Logo
Právě je 19. bře 2024 05:45

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 83 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: XIV. NarozeMini 2011 - AFTER POKEC
PříspěvekNapsal: 28. zář 2011 17:23 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra

Registrován: 18. led 2006 15:18
Příspěvky: 142
Bydliště: Most DC a Pha
Tímto se i já Iceman 1 přidávám k masám a pěji chválu na vrub pořadatelů.
Myslel jsem,že jsou to moje 2 NarozeMini,ale kluci z kapely říkali,že už třetí a jelikož se říká do 3 všeho nej,tak to i tak bylo.
Sice pohár žádný,ale traktor by si to ani nezasloužil,ptz tam byla spousta jiných krasavců a já jen doufám,že se do těchto vod co nejdříve vrátím.
Mini Sever jako banda super lidiček nezklame nikdy a tímto jim děkuji za čekání na Shellce hned na startu.
Zvláštní dík si zaslouží navigátorka,která pokaždé dobře radila a zároveň byla od té dobroty a při nedělním ránu zasedla za volant,jelikož řidič byl fucked up.
Chochol a jeho taneční kreace a následné zveřejnění objednávky na trička z nápisem-Chci tančit jako Chochol mne zaujala a v nejbližší době si jedno rezervuji.

To Pavel-nejni zač.Hlavně,že si kluk šikovná a zase jezdíš.

Tož ještě 1 díkes Lidové a příští rok na srazech Č

_________________
No ABS No ESP No Fear-MINI -patented by Ice Man


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: XIV. NarozeMini 2011 - AFTER POKEC
PříspěvekNapsal: 28. zář 2011 18:18 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. říj 2005 11:30
Příspěvky: 672
Bydliště: Teplice
Mám tu prosím jednu věcnou,bylo by možné zveřejnit výsledky obou závodů a to i se správnými odpověďmi.Moc děkuji.

_________________
MINI je můj "BAJPÁS"
www.facebook.com/namrdracing


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: XIV. NarozeMini 2011 - AFTER POKEC
PříspěvekNapsal: 28. zář 2011 19:43 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 17. dub 2007 20:03
Příspěvky: 333
Bydliště: Hořice
výsledky mám aspoň takto :
Správné odpovědi nemám psal jsem Murphymu ale zatím nedorazili.


Přílohy:
25092011730a.jpg
25092011730a.jpg [ 116.04 KiB | Zobrazeno 14281 krát ]
24092011729a.jpg
24092011729a.jpg [ 138.77 KiB | Zobrazeno 14281 krát ]

_________________
Konečně mám pořádný hračky:
- mini classic 94 polozávoďák :-D
- New mini Paceman JCW :-D
- několik BMW e30 ,e46,e91 :-D
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: XIV. NarozeMini 2011 - AFTER POKEC
PříspěvekNapsal: 28. zář 2011 20:09 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 26. led 2009 00:47
Příspěvky: 507
Bydliště: Piestany, Slovensko
technicka otazka... SS9 ,,xxx/305´´ ...alebo aku najdlhsiu tyc mozete odviezt v classic mini... :D viete niekto ako sa da odviest tyc o dlzke 305 cm v classic mini?? :lol:

_________________
Diagnóza M1N1 + Namrdracing


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: XIV. NarozeMini 2011 - AFTER POKEC
PříspěvekNapsal: 28. zář 2011 21:16 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 13. pro 2006 23:57
Příspěvky: 713
Bydliště: Brno - Žebětín 602770206
Ahoj Jarik, vcelku bez problemu,
na obrázku je auto naloženo tím velkým startovacím stanem. :D Obrázek
K tomuto konkrétnímu výsledku: není rozhodující čislo ale čislo podělené délkou konkrétního vozu.
A v tomto případě je to čislo 305 nikoliv délka toho roztáhnuti ale délka vozu.
Právě aby to bylo spravedlivé, v různych vozech se to roztáhne do různe délky, my ale potřebujeme jedno spravedlivé čislo.
Okénko sice ukazuje něco jako 220/305 ale do databaze padá jine cislo- poměr roztáhnutí a délky vozu.
Myslím, že tento úkol byl neotřelý a vyžadoval určité úsilí a přemýšlení, někteří rvali ven i sedačky :D

Ahoj Kůťo, měli jsme včera poradu a do půlnoci dávali dohromady rozpočet /jsme se nemohli moc dopočítat/
a dnes jsem trávil den na zahradě podzimními pracemi, takže jsem odpověď odložil na večer.
K Tvému /neveřejnému/ dotazu: navážu na to co jsem odpovídal Jarikovi, nelze just simply hledat správnou odpověď v okýnku, to jen ten výsledek se propadá do databáze, kde dostává tzv. zatížení v % (podle obtížnosti úkolu). Tj. mění se jeho proporcionalita vůči ostatním úkolům.
Co to znamená: že správná odpověď na otázku pověšenou na stromě můžeš mít třeba 12 bodů ale za 230 cm/305cm můžeš dostat třeba 72 bodů.
Body se potom buď sčítají nebo proměňují na šedesátkovou soustavu, ve které , jak známo, se měří čas.
Rozhodně nejsem ale ten povolaný co by měl vysvětlovat pozadí databáze a programu na zpracování výsledků, napsal ho Lumír a díky němu v přeneseném slova smylu nebourají v ČR vlaky tj. domnívám se že je to v povolaných rukou.

K tvému dalšímu dotazu ohledně slalomu: se záznamů vyplývá, že jsi neprojel dvě branky. Sice si žádný kužel neshodil ale dvě jsi minul. Asi jsi to nepostřehl.
Proto se ti připočítává 10s. To se připočítává okamžitě, nevede se ještě odděleně databáze shozených kuželů. Jen umíme poměřit dosažený čas s časem zapsaným ke vtažení do databáze a pokud je tam rozdíl, znamená to shození kužele nebo neprojetí branky.

Co se týče počítání cílového času - již jsem v podstatě odpověděl - výsledky záleží na váze kterou každý SS dostane - nelze to teď pitvat, ale nejspíš dostal prioritu úkol, který jste měli zrovna chybně.
Dále je samoržejmě možná i lidská chyba při vnášení do databáze, přeci jen 100 aut x 17 výsledků je 1700 údajů během asi dvou hodin narvaných do databáze, zkus si spočítat ten kalup, nevylučuji že jsme se třeba u někoho uklepli, to je možné, ale to už je jedno, vítězové byli vyhlášeni správně a místa uvnitř startovního pole jsme popravdě neřešili.

Vyhlašování trvalo protože jste
1. přijeli mnozí pozdě /mezi 17,30-18,30/ - bude příští rok start dřív prostě,
2. měli jsme v programu drobnou chybičku a ukazovalo to kraviny - a trvalo nám najít tu chybku.

Simulace zpracování výsledků dopředu nejde moc udělat, protože do poslední chvíle nevíme, kdo nám přijede pomoci se SÚ a SS, a podle toho kdo dorazí tak některé SÚ jsou a jiné ne. To se rozhoduje teprve večer před soutěží. Asi jsi zaznamenal, že někteří co byli loni letos nebyli. Tolik k případné otázce proč se na to nepřipravíme dopředu - ono to moc nejde.

Důležité je, že v itíku nebyla žádná chyba a kufrovali jste jen díky své nepozornosti,
přípravě tratí jsme věnovali enormní pozornost a myslím, že výsledek stál za to.
A to spadl most nalevo od hotelu směr na Pustou Rybnou, Telecí, Borovou (oblast kde byl 6. sraz BCOM 2001)
to by ty tratě byly rovněž jako malované ale musely by být nejspíše dvě noční nebo start ráno.

Co se týče správných odpovědí, dám je sem, někde je najdu hezky seřazené. :mrgreen:

Takže, Vážení účastníci, díky za přízeň.


Naposledy upravil Murphy dne 28. zář 2011 21:51, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: XIV. NarozeMini 2011 - AFTER POKEC
PříspěvekNapsal: 28. zář 2011 21:20 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 13. pro 2006 23:57
Příspěvky: 713
Bydliště: Brno - Žebětín 602770206
Obrázek stávkuje http://murphy.rajce.idnes.cz/Red_combi_O_T#CIMG6116.jpg


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: XIV. NarozeMini 2011 - AFTER POKEC
PříspěvekNapsal: 28. zář 2011 21:47 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 17. dub 2007 20:03
Příspěvky: 333
Bydliště: Hořice
OK Murhpy v pohodě to mi stačí zatím díky moc Karel

_________________
Konečně mám pořádný hračky:
- mini classic 94 polozávoďák :-D
- New mini Paceman JCW :-D
- několik BMW e30 ,e46,e91 :-D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: XIV. NarozeMini 2011 - AFTER POKEC
PříspěvekNapsal: 28. zář 2011 21:50 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 13. pro 2006 23:57
Příspěvky: 713
Bydliště: Brno - Žebětín 602770206
Pátek
1) Kolik váží ojnice s pístem? + 966 g
2) Poslední Mini s motorem 848ccm byl vyroben v srpnu roku:B) 1980
3) Jaký je rozdíl mezi největším a nejmenším zdvihem motorů Mini? B) 21,81mm (83,72 <1098> - 61,91 <970>)
Sobota
1) Z jakého motoru je tento píst s ojnicí? neznám odpověď, nemám ji v dokumentu, Lumír nebo OT doplní.
2) Co znamená MOWOG? H-Mit jelent a MOWOG? D) MOrris WOlseley Garages
3) Který model slaví letos výročí 50 let?Which model celebrates 50 years anniversary this year?
_ A) Morris Mini Pick-up +
_ B) Riley Elf +
_ C) Austin Se7en Cooper +
_ D) Wolseley Hornet +
6) převodovka - dobrá kulišárna, byla tam buď zpátečka nebo 5
7) Při jakém dopravním přestupku byl přistižen Paddy Hopkirk ..C) Jel v protisměru jednosměrkou. + H - Egyirányú utcába forgalommal szembe behajtott
8 ) Čím se původně zabývala firma S.U.? D) výroba obuvi
11) další kulišárna, poprosím Lumíra aby sem dal tu fotku, po delším studiu je to jasné
12) ano+
13) netuším, to si připravil David sám, musím to najít
14) Kolik váží lyže pod motor (sump guard) použitá na Mini ve filmu The Italian Job? C) 26kg + držel jsem ji v ruce, neskutečné
15) Kdo je Daniel Richmond? D) Zakladatel Downton / Downton alapítója +
17) Vyznačte na úhloměru základní úhel časování rozvodů Mini. 106° pohřebiště favoritů mj.


Naposledy upravil Murphy dne 28. zář 2011 22:55, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: XIV. NarozeMini 2011 - AFTER POKEC
PříspěvekNapsal: 28. zář 2011 22:03 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 1431
Bydliště: Plzeň/Praha
jen bych chtel takovej doplnek :-) MOWOG je MOrris WOlseley Garages - tudiz, spravna odpoved ma bejt Decko :-)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: XIV. NarozeMini 2011 - AFTER POKEC
PříspěvekNapsal: 28. zář 2011 22:18 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 13. pro 2006 23:57
Příspěvky: 713
Bydliště: Brno - Žebětín 602770206
Ano správná je garages, nabral jsem špatnej řádek.
takže
2) Co znamená MOWOG? Mit jelent a MOWOG? What is MoWoG ? D) MOrris WOlseley Garages +

Vygooglili jsme si vyjádření, že se sice o Group často hovořilo, ale pravní subjektivita Group nikdy nevznikla.
MGB club Australia k tomu poskytl obšírný výklad, a tak nás to zaujalo a dali jsme to jako otázku. Link jsem nenašel, googlite si sami....

doufám že neobjeví že je zas něco blbě :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: XIV. NarozeMini 2011 - AFTER POKEC
PříspěvekNapsal: 28. zář 2011 22:40 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra

Registrován: 02. led 2006 16:15
Příspěvky: 225
Bydliště: Brno
Výsledky a správné odpovědi jsem dal na mini.cz.

Omlouvám, se že to tak dlouho trvalo a že jsem to lépe nenaformátoval, ale musím se zase věnovat tomu co jsem v minulých týdnech zanedbával.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: XIV. NarozeMini 2011 - AFTER POKEC
PříspěvekNapsal: 28. zář 2011 22:52 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 28. bře 2010 23:26
Příspěvky: 104
Bydliště: Bratislava
Velke podakovanie organizatorom za naozaj super akciu plnu zabavy a zaujimavych uloh s krasnym prostredim a dobrym ubytovanim ranajky troska "Déjà vu" ale to vobec nevadilo :-)

aa velke vdaka slovenskej miniscene :-) za pomoc :andare: :pohar:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: XIV. NarozeMini 2011 - AFTER POKEC
PříspěvekNapsal: 29. zář 2011 00:25 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. říj 2010 11:53
Příspěvky: 176
Bydliště: Praha
Otázky to byly opravdu těžké a záludné. Když zvážím, že jsem měl s sebou Ipad + na telefonu Tomáše Ubla a stačilo to pouze na 22. místo:-) Ale bylo to skvělý a s umístěním jsme nadmíru spokojení!!! Pro připomenutí skvělé atmosféry přidávám video:-) mimochodem koupil jsem si kvůli němu nový počítač, tak snad se bude líbit. (21. Honza + Lenka + Julinka) :pohar:

http://www.youtube.com/watch?v=QvsJPHv4Bvo

_________________
MINICOOPERATION


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: XIV. NarozeMini 2011 - AFTER POKEC
PříspěvekNapsal: 29. zář 2011 07:49 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 27. říj 2009 00:12
Příspěvky: 361
Bydliště: Nové Strašecí
také se přidávám s Velkým poděkováním, a jsem potěšen hlavně z výsledků slalomu na skládačce :-D měl jsem nejlepší čas :-D a celkové desáté místo z hlavního slalomu taky super :-) jen škoda, že to není rozdělené ty výsledky na mini do 1000ccm a mini do 1300ccm, abych viděl výsledek ve své kat. :-)

Ještě jednou obdiv a velké díky organizátorům a těším se na další ročník :-)

_________________
Mini je nejvíc !!!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: XIV. NarozeMini 2011 - AFTER POKEC
PříspěvekNapsal: 29. zář 2011 09:05 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 27. říj 2009 00:12
Příspěvky: 361
Bydliště: Nové Strašecí
Murphy píše:
Ahoj Jarik, vcelku bez problemu,
na obrázku je auto naloženo tím velkým startovacím stanem. :D Obrázek
K tomuto konkrétnímu výsledku: není rozhodující čislo ale čislo podělené délkou konkrétního vozu.
A v tomto případě je to čislo 305 nikoliv délka toho roztáhnuti ale délka vozu.
Právě aby to bylo spravedlivé, v různych vozech se to roztáhne do různe délky, my ale potřebujeme jedno spravedlivé čislo.
Okénko sice ukazuje něco jako 220/305 ale do databaze padá jine cislo- poměr roztáhnutí a délky vozu.
Myslím, že tento úkol byl neotřelý a vyžadoval určité úsilí a přemýšlení, někteří rvali ven i sedačky :D

Ahoj Kůťo, měli jsme včera poradu a do půlnoci dávali dohromady rozpočet /jsme se nemohli moc dopočítat/
a dnes jsem trávil den na zahradě podzimními pracemi, takže jsem odpověď odložil na večer.
K Tvému /neveřejnému/ dotazu: navážu na to co jsem odpovídal Jarikovi, nelze just simply hledat správnou odpověď v okýnku, to jen ten výsledek se propadá do databáze, kde dostává tzv. zatížení v % (podle obtížnosti úkolu). Tj. mění se jeho proporcionalita vůči ostatním úkolům.
Co to znamená: že správná odpověď na otázku pověšenou na stromě můžeš mít třeba 12 bodů ale za 230 cm/305cm můžeš dostat třeba 72 bodů.
Body se potom buď sčítají nebo proměňují na šedesátkovou soustavu, ve které , jak známo, se měří čas.
Rozhodně nejsem ale ten povolaný co by měl vysvětlovat pozadí databáze a programu na zpracování výsledků, napsal ho Lumír a díky němu v přeneseném slova smylu nebourají v ČR vlaky tj. domnívám se že je to v povolaných rukou.

K tvému dalšímu dotazu ohledně slalomu: se záznamů vyplývá, že jsi neprojel dvě branky. Sice si žádný kužel neshodil ale dvě jsi minul. Asi jsi to nepostřehl.
Proto se ti připočítává 10s. To se připočítává okamžitě, nevede se ještě odděleně databáze shozených kuželů. Jen umíme poměřit dosažený čas s časem zapsaným ke vtažení do databáze a pokud je tam rozdíl, znamená to shození kužele nebo neprojetí branky.

Co se týče počítání cílového času - již jsem v podstatě odpověděl - výsledky záleží na váze kterou každý SS dostane - nelze to teď pitvat, ale nejspíš dostal prioritu úkol, který jste měli zrovna chybně.
Dále je samoržejmě možná i lidská chyba při vnášení do databáze, přeci jen 100 aut x 17 výsledků je 1700 údajů během asi dvou hodin narvaných do databáze, zkus si spočítat ten kalup, nevylučuji že jsme se třeba u někoho uklepli, to je možné, ale to už je jedno, vítězové byli vyhlášeni správně a místa uvnitř startovního pole jsme popravdě neřešili.

Vyhlašování trvalo protože jste
1. přijeli mnozí pozdě /mezi 17,30-18,30/ - bude příští rok start dřív prostě,
2. měli jsme v programu drobnou chybičku a ukazovalo to kraviny - a trvalo nám najít tu chybku.

Simulace zpracování výsledků dopředu nejde moc udělat, protože do poslední chvíle nevíme, kdo nám přijede pomoci se SÚ a SS, a podle toho kdo dorazí tak některé SÚ jsou a jiné ne. To se rozhoduje teprve večer před soutěží. Asi jsi zaznamenal, že někteří co byli loni letos nebyli. Tolik k případné otázce proč se na to nepřipravíme dopředu - ono to moc nejde.

Důležité je, že v itíku nebyla žádná chyba a kufrovali jste jen díky své nepozornosti,
přípravě tratí jsme věnovali enormní pozornost a myslím, že výsledek stál za to.
A to spadl most nalevo od hotelu směr na Pustou Rybnou, Telecí, Borovou (oblast kde byl 6. sraz BCOM 2001)
to by ty tratě byly rovněž jako malované ale musely by být nejspíše dvě noční nebo start ráno.

Co se týče správných odpovědí, dám je sem, někde je najdu hezky seřazené. :mrgreen:

Takže, Vážení účastníci, díky za přízeň.



Ahoj Murphy,
mám prosbu, kouknul by ses při volné chvilce jak jsem dopadl mezi mini do 1100ccm měl jsem číslo 76 díky Colic

_________________
Mini je nejvíc !!!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: XIV. NarozeMini 2011 - AFTER POKEC
PříspěvekNapsal: 29. zář 2011 11:47 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. čer 2008 13:44
Příspěvky: 295
Bydliště: Nord Czech
2Hanso... jednoznacne palec nahoru :bigups: stoupas v kvalite .. jen tak dal :wink:

_________________
I love cool cars with sex-appeal = MINI
Happy MINI Friends - "Ekšn and Dance man"


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: XIV. NarozeMini 2011 - AFTER POKEC
PříspěvekNapsal: 29. zář 2011 11:52 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 27. říj 2009 00:12
Příspěvky: 361
Bydliště: Nové Strašecí
pampeago píše:
2Hanso... jednoznacne palec nahoru :bigups: stoupas v kvalite .. jen tak dal :wink:


Souhlasim , a dávám taky palec nahoru !!! parádní video

_________________
Mini je nejvíc !!!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: XIV. NarozeMini 2011 - AFTER POKEC
PříspěvekNapsal: 29. zář 2011 13:04 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 25. črc 2011 18:00
Příspěvky: 36
Přidávám se k pochvalám Hansova videa, :bigups: akorát byla chyba, že jsem u toho zrovna pil. Když se objevil drobek z Maďarska a jeho práce s jazykem, Yellow_Flash_Colorz_PDT_29 až mi vylít holub... Yellow_Flash_Colorz_PDT_07

Když pořád dokola koukám na taneční video, tak od dob Oldy Kaisera a jeho Boney M (dá se najít na Youtube) jsem nic lepšího na toto téma neviděl... :banana:

_________________
MINI invelt.com


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: XIV. NarozeMini 2011 - AFTER POKEC
PříspěvekNapsal: 29. zář 2011 14:58 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 23. srp 2007 13:55
Příspěvky: 319
Bydliště: Olomóc
:banana: Narozemini opět perfektní :pray: ale na mini sever se něco děje ?? protože se pomalu ze zááávodníků stávají TANEČNÍCI viz taneční videa a CHochol :thumbup: :thumbup: :thumbup: nemělo to chybu :lol: :lol: :biggrin:

_________________
Bob


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: XIV. NarozeMini 2011 - AFTER POKEC
PříspěvekNapsal: 29. zář 2011 15:33 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 19. bře 2006 01:27
Příspěvky: 613
Bydliště: Ostrava
požaduji opakování ceremoniálu :banana: ještě, že nikdo nerozumí přepočtům těchto tabulek, protože by tady nebylo nic jiného, ještě jednou díky všem za super sraz

_________________
když ho miluješ, není co řešit :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 83 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz