Logo
Právě je 19. bře 2024 04:09

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 17. črc 2012 14:02 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
Hanso, na video od tebe jsem se těšil.. jak se ukázalo za dobu aktivního používání HD kamer, tak právě klip s citem vybraný a sestříhaný jak to umíš, je nejlepší zpětnou dokumentací daného srazu.. fotky jsou statické a nedýchá z nich atmosféra.. reporty zase příliš strohé nebo naopak příliš výpravné.. ale tyhle tvá videa jsou výtečné a pouštím si je vždycky když trpím nedostatkem řízení.. díky za něj.. už se těším co vznikne po Mýtě.. :-)

Jinak i za sebe bych rád poděkoval celé hostitelské rodině Plevkových.. dlouhá léta jsem slýchával o tom, že Sraz v Pivovaru Chodovar je naprosto úžasný a neopakovatelný.. z části jsem si to vykládal tím, že jsou lidi nadšeni ze změny a možnosti zažít sraz tak trochu jinak a z části také přirozenou a přátelskou náturou, kterou kolem sebe vyzařují Jirka a Yvona Plevkovi.. cestu do Chodové Plané jsem tedy zvažoval každý ročník, ale nikdy mi to nevyšlo pracovně, případně jsem nechtěl absolvovat těch cca 1100km za víkend s růžencem v ruce, to abych měl na své straně nakloněnou vyšší moc a zdárně dorazil domů.. :-) letos to ale vyšlo.. v práci byl poměrně klídek.. Mini sice po klinické smrti se zástavou srdce a těžkým tepenným krvácením cestou z maďarského IMM jezdí, ale získání zpět naprosté důvěry v dlouhou cestu nějakou dobu trvá, nicméně už byl k dispozici vozík jako kompenzační pomůcka k jistotě spolehlivého návratu, takže mně neodradilo ani to, že mi spolujezdkyně dočasně dala košem a šla křepčit na festival Colours of Ostrava, který se letos poprvé konal v "Muzeu koroze" v areálu Vysokých pecí Vítkovice..
další spolujezdci tak dlouho váhali až jsem jel nakonec sám.. a vůbec jsem cesty nelitoval.. naopak.. nejen zpětně, ale už přímo na místě jsem měl pocit, že je to skvělý víkend.. ono opravdu ta atmosféra historického pivovarského areálu, o který se vedení jak vidno skvěle stará a neustále vylepšuje dává pocit každému návštěvníkovi, že je zde vítaným hostem, ne-li přímo VIP. Což by samozřejmě nebylo možné, bez vydatné podpory a štedré dotace celé akce samotným pivovarem.. počínaje slevněným ubytováním v luxusním hotelu.. přes chutný catering, důsledný pitný režim a v neposlední řadě i bohaté uvítací/loučící balíčky a dary oceněným..
sobotní bohatě naplánovaný program v podobě exkurze do pivních sklepů a degustace tamních ležáků, prohlídky zámku v Boru se současně pořádanýma rytířskýma slavnostma.. pěkným slalomem se zrádnou zatáčkou "Aqua minerale" a pro ty co v neděli nikam nespěchali i návštěvou spřáteleného bavorského pivovaru, se prostě musel líbit všem.. pro hračičky navíc pěkná RC dráha.. jednoduše užili si malí i velcí.. dámy i pánové.. suma sumárum.. to co jste slyšeli o báječných srazech v Pivovaru Chodovar je pravda čistá jak tamnější pivovarská voda.. byl to víkend, který si určitě užijete ať jste pán či kmán..
závěrem ještě jednou vřelý dík.. byl to parádní víkend


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 17. črc 2012 17:30 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 28. kvě 2012 23:04
Příspěvky: 2
Bydliště: Praha
Jako první bych rád poděkoval všem za velmi ale opravdu velmi povedený sraz a přikládám pár fotek.

http://iwos11.rajce.idnes.cz/Mini_pivovar_2012/


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 17. črc 2012 20:38 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 28. pro 2006 15:18
Příspěvky: 112
Bydliště: Rodinný pivovar Chodovar
Děkujeme, děkujeme ,děkujeme .....lepší už to nebude. Systém funguje , dnes úspěšně centifugováno auditorem!!
Ať žije ISO a HACCP, zdraví Pivoňka ,manažérka kvality P-))) Asi to není vtipné , ale jsem tak down , že nic lepšího za mne teď nevypadne. Děkuji , děkuji , děkuji , za Beerátovi Jack P-)))
Akorát ten sládek je nějakej divnej P-)))))))))))


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 18. črc 2012 12:11 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra

Registrován: 08. bře 2008 19:05
Příspěvky: 83
Take chci poděkovat Jirkovi a Yvonce za krásnej sraz a perfektni organizaci,dík , ten sladek se mi zdal v pohodě :banana: :banana: FRANTA


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 18. črc 2012 12:27 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 28. bře 2010 23:26
Příspěvky: 104
Bydliště: Bratislava
Velke podakovanie zo slovenska za krasny vikend a SUPER zraz :banana:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 18. črc 2012 14:01 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 27. čer 2007 23:02
Příspěvky: 277
Bydliště: Most
Celému týmu Plevkovic díky za parádní akcičku .-)
Všem zúčastněným za skvělou atmosféru.

Hanso - skvělý video :-) Chochola jako vítěze jsem chytla já - takže v poho :-)

_________________
DON´T WORRY, BE MINI


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 18. črc 2012 15:35 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 22. srp 2009 12:22
Příspěvky: 898
Bydliště: Pardubice
http://photo-krpata.rajce.idnes.cz/8._R ... OVARU_2012

_________________
Mini & Sex & Rock 'N' Roll


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 20. črc 2012 10:37 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 06. lis 2010 09:36
Příspěvky: 523
Bydliště: 49.812631,13.394144
Za naší posádku taky velký dík.Super relax.

Příloha:
P7148235.jpg
P7148235.jpg [ 138.72 KiB | Zobrazeno 8236 krát ]


Jirka a Richard

_________________
I MINI věci dělají velkou radost
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 21. črc 2012 21:59 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 21. led 2005 22:11
Příspěvky: 593
Bydliště: Štramberk
Po pěti letech jsem měl tu čest se k vám do Severního Chodska opět vrátit. Nelituje těch 555 kilometrů stravených za volantem tam, děkuji celému týmu pivovaru Chodovar!!! KPZtku jsem rozbalil až doma, Jirko ty jsi neuvěřitelná hřačička - bylo tam opravdu vše, tak jak si říkal!!!
Letos jsem cestu do pivovaru spojil i s dovolenou v Praze, kombík najel 1500 km bez jakého koliv problému a je momentálně největším mazlem v naší rodině, sice s tim litrem pod kapotou není žadný rychlík ale odměna nás čekala v podobě meně častých zastávek u čerpacích stanic.

galerie ZDE: http://pitrysmini.rajce.idnes.cz/Mini_v ... ovar_2012/


Přílohy:
Poznámka: parkoviště před starou sladovnou
IMG_2437 [800x600].JPG
IMG_2437 [800x600].JPG [ 127.1 KiB | Zobrazeno 8119 krát ]
Poznámka: návštěva NTM Praha
IMG_2858 [800x600].JPG
IMG_2858 [800x600].JPG [ 93.44 KiB | Zobrazeno 8119 krát ]

_________________
Piešťany 1996...
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 21. črc 2012 23:39 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 06. lis 2010 09:36
Příspěvky: 523
Bydliště: 49.812631,13.394144
Troška fotek na uložto http://ulozto.cz/xaQPqaA/chodovar2-rar
jirka2030 píše:
Za naší posádku taky velký dík.Super relax.
Jirka a Richard

_________________
I MINI věci dělají velkou radost
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz