Prepnout do plneho zobrazeni
celkové hodnocení, fotogalerie z proběhlých akcí / srazů a hlavně vzpomínky...
Odeslat odpověď

Výlet na Kokořín - AFTER POKEC

22. dub 2012 23:25

Tak už to začlo:-)

http://www.youtube.com/watch?v=onnqdpOSV8U

Re: Výlet na Kokořín

23. dub 2012 08:22

Hanso, nepokrytě obdivuju Tvůj tah na branku, že video ze sobotní akce máš v neděli večer sestříhaný. A ještě takhle pěkně. Kdo by řek, že kamera na endoskopický operace točí tak fajně. :wink:

Moc rád jsem se se všema potkal, bylo to velmi poetické miniodpoledne (a večer). :banana:

Re: Výlet na Kokořín

23. dub 2012 08:34

Jump around, jump around, jump jump jump around :banana: ještě teď si tu kejvu hlavou do rytmu. House of pain neskutečná pecka skvělej tah Hanso :wink: . Videiko opět v tvým stylu, neskutečnýho reportu v pár minutách jako bych byl s Vámi. Jinak koukám, že Mr.Krum už je naplno IN nejen za klávesnicí, ale i jakožto účastnící se člen akcí :bigups: . Tak doufám, že přes všechnu tu negativní kritiku si ho užíváš po svém draku :?: Těším se v Lounech na viděnou a když se neuvidíme na Peruci, ... tak se nahmatáme na očním. By Jozzy

Re: Výlet na Kokořín

23. dub 2012 19:46

Téda Hanso díky díky díky !!! Video tradičně boží. Tak snad se první letošní provětrání výfuků zůčastněným líbilo, mě teda moc mile překvapila účast pro mě úplně nových miníkářů. Jen tak dál... jezdit a družit se :banana:

Re: Výlet na Kokořín

24. dub 2012 09:46

Skvělá akce a skvělý video moc děkujem všem za super den!! :bigups:

Re: Výlet na Kokořín

24. dub 2012 14:53

Hanso - ty jsi fakt filmovej borec - smekám :-) opět :-)

P.S. jestlipak se od tebe dočkáme 3D verze ? :banana:
Odeslat odpověď