nohy mám fialové od toho jak jsem stál 2 dny v mokrých keckách, které krásně pustili barvu a obarvili mě i přes ponožky, ani dvojté drhnutí nepomohlo. Přikládám pár fotek a jdu se sušit a čistit, motorismu zdar a MINI zváště!


Přílohy:
Poznámka: el mariači :D
IMG_1164.jpg
IMG_1164.jpg [ 185.73 KiB | Zobrazeno 18144 krát ]
Poznámka: badass!
IMG_1154.jpg
IMG_1154.jpg [ 174.21 KiB | Zobrazeno 18144 krát ]
Poznámka: NR čadí!
IMG_1157.jpg
IMG_1157.jpg [ 170.9 KiB | Zobrazeno 18144 krát ]
Poznámka: jazyky véééén (HMF)
IMG_1181.jpg
IMG_1181.jpg [ 150.67 KiB | Zobrazeno 18144 krát ]
Poznámka: head-to-head na letišti
IMG_1168.jpg
IMG_1168.jpg [ 124.08 KiB | Zobrazeno 18144 krát ]
Poznámka: na balkáně jsou ty patníky fakt ostře střižený :)
IMG_1169.jpg
IMG_1169.jpg [ 164.68 KiB | Zobrazeno 18144 krát ]
Poznámka: rozlučka na Hrabyni
IMG_1194.jpg
IMG_1194.jpg [ 169.13 KiB | Zobrazeno 18144 krát ]

_________________
na velikosti záleží / size matters
NR Mini Club
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 31. črc 2011 20:05 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. led 2005 10:24
Příspěvky: 663
Bydliště: Východní Čechy - Jaroměř
:banana: Všem moc děkujeme,že jste to celé s námi vydrželi , protože ten listopad venku byl opravdu nepříjemný. I kaktus ztrácel barvu :D Jsem moc rád,že ta tradice k nám váže už pěknou řádku skvělých lidí, kteří dojedou prostě kdykoli a kamkoli si my jen vzpomeneme,že budeme srazovat, jste super parta, a příští rok se zase těšíme! DÍKY!

To Colic: pěkné zpestření a předváděčka!

To HMF: kluci já se ani nestihl rozloučit, jak jsme zase mazali na putování do muzea a na rybičku do Polska, takže ještě jednou AHOOOOOJ a uvidíme se brzy.

To Čefo: člověče já ti zapoměl vrátit to sklo na které jsi 2 měsíce koukal v práci, omlouvám se, příště mi to musíš říct víckrát:( :D :D :D

Bylo to s Vámi skvělé, družba pod jedním stanem je prostě to nej :)

Gratulace vítězům, čest poraženým, a zase brzy.

OLÉ

_________________
Mini Cooper SPi 96, Mini mk2 69, Mini pick-up, Mini Clubman


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 01. srp 2011 00:04 
Offline
Čefák minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2006 19:42
Příspěvky: 961
Bydliště: Petřvald 1
tak ještě jedna od holek z RedBullu Yellow_Flash_Colorz_PDT_06


Přílohy:
P1050942.jpg
P1050942.jpg [ 170.64 KiB | Zobrazeno 18070 krát ]

_________________
na velikosti záleží / size matters
NR Mini Club
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 01. srp 2011 06:54 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. čer 2008 13:44
Příspěvky: 295
Bydliště: Nord Czech
Bylo to sice mokre.. ale čert vem mokro protože to bylo Sakra povedene už skoro legendární setkání :banana:

Velké pozdravy letí tedy na samotný balkán ,sever , jih , východ i západ těším se na další slezinu :D

ps.ponaučení ..Nikdy nezkoušejte bez navigatora jíst sendvič, číst itinerář , chytat flašku s pitím a odbočovat :mrgreen:

ps.u nás bylo krásných 11°c takže jsem konečně natahnul dlouhé nohavice a jdu voskovat hrabla na sníh a omrknout frézu .

_________________
I love cool cars with sex-appeal = MINI
Happy MINI Friends - "Ekšn and Dance man"


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 01. srp 2011 09:51 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. říj 2005 11:30
Příspěvky: 673
Bydliště: Teplice
Tak za mě také velké díky za čupr srazík v krásném prostředí a za krásného zimního počáska :wink: .
Pravdě podobně i naše kolona celá dojela bez problémů a tak už se těšíme zase na příští ročník jen teda o malinko slunečněji. Díky a naviděnou.

_________________
MINI je můj "BAJPÁS"
www.facebook.com/namrdracing


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 01. srp 2011 11:55 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. srp 2007 17:23
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha
CARRAMBA decka :)
uz jsem se oklepal z toho strasliveho zjisteni ze jsem mel na slalomu treti nejhorsi cas a nevesel jsem se ani do Top 12tky. Ale co nejezdime to kvuli cenam, ze...teda ja urcite ne :) (coz rikam proto, ze nikdy zadnou nevyhraju) ale kvuli lidem..rad jsem vas videl, pokecal, zajezdil, zasprintil..zase videl Cefova mala sobotne ranni ocka :) ...a vubec, nebyt my podelany blokly patere, zustali bysme dele, ale fakt to bolelo.

Cefo kamo koukam ze tvoje protekce u svatyho meteorologa uz je pase..nejak ti to nende..to vis musis obcas vylezt z te flasky toho morgana. Ta zima byla strasna, ale stejne jsme si to s malejma autama uzili a ja mam alespon vybavu pro deti na karneval (mimochodem jsem zjistil ze me vzrusuje kdyz ma holka knira jak cep...asi mam neco geneticky spatne).
A na pristi rok se kluci nejak pridruzim do organizace nebo tak neco...docela zamrzi ze je porad hodne lidi co na tohle setkani kaslou pritom na foru jsme vsichni a bez nej bysme nedomluvili ani prd. Drzim palce a preju hezkej zbytek srpna a zase na videnou :):)

PS: nekteri by mohli aspon zabucet kdyz je clovek slusne pozdravi..vid Mekku ty kluku fousata.

_________________
Seznamili jsme se v Olomouci. Pan Estate je velmi distingovany britsky gentleman...a ja mam rad jeho velmi britsky humor.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 01. srp 2011 12:53 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 23. srp 2006 08:12
Příspěvky: 61
Bydliště: Janov u Litomyšle
Buenos días, gracias seňores za luxusní fiestos. I když jsem musel zmizet v sobotu odpoledne, stálo to za to.

_________________
Zdar jak sviňa


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 01. srp 2011 15:33 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. lis 2008 19:29
Příspěvky: 345
Bydliště: Praha
Amigos que tiene, que era genial! Estábamos muy emocionados pocasia y la atmósfera durante mucho tiempo no hemos visto muchos chico mexicano, como en los Balcanes ...

Bylo to proste paradni !!! Pocasi nam sice nastavilo tu horsi tvar, ale nalada byla vice nez pozitivni a tak nedoslo ani na mic proti trudomyslnosti.. Kostymky fesne, nektere obzvlaste (Ondra byl k nakousnuti) Rally jako obvykle hodne ctiva a vubec to bylo velmi prijemne setkani.. mottem se stal Jarda Instalater, ktery skrze mne promluvil k pracujicim kolegum dneska rano a... a nikdo to nepochopil.. Jsou to salati..

2Cefo: az bude nekdy sance, rad bych si poslechl jeste jednou ten pribeh o placate flasce se zelenou - nektere detaily mi stale nejsou jasne... Jako napr. jak dlouho jsi ji mel na parapete v praci ? :lol:

Diky zmatkum jsme se s vami nestacili ani rozloucit, tak to nas mrzelo.. Ale nevadi, nevidime se naposledy. Tak posilame alespon jednu momentku z letiste z depa HMF

Cesta domu super, zachranili jsme dokonce nefunkcniho Minimaniaka OKCZ, takze jsme to zavrsili i dobrym skutkem, ktery nam bude jiste jednou vracen :bigups:

Takze jeste jednou dekujeme.... Olé


Přílohy:
Poznámka: HMF - momentka z letiste
IMG_3013.jpg
IMG_3013.jpg [ 41.52 KiB | Zobrazeno 17900 krát ]

_________________
Klasiku jsem měl rád, NEW MINI miluju !
Happy Mini Friends - Kápo
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 01. srp 2011 15:38 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. srp 2007 17:23
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha
Jste k nakousnuti..potkat Vas nekde za bukem, tak vam odevzdam i trenky a dobrovolne se necham odletet na neznamou planetu ke zkoumani organu :)

_________________
Seznamili jsme se v Olomouci. Pan Estate je velmi distingovany britsky gentleman...a ja mam rad jeho velmi britsky humor.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 01. srp 2011 15:48 
Offline
Čefák minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2006 19:42
Příspěvky: 961
Bydliště: Petřvald 1
...potkat vás dva v noci v parku tak se zahryznu do stromu a dělám suchou větev!!!
a jsem rád že se mi historka s placatou lahvinkou nestihla zaznamenat na paměťový harddisk, byl bych ráno asi méně veselý :D

_________________
na velikosti záleží / size matters
NR Mini Club


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 01. srp 2011 17:16 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 25. črc 2011 18:00
Příspěvky: 36
Ahoj,
velmi povedená akce, dík organizátorům a přidávám pár obrázků z natáčení... :bigups:


Přílohy:
Poznámka: Předstartovní příprava
priprava.jpg
priprava.jpg [ 102.72 KiB | Zobrazeno 17863 krát ]
Poznámka: Holky na startu
start.jpg
start.jpg [ 90.55 KiB | Zobrazeno 17863 krát ]
Poznámka: Závod
zavod.jpg
zavod.jpg [ 80.69 KiB | Zobrazeno 17863 krát ]
Poznámka: Podlézání
soutez.jpg
soutez.jpg [ 64.68 KiB | Zobrazeno 17863 krát ]
Poznámka: Souboj
souboj.jpg
souboj.jpg [ 123 KiB | Zobrazeno 17863 krát ]

_________________
MINI invelt.com
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 01. srp 2011 22:10 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 22. srp 2009 12:22
Příspěvky: 898
Bydliště: Pardubice
Výborný sraz, já byl nadšený...počasí toho sice dost zamotalo ale zas to vynahradila atmosféra a síla tohoto srazu :bigups:
Klobouk dolů nad všemi účastníky, kteří nenechali téma akce na zmar ba naopak :banana:
Děkuji všem kteří se podíleli jakýmkoliv způsobem na organizaci a obdivuji žigiho a spol. za čas a peníze investovaný do nás :!:
Příští rok sem tam zas i kdyby bylo ještě hůř :biggrin:
Olé!

_________________
Mini & Sex & Rock 'N' Roll


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 01. srp 2011 23:25 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 19. kvě 2011 14:50
Příspěvky: 16
Tak a prvni sraz mam za sebou a byl luxusniiiiiiiii.Role navigatora me velmi bavila ale uz se tesim jak na dalsi prijedu svim :banana: :banana: :banana:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 01. srp 2011 23:46 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. říj 2010 11:53
Příspěvky: 176
Bydliště: Praha
Zdravim vás minipřátelé. Byla to prima akce. :bigups:
Děkujeme a přidávám video:
http://www.youtube.com/watch?v=6EBsjvIClPA

_________________
MINICOOPERATION


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02. srp 2011 08:06 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 27. čer 2007 23:02
Příspěvky: 277
Bydliště: Most
Hanzo - dost dobrý video :-)

_________________
DON´T WORRY, BE MINI


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02. srp 2011 08:47 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. led 2005 10:24
Příspěvky: 663
Bydliště: Východní Čechy - Jaroměř
Hanso píše:
Zdravim vás minipřátelé. Byla to prima akce. :bigups:
Děkujeme a přidávám video:
http://www.youtube.com/watch?v=6EBsjvIClPA


Skvělé video, děkujeme společnosti Hans a jeho rodině:) Tohle je parádní dokument celého srazu, díky za něj !

_________________
Mini Cooper SPi 96, Mini mk2 69, Mini pick-up, Mini Clubman


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02. srp 2011 09:39 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 24. črc 2007 16:08
Příspěvky: 50
Bydliště: Stará Huť
Děkujeme všem, kteří pro nás připravili nádherný sraz. Je vidět, že počasí není pro MINI vůbec důležité. Ještě jednou díly. Olga a Jirka :banana: :banana: :banana: muchas gracias


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02. srp 2011 12:24 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
Po vydařeném loňském srazu, který se nesl ve stylu Star Wars a hodně všechny účastníky pobavil nejen skvělou atmosférou, ale i dokonalýma profi maskama a nadšením pro věc, bylo jasné, že i další ročníky těchto přátelských setkání se ponesou v podobném veselém karnevalovém stylu.. hned záhy po Mini Wars prosákla informace o názvu letošního setkání.. „La Fiesta de la Mini“.. a tak měli všichni přesně rok na to, aby se vybavili slušivým pončem.. sehnali co největší sombréro a naučili se odplivovat žvýkací tabák zpod pěstěného kníru..
Ti co nechali kostým na poslední chvíli, pak měli co dělat aby něco splašili.. kdekoli jsem navštívil půjčovnu kostýmů nebo prodejnu žertovných předmětů a oznámil, že potřebuju něco španělsko/mexického na víkend, tak jsem se setkal s odpovědí typu.. "to vy jste si rezervoval to sombréro s ponchem?" anebo "vaše paní tu už byla".. Nakonec jsme ale sehnali v půjčovně kostým toreadora a tanečnice flamenga a parády bylo si myslím habakuk.. za ty prachy jsem v tom chodil celou sobotu.. :)
Kapitolou samo o sobě byly vousy a kníry.. dopředu bylo avizováno, že posádka, která nastoupí na start bez knírku bude penalizována –10b.. jelikož chodím už pár let rádně ochmýřený, tak aby byla nějaká změna nechal jsem se zarůst jak banditos a přikúpil slušivý falešný knír.. ale po sérii posměšných gest ze strany Čefa a Ondřejka, že nemám pravý pěstěný knírek, když mám takový potenciál na obličeji, jsem tedy nakonec rezignoval a v sobotu ráno si vyholil pod nosem ukázkový knírek.. zbytek obličeje jak dětská prdelka.. chvíli to pak trvalo, než jsem sebe před zrcadlem i okolí přesvědčil o tom, že jsem to já a že je to změna nevratná se kterou se nedá nic dělat a budu muset vydržet až to zase doroste.. :?
To ale dost předbíhám.. příjezd části NR (Čefo s Ondřejkem) byl naplánován v pátek podvečer a my měli díky práci dorazit až na kraji noci.. podařilo se ale sesynchronizovat časy natolik, že jsme dorazili do kempu po 18h společně.. Tam už nás vítala početná skupinka středoevropských mexikánců, co přijeli dříve.. políbit kaktus.. postavit šoustánek a NR stan, protože „co kdyby“ o víkendu sprchlo a zábava může začít.. :-D

Počet účastníků se rozrůstá a přímo úměrně s tím i kruh židliček okolo grilu.. láhve zelené a kapitána začínají kolovat a my se sázíme jestli Worry přijede v sombréru z Lega a jestli to bude mít 22 nebo 24kilo.. nakonec sombréro nemá a tak nás překvapil jen tím, že za tu dobu co jsme se ještě neviděli zase povyrostl.. :bigups: začíná pršet, takže se všichni přesouváme do stanového kulturního centra, kde sedíme v třech řadách a dvou vrstvách.. :-D zábava utichá až kolem 3h důsledným dopitím zlatého Božkova, takže hlavní organizátor Žigi může jít spát..

Sobotní ráno.. prší.. počasí s nízkými teplotami připomínající listopad.. horká sprcha je vykoupení a vousy jdou dolů.. vítej mexický knírku nabarvený navíc ještě řasenkou dle hesla „nebojme se ostudy daleko od domova“.. :mrgreen: dorážejí poslední opozdilci a sobotní náročný program může začít kolektivní rozpravou s účastníky.. dovídáme se, že začínáme v blízké bývalé tovární hale, která byla upravená a přestavěná na naprosto vyjímečné a hardcore adrenalinové motokáry.. nikde jinde v ČR nepojedete přes klopenou zatáčku a šnekem až do třetího patra a pak z něj tunelem zase sešupem do přízemí.. dráha je rezervovaná na 2hoďky, takže mezitím se stihnou všichni vystřídat.. želbohu motokáry byly přiškrcené víc jak bývaly loni, a tak časové rozdíly na kolo nebyly tak velké a postavy s nižší váhou byly značně zvýhodněny.. lepším holkám se tedy podařilo jezdit srovnatelné časy jako většinou chlapů.. Radek Michna ale ujel všem o parník možná právě i díky své walterové váze.. :shock: Po odjetí se posádky vydaly na trať Mini rally dlouhou cca 80km. Itinerář byl psaný tradičně vyprávěcí formou jak z reklamní brožurky cestovní kanceláře o krásách Balkánského kraje.. ..stále prší.. po trase plníme 6 převážně tradičních úkolů spjatých víceméně s divokým západem a přilehlým Mexikem.. oběd v místním lokále s velkým nápisem na tabuli Mexická kuchyně.. měli jen fazole, ale české hotovky přišly k duhu.. Ondřejek se jako zodpovědný Čefův navigátor po páteční noci spravuje dvěma dvojitými rumy v kofole.. Odjíždíme spokojení a celkově dost unavení.. prochladlí a většina s akvárkem v botách a těšíme se už do kempu.. do sprchy.. do stanu.. do prdele pořád prší..
Cestu do kempu si zpestřil Scooby jedněma nechtěnýma, ale prý ukázkovýma hodinama do protisměru v Petrovických zatáčkách.. ale kam se hrabe Bittner!! Pecháčka zájezdu si totiž ten den vybral Čefo se svým pokusem jet na kruháči rovně a totálně rozštípal svůj 13“ široký disk o patník.. dalších vážných poškození auto naštěstí neutrpělo, takže se zdárně na dvou rezervních 145/70 R12 se doplížilo do Ovy.. (vypadal jak Hot rod.. vzadu široké hliníky 7x13 a vpředu plechy 4x12“)
Před touto nepříjemnou událostí jsme ještě hromadně v koloně dorazili na letiště, kde byl jako loni připraven paralelní slalom a po ukončení ještě pár head to head sprintů. Počasí ale nepřálo.. stále prší a fouká nepříjemný studený vítr.. do kempu dorážíme až po 19h..
Jelikož je nás tolik a páteční nouzová varianta se šoustánkem a NR stanem je kapacitně nevyhovující, přesouváme se i s grily a proviantem mimo kemp pro prostor nedalekého obecního sportovně-kulturního areálu, kde nacházíme velký krytý stan s lavicema.. ideální.. při vyhlášení se tam vměstnáme všichni zcela pohodlně.. grily rozestavěné po stolech zajišťují i trochu tepla navíc a napětí roste.. vyhlašuje se od konce, tak postupně uhasínají naděje většiny účastníků na některý z vavřínů, který byl odměněn i nádhernými sběratelskými kamiony galvanizovanými cennými kovy z produkce místní firmy.. Žigi moc děkujeme za hodnotné dary..
Následuje volná zábava.. stále prší.. nejspíš proto část účastníků odjíždí spát domů a tak zbytek si sesedne a začínají dlouhé debaty o tom co kde, kdy proč a za kolik.. vytahují se láhve rozličného obsahu a kvality.. třeba Čefo donesl láhev zelehé v placaté flašce, kterou měl 2 měsíce v práci na stole, ale neotevřel ji.. a tuhle historku jsme slyšeli později několikrát.. což bylo jasnou známkou zacyklení a blížícího se stádia „Honzíku postýlka“ :D ale neboj o moc jsi nepřišel předsedo.. za chvíli na to začal mluvit korejsky i Ondřejek a tak jsme ukončili zábavu a vydali se na kutě.. v noci chvíli neprší..
Ráno se probouzíme ovšem do starého známého zvuku dopadání kapek na stan.. louka značně rozbahněná.. tak bez nějakého velkého domlouvání všichni spontánně balíme stany a šoustánky.. uklízíme párty placy a probírá se alternativní program..

Stále prší.. jakmile jsou všichni sbaleni, vyrážíme v koloně do blízkého Merkur muzea.. zajímavé, že ty děravé plíšky a šroubky měly takový úspěch.. vytvořil jsem si teorii, kde všichni kdo si s tím v dětství hráli musí mít v současné době vystudovanou minimálně průmyslovku.. :D fascinující ovšem byl model Ocelového města z románu Vynález zkázy od Julese Vernea přes celou jednu velkou místnost.. k tomu se ty kovové profily stylově hodí..
Po shlédnutí jsme se rozloučili s Mini Severem a zbytek si udělal výlet do nedalekého polského městečka Kudowa Zdroj a dali si oběd v místní rybářské restauraci.. dali jsme si výtečného smaženého pstruha, jen Čefo ryby nejí (smolař), tak si dal pečené žebra.. škoda, že už ty kosti z poníka obíral někdo před ním, takže se nakonec zasytil až oběděm šampiónů.. a to bagetou z pumpy.. :D
Cesta domů už byla poklidná.. stále prší.. jedeme v koloně 3 aut na ostravsko severní cestou přes Polsko.. poslední zastávka na parkovišti u Hrabyňského pomníku.. líbačka a hurá domů do vyhřátých postýlek a horkých koupelí..

Sedmý ročník přátelského setkání z fóra tentokráte něco ve stylu "Tenkrát na Balkáně" je za náma.. mám tu čest, že jsem nechyběl od samého začátku ani na jednom setkání a tak můžu zodpovědně říct, že lidi se kterýma se tam potkávám považuju už víc jak staré známé.. Díky moc Žigimu, Ivče, Minimikovi a dalším co přiložili ruku k dílu.. je to náročné a dělají to pro nás.. a proto můžu místopřísažně slíbit, že dorazím i příští rok i kdyby měly žáby padat.. Snad moc neprozradím o tématice, když si zanotuju.. „A šly panenky silnicí, silnicí, silnicí..“ :banana:

PS: zážitků bylo tolik, že jsem zapomněl na dvě testovací jízdy.. Miniprdík mě nechal projet v Countrymanu SD, pěkně udělané SUV.. což jsem ale čekal, tak nic překvapivého.. Colic ale přivezl Fabii RS a z toho jsem byl na větvi jak ta škodovka jede.. parádní svezení.. jen škoda, že to "RS" u škodovky neznamená "páni inženýři pohrajeme si i s karosérií a lehce ji rozšíříme a upravíme, ať to stojí za to i designově.." to jediné mi vadí, že je to takové bez výrazu.. jinak interiér, jízdní vlastnosti a motor úžasné.. díky chlapci


Přílohy:
IMAG0532.jpg
IMAG0532.jpg [ 43.35 KiB | Zobrazeno 17663 krát ]
IMAG0534.jpg
IMAG0534.jpg [ 112.41 KiB | Zobrazeno 17663 krát ]
IMAG0535.jpg
IMAG0535.jpg [ 90.58 KiB | Zobrazeno 17663 krát ]
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02. srp 2011 12:34 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. lis 2008 19:29
Příspěvky: 345
Bydliště: Praha
Kronikář NR opět nezklamal... Supr reprtáž, toreadore :bigups:

_________________
Klasiku jsem měl rád, NEW MINI miluju !
Happy Mini Friends - Kápo


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz