Logo
Právě je 19. bře 2024 10:04

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 11. úno 2014 12:23 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 28. pro 2006 15:18
Příspěvky: 112
Bydliště: Rodinný pivovar Chodovar
Srdečný pozdrav ze Severního Chodska všem Miniakům !!! :-)
Na stránkách Chodovaru byla právě spuštěna registrace letošního ročníku Mini v pivovaru !! Jako v minulosti počet posádek limitován na 30 !!!
Takže nezaváhat a registrovat !! Kdo pozdě chodí nejede ani nepije :-)
http://www.chodovar.cz/id634cz-mini-v-pivovaru-2014.htm

Těšíme se na Vás

Jirka + Yvona + Terka + Vojta + Albi + .... celá pivovarská chasa


Přílohy:
mini-2014.jpg
mini-2014.jpg [ 31.03 KiB | Zobrazeno 10985 krát ]
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 11. úno 2014 19:08 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. lis 2007 22:49
Příspěvky: 437
Bydliště: nyrany
Registrace hotova.tesim se


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 13. úno 2014 10:07 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 28. pro 2006 15:18
Příspěvky: 112
Bydliště: Rodinný pivovar Chodovar
Registrace posádek právě ukončena !!!
Rezervace ubytování u dosud registrovaných posádek teprve po potvrzení recepce Hotelu U sládka .

Zdraví Vás píívováááár a Beeeeeee...rs !!!!

Jirka + Yvona :pivo:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 13. úno 2014 13:35 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. lis 2008 19:29
Příspěvky: 345
Bydliště: Praha
Zrovna jsem si rikal ze to beru jako dvorni akci klasickych mini a tak to patri hlavne jim. Ale chtel bych se zeptat, zda by bylo mozne se tam nejak vtirnout a alespon pohledem se pokochat arealem Chodovaru a taky si trochu "cucnout" toho vyhlaseneho moku ?

Myslim ze mohu i nabidnout nejakou ruku k ukolum, kdyby bylo treba :-)

_________________
Klasiku jsem měl rád, NEW MINI miluju !
Happy Mini Friends - Kápo


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 13. úno 2014 15:01 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. srp 2007 17:23
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha
Jiříkuuuuu ja to nestihl a rohlíček nemuže chybět! Doregistruj mě ještě prosíím!!

_________________
Seznamili jsme se v Olomouci. Pan Estate je velmi distingovany britsky gentleman...a ja mam rad jeho velmi britsky humor.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 25. úno 2014 13:27 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 27. čer 2007 23:02
Příspěvky: 277
Bydliště: Most
:banana: Ahojky všichni :-) mě už nezbývá než pilotovat RC-model - a doufám, že si to náležitě užiju.

Takže otázka - budu zařazena do startovací listiny RCmodelů i bez skutečné registrace s velkým modelem? :-) :-) :-)

:bigups:

_________________
DON´T WORRY, BE MINI


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 16. črc 2014 19:26 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
Už se nám to blíží.. o to víc se letos těším, tím že nám nějak kolidujou termíny akcí a my jsme se ještě skoro nikam nedostali.. Jelikož budeme vyjíždět v pátek až téměř v podvečer a máme to do Chodovaru 540km, tak s politováním musím oznámit, že nejspíše Gulfa nechám doma a pojedeme eSkem.. tudíž rozšíříme počet New Mini na akci.. S klasikem na vozíku, by totiž cesta trvala ještě podstatně déle i vzhledem k povaze a stavu naší páteřní komunikace a vzhledem k tomu, že mají být tropické teploty..
alespoň tedy poctivě podstupuju teoretickou přípravu https://www.facebook.com/photo.php?v=749849768407024
PS: jo a dobíjím baterii u RC modelu.. snad mi tu kastli Kubošek zase neomlátí o patníky.. :banana:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 17. črc 2014 00:39 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 22. srp 2009 12:22
Příspěvky: 898
Bydliště: Pardubice
tak promiň...ale z Chodovaru už mám doma dva poháry za RC mini tak snad nebude nejhůř :)
Těšíme se!

_________________
Mini & Sex & Rock 'N' Roll


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 23. črc 2014 18:17 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
Rád bych poděkoval jménem těch, co si víkend v Chodovaru na akci „Mini v Pivovaru“ opravdu užili.. Moc nás jen mrzí, že jsme si tuto „minidovolenou“ nemohli prodloužit, protože nám pracovní povinnosti Martiny neumožnily vyrazit z domova dříve než v pátek v 17h a do Chodové Plané jsme tak dorazili až kolem 22:00. V neděli zase pracovní povinnosti hnaly nazpátek domů mně, takže jsme se již neúčastnili polední vyjížďky za hranice a pobyt byl kratší, než v co jsme doufali. Ani jsme nestačili užít si všechny příležitosti co areál nabízí, jako minigolf, pivní lázně, bazén či restauraci Ve Skále.. tak snad příště.. uděláme pro to maximum, abychom si ten extra výlet příští rok užili.
Po mé předloňské účasti a roční pauze, během které jsem doma básnil o tom, jak je sraz v Chodovaru skvěle udělaný, jsem Martinu ani nemusel moc přemlouvat, aby si letos nekupovala lístek na festival „Colours of Ostrava“, jehož termín se již tradičně kryje s tímto srazem. Tento rok bylo rozhodnuto už dlouho dopředu, ať si přijede třeba Madonna.. víkend 18.-20. budeme ochutnávat speciální piva nesoucí logo a název Chodovar děj se co děj.
Bohužel nás velice pozdní odjezd a trasa 540km po dálnici D1 podléhající rekontrukci, donutil k tomu vynechat možnost, že bych si klasika aspoň na vozíku dovezl do pivovaru a zvolili jsme mnohem pohodlnější a především rychlejší variantu s New Mini. Chtěli jsme totiž dorazit co nejdříve za Vámi přátelé.. vidět se po delší době s mnohýma, protože letos nám to srazování moc nevychází.
Po registraci, přichystané večeři na uvítanou (výborný gulášek s knedlíkem) a ubytování byla ale želbohu vyhlášena večerka s výstrahou, že v 8h ráno začíná nabitý program, takže většina uposlechla a šla ladit formu spánkem na další nepochybně náročný den.
Sobota začala vydatnou snídaní s rozpravou mířenou směrem ke startujícím posádkám. Následoval prolog s RC modely a hurá na start cca 70km dlouhé orientační Mini Rally, pod kterou se letos podepsala Terka Plevková a ukázala nám lekci z efektivity. Jak může být itinerář vtipný, jednoduchý i záludný zároveň a přitom, aby se posádky po cestě nenudily. Kapku napěněné krve některým posádkám přidal nejasný bod 8 v křížovce, ale co už.. :-) Co mně bavilo byla nádherná příroda a krásně se klikatící cesty, které za volantem Mini (ať už Classic nebo New) měnily se v úžasný prostor pro sportovní vyžití či kochání.. to dle nátury. Z úkolů po trase na mně zapůsobila rozhledna s vysílačem, kde jsme měli zjistiti cože je napsáno na vyhlídkové plošině.. Já jakožto vyšek se obávající člověk, jsem toto zdolal se sebezapřením a čím výše jsem byl, tím více jsem se tlačil k vniřní ose věže, ale výsledný rozhled byl úchvatný.. požitek mi kazil jen ten boční výkyv, který byl znatelný.. :-)
Cíl orientační rally nás zavedl do jedné zapadlé železniční stanice, kde „bez prdele“ končily koleje.. a tak si každý vlak musel přepřahat. Shoda náhod a Jirka Plevka tomu chtěli, že se zrovna v našem cíli konala oslava 110let tamní železnice, takže sláva veliká.. nadšenci dráhy si mohli prohlédnout pojízdná muzea.. Zkusit přesvědčit průvodčího, že za lístek platit nemusí, že má účastnickou placku anebo za 80Kč podniknout cestu parní mašinkou jak z pohádky do nedaleké stanice, kde nám pauzu zpříjemnily charleston nebo swing tanečnice.. (kdo poznal nechť mě opraví.. já umím jen šlapáka :-D ) a ochotnické vystoupení, které nás přeneslo na perón Československé dráhy do dávné minulosti.. kdo viděl, jistě to v něm nechalo hluboký zážitek.. :-) Po návratu jsme si vystáli frontu na pivo a zajištěný oběd.. jen jsme nepochopili proč se nás ten pán za grilem ptal, jestli chceme tu krkovičku propečenou nebo růžovou.. všechny totiž ve finále byly „rare“.. o to víc piva jsme si dali v pauze před odjezdem, který byl naplánován na 15h v koloně za doprovodu místních policistů a dobrovolných hasičů, aby se zajistil plynulý průjezd dlouhého hada čítajícího cca 33 Mini. Po příjezdu do pivovaru jsme se seřadili dle čísel a začali startovat do připravené slalomové dráhy, která po technické pasáži, obsahovala i 2 rovinky a zatáčku olemovanou trefně „zeď šampiónů“ protože obvzláště při nájezdu zespodu do zatáčky a při příletu zhora se ta bílá stěna nebezpečně opticky blížila.. Neúčasti Hansa a Colíka využili dokonale Radek Michna, Chochol a Minitom a rozdělili si bednu.. jen těsně ale už v závěsu za bednou, se tísnily první dvě New Mini a výsledných prvních 5 posádek se vešlo do jedné vteřiny, takže bylo na co koukat.
Jakmile doznělo poslední kvílení gum a poklesla hladina adrenalinu, vzal nás sládek na exkurzi s výkladem a provedl nás svým královstvím.. Ojedinělou možnost využili téměř všichni a tak nás to naladilo, že než jsme se vystřídali a napojili u kouzelné kašny, docela to trvalo a nemálo piva proteklo našimi hrdly..
Večerní vyhlášení proběhlo na terase Staré Sladovny, díky krásnému teplému večeru. Skvělé počasí nás mimochodem provázelo po celý víkend. Každá posádka dostala pěkný pamětní list k účasti na 9.ročníku Mini v pivovaru a začlo udílení početných ocenění a vyhlašování výsledků dílčích soutěží. Co je ovšem nejdůležitější, tak padl mýtus, že New Mini v Chodovaru nemají na růžích ustláno, neboť celkovým vítězem a podle počtu nasbíraných ocenění i „dívkou večera“ se stal David Surma a jeho celá rodinka vzorně reprezentující v tričkách minicooperklubu.. :-)

Závěrem bych se přidal k obdivným děkovačkám předešlých přispěvatelů. Opravdu tento víkend je vždy zárukou dobré precizně připravené zábavy a oslavou dobrého jídla a pití. Po více jak měsíci stěhování, kterým jsme doma procházeli, jsme uvítali pokoj, kde nebyl úklid na nás a mohli jsme si v neděli v pohodlí přispat. Takže jménem našim i těch, kterým se v pivovaru líbilo jako nám, velice děkujeme a moc rádi přijedeme příští rok zase..

celou oficiální galerii fotek si prohlédněte zde:
https://www.facebook.com/mojmir.prokes/ ... 188&type=1

PS: v sobotu se zároveň poblíž konala svatba minikářů Bluegirl a Martina ML.. želbohu bohatý program nám neumožnil jim udělat překvapení a špalír.. proto alespoň dodatečně VŠE NEJ do společné cesty životem..


Přílohy:
Poznámka: účast byla krásná


Poznámka: nejhezčí výhled na svět je prý z hřbetu koně.. přes motýla to bylo ale taky kouzelné..

Poznámka: jede se na páru dámy a pánové

Poznámka: mašinka jak z pohádky o vláčcích

Poznámka: sličné tanečnice

Poznámka: fingované přepadení vlaku a zneškodnění lupičů

Poznámka: slalomový vánek.. :-)

Poznámka: vítězná rodinka Surmovic

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz