Logo
Právě je 19. bře 2024 10:26

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 30. zář 2013 14:42 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 27. čer 2012 15:08
Příspěvky: 20
Bydliště: Bratislava
Taak preposielam aj ja nejaky reportik od nas slovakof :). Akcia bola super! Nelutujem toho ze som nakoniec isiel, lutujem ze som neostal, no ale keby som ostal tak by jeden z nas asi domov nedosiel :(...

http://mini-klub.sk/cms/narozemini-2013/

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 01. říj 2013 10:26 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 27. říj 2009 00:12
Příspěvky: 361
Bydliště: Nové Strašecí
Velké díky celému týmu minifanclubu za opět skvělý sraz a letošní skvělý nápad s Motákem, který jste pro nás motáky vymysleli a provedli na jedničku do posledního detailu :bigups: :banana: díky díky díky, připravili jste pro nás rok plný napětí zážitků skvělé nálady a zábavy a v neposlední řadě s krásnými cenami a trofejemi !!! nejsem žádný řečník, takže takhle je to za mě s díky a jsem rád , že jsem byl součástí toho všeho :-) když si vzpomenu jak před Mýtem jsem na rychlo dělal těsnění pod hlavou , po Mýtě spojkový váleček, který kleknul s posledním zastavením v depu, před Drhlenama jsem se rozhodl vyměnit rozvoďák a po otevření víka jsem opět na poslední chvíli sháněl vačkové kolo, jelikož mu chybělo pár zubů :-) pak po návratu z drhlem přestalo auto brzdit jelikož odešel hl. válec a vytekla kapalina a do toho se mi to pořád přehřívá takže do Drhlen a z Drhlen jelikož jsme jeli po dálnici a po ose jsme v podstatě pořád jeli se zaplým topením tak musím říct že mám opravdu na co vzpomínat a pro tohle to přeci děláte a děláme :-) Ještě jednou díky a příští rok někdy někde naviděnou !!! :bigups:

_________________
Mini je nejvíc !!!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 01. říj 2013 23:42 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra

Registrován: 02. led 2006 16:15
Příspěvky: 225
Bydliště: Brno
Obrázek

Tak je to tady, máme po NarozeMini a to znamená příchod podzimu, uzavírání sezóny, těšení se a přípravy na sezónu příští.
Výsledkové listiny NarozeMini 2013 najdete jako obvykle na stránkách Mini Fan Clubu.

Rád bych poděkoval všem spoluorganizátorům a samozřejmě i Vám všem kdo jste přijeli a zúčastnili se.

Zároveň prosím všechny kdo fotili o nějaké fotografie.
Díky.
Lumír


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02. říj 2013 23:16 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. říj 2010 11:53
Příspěvky: 176
Bydliště: Praha
Moc děkujeme za skvěle připravený sraz v krásném prostředí. Za nádherné ceny a hlavně za vytvoření přátelského prostředí. Moc jsme si to užili a těšíme se na další ročník.

_________________
MINICOOPERATION


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 03. říj 2013 09:26 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2011 19:25
Příspěvky: 179
Bydliště: Piestany,SK
Neda mi,aby som nepripojil podakovanie.Bola to naša prva učast na Narozemini a nadšenie v nás ešte trvá,organizátorov chválime všetci,patrí im vdaka!Chcel by som vyzdvihnút medzinárodného ducha akcie.Jazdili sme spoločne česi a slováci,spolupracovali a pomáhali si vzájomne a to sa nám páčilo!Nech nás teda Mini spája.Dakujeme Jana a Libor

_________________
Mini je sen...SPLNENY!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 03. říj 2013 10:48 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 23. srp 2007 13:55
Příspěvky: 319
Bydliště: Olomóc
:banana: Přátelé díky za krásný zážitek na jihu Moravy. :thumbup: :thumbup: Bob.

_________________
Bob


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 03. říj 2013 21:03 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 26. led 2009 00:47
Příspěvky: 507
Bydliště: Piestany, Slovensko
Ahojte... taktiez sa pripajame k podakovaniu za skvele narozemini.. bolo super! tesime sa na dalsi rok - monte rusava :D odtial uz nieco mam :wink: snad to buduci rok obhajim...popripade vylepsim... Takze este raz diky! Tesime sa na vsetkych v sezone 2014. Jarik&kika

_________________
Diagnóza M1N1 + Namrdracing


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 04. říj 2013 23:54 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 21. led 2005 22:11
Příspěvky: 593
Bydliště: Štramberk
letošní NarozeMini jsem absolvoval jako nesoutěžící ůčastník rally, protože jsem se dostal do oblasti Stažnice až v Sobotu v poledne. Připojil se ke skupince lidi co byli na trati na jednotlivých úkolech. Postupně jsme projeli celou rally, posbírali cedulky s ůkoly. Trasa vedla opravdu krasným vinařským protředím, navic spojenou s dobou vinobraní- moc pěkné.
Je fajn, že se NarozeMini zpátky vracejí do oblasti, kde už jednou byly, člověk rád zavzpomíná na starší časy...
Líbil se mi areál motokárové trati, který jste vybrali pro letošní slalom. Byl dobře postaven narozdíl od předchozích ročníků.
Zde je pár fotek hlavně ze slalomu , ale jak říkám přijel jsem až na závěr , takže jsem stihl jen poslední posádky.
http://pitrysmini.rajce.idnes.cz/Naroze ... nice_2013/

_________________
Piešťany 1996...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 06. říj 2013 20:29 
Offline
Čefák minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2006 19:42
Příspěvky: 961
Bydliště: Petřvald 1
parádní zakončení sezóny, díky organizátorům a všem ostatním, gratulace vítězům a čest poraženým.
my si to užili již od čtvrtka, fotky nemáme, tak doufám že sem dají fotografové linky na svoje galerie.
(při mé "ostré" jízdě v Motáku jsem napočítal minimálně 3)
zdar a sílu opět na jaře.

Sportu zdar a MINI zvláště :)

_________________
na velikosti záleží / size matters
NR Mini Club


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 08. říj 2013 18:32 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
Když nás před časem naši přátelé požádali, že by s námi někdy chtěli jet na "nějaký ten Mini Cooper sraz" aby si taky mohli prožít to, co nás přes léto tak baví a naplňuje, tak padla jasná volba na Narozemini.. kde jinde, než na největší akci široko daleko a kdy jindy, než na akci uzavírající celou sezónu. Slovo dalo slovo, registrace proběhla a nezbývalo už než se těšit.
Volba místa padla tentokráte na Strážnici.. pamětníci si jistě zavzpomínali na Narozemini před mnoha lety, kde se tato akce již jednou konala a kdy se při slalomu potkal Tomáš Úbl s betonovou lavičkou.. kemp je to rozlehlý a pěkný.. s množstvím chatek, které nabídly vcelku pohodlné přenocování.. a jelikož se jednalo už o podzimní termín a večer/v noci bylo víc než chladno, tak nám vedení kempu poskytlo na chatky bezplatně i elektrické ohřívače.. kdo se chtěl navíc zahřát vnitřně, měl možnost v místní restauraci nebo před ní u grilovacího stánku.. teplou klobásou a studeným pivem.. :-)

Páteční program pro většinu spočíval v příjezdu, ubytování a ti nedočkavější se pomaličku začli řadit na startu k "Noci dlouhých ohňů", speciálnímu nočnímu rally prologu, jakožto samostatně hodnocenou disciplínou. Jak je již pravidlem otázky byly náročné a co se týče těch technických, tak snad jednou najdu tu správnou knihu ze které čerpají tvůrci, protože se správnými odpovědmi by snad i sám sir Alec měl problém (kdyby ještě žil).. :-) Páteční warm-up uzavíral slalom na polygonu/dopravním hřišti (kdo ví) vedle motokárové dráhy u Hodonína.. pěkný areál se svižným slalomem začínajícím a končícím simulovaným výjezdem a vjezdem do "garáže". Moc pěkná zábava na páteční večer.. :-) Všichni se v pořádku vrátili do kempu a začalo páteční veselí.. (neplatí pro NR, to se veselí už od čtvrtka díky narození první NR juniorky.. ještě jednou gratulace Lubane :pivo: )

Sobotní ráno nás uvítalo sice chladně, ale o to vlídněji bez mráčku.. had účastníků na startu byl ukrutně dlouhý, tak nebylo moc kam spěchat. Říkali jsme si, že je stejně lepší vyjet později a vyhnout se tak zácpám na úkolech, tvořené tím, jak na sebe regionální a národní skupinky čekají. Nikde jsme nezakufrovali.. úkoly zvládli tak nějak k potěše svých dušiček a otázky vyplnili typem Sportka.. třeba to vyjde. :-) bylo zábavné sledovat na úkolech nešťastné tváře všech navigátorů snažících se zjistit, jestli ostatní posádky už viděly některý z obrázků.. :-) což jak se ukázalo později, byla jasná nachytávka, neboť některým lehce povědomé obrázky záměrně organizátoři použili z předchozích ročníků, čímž převezli všechny ty, kteří ve výkazu uvedli, že viděli všechny.. :-) Vrcholem celého denního putování však byl slalom hodnocený zvlášť a započítávaný do seriálu "Moták 2013". Trať byla z části shodná s tou páteční, jen ještě delší a zajímavější. Slalom to byl pěkně do rychla.. žádná motanice a tak o zajímavé adrenalinové závodní momenty nebyla nouze.. po trati bylo pár divácky atraktivních míst, které nabízely úžasný pohled na závodníky bojující s fyzikálními silami zatočeného volantu a plným pedálem na podlaze.. Svou nezbytnou sezónní porci smůly si, jakožto jeden ze spolufavoritů, vybral tentokráte Hanso, kterému při jednom z divokých průjezdů šikanou vypověděla poslušnost převodovka.. díky Colicovi a jeho litru, ale jak Hanso, tak i Kůťa (prozměnu diferák v Drhlenách) odjeli své klasifikované jízdy a připsali si tak potřebnou nemalou porci bodů do seriálu Motáku 2013. Při večerním vyhlášení právě nádhernou cenu a titul "Moták 2013" jakoby symbolicky převzal Ondra Kolín alias Moták alias Colic alias Kolík a zkráceně odteď prosím všemi nazývaný "Motalík".. Přehled dalších vítězů jako páteční warm up, sobotní rally apod. je k nahlédnutí na stránkách minifanclub.cz
O sympatický hudební podkres k tanci i poslechu se staral hostující DJ Jaro z Piešťan :-) Já si zase jednou zahrál na barmana co rád míchá drinky divokých barviček, jimiž jsem oblažoval pár oblíbených stolů a v období po půlnoci jsem se někde ztratil.. ale jakmile jsem se probudil při zavíračce v restauraci na stole zase čilý jak rybička a nás posledních 7 statečných ještě nechtělo jít na kutě, tak se zábava ve 3 ráno přesunula k nám na chatku, kde vydržela až do samotného rána.. někteří měli pak u sebe na pokojích asi dost co vysvětlovat, že jejich postel zůstala ustlaná a kde se vzala ta opička, ale to přece k velkým pódiovým oslavám patří.. :pohar: :pivo:
Když jsme přecejen po 6h ráno zalehli a probudili se v poledne do prázdného kempu, už se v podstatě ani nebylo s kým loučit, protože kdo mohl řídit už dávno odjel..

Ačkoli se mi má práce snaží seč může narušit a přetrhnout šňůru účastí na Narozemini od roku 2005 ve Svojanově a letos to bylo opět hodně nahnuté, tak jsem rád, že jsem se zase mohl stát účastnícím se dílkem skládačky tohoto precizně připraveného a úžasně zorganizovaného srazu. Organizátorům, pořadatelům a všem pomáhajícím na úkolech (nevyjímajíc rodinné příslušníky) vřelé díky, jakožto i sponzorům za opravdu skvěle prožitý víkend.. a taky všem co přijeli.. Zůčastnily se posádky zblízka i zdáli.. čest patří zástupcům Mini Sever, početné Polské výpravě, Slovenským bratřím a sestrám, kteří sice přijeli krom Kiky a Jarika jen na sobotu, ale aspoň takto.. pár posádek dorazilo i z Rakouska a mezi již tradiční účastníky se zařadila posádka z Ukrajiny.. opět klobouček před tou cestou a papírováním s vízy.. a co na prožitý víkend za volantem zapůjčeného Mini říkali naší přátelé? "Že prý už chápou, co nás na tom tak baví a že se vůbec nediví, že jsme co druhý víkend v létě pryč.. prý je to návykové" a už teď si zarezervovali u nás eSko na MRDVII pro příští ročník.. :andare:

kdo má nějaké fotky a ještě nesdílel, tak prosím vložte ideálně odkaz


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 10. říj 2013 10:03 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 08. zář 2007 05:03
Příspěvky: 91
Krásný report.
Přikládám odkaz na fotky (stejné jak na mini.cz), :)
http://czmini.rajce.idnes.cz/2013_09-NAROZEMINI/


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 03. lis 2013 13:47 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 27. říj 2009 00:12
Příspěvky: 361
Bydliště: Nové Strašecí
https://www.youtube.com/watch?v=VBPvN3g6B6w naše amatérské videjko :-)

_________________
Mini je nejvíc !!!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz