Prepnout do plneho zobrazeni
celkové hodnocení, fotogalerie z proběhlých akcí / srazů a hlavně vzpomínky...
Odeslat odpověď

X. Přátelský sraz příznivců vozů Mini - AFTER POKEC

22. čer 2014 13:53

:banana: Jsem opravdu rád, že dobrá náláda vydržela všem celý sraz, i když nebylo zrovna letni počasí.
Děkujeme moc všem co dorazili, bylo to s Vami zase skvělé!! Desitka řádně oslavena, a teď vzhůru k novým ročníkům:)
Přílohy
image.jpg

Re: X. Přátelský sraz příznivců vozů Mini - AFTER POKEC

22. čer 2014 16:29

Děkujeme organizátorům za uspořádání parádního srazu a všem kteří tvrdili muzičku po celý víkend. Bylo to super
A moc díky za celovíkendové hoštění u grilu pane vedoucí :)

Re: X. Přátelský sraz příznivců vozů Mini - AFTER POKEC

22. čer 2014 17:46

Jako vždy super :D
Škoda jen to počasí to byl vopruz.
Přesto jsme si to skvěle užili. Díky všem.

Re: X. Přátelský sraz příznivců vozů Mini - AFTER POKEC

22. čer 2014 17:53

:banana: Díky skvělá parta a zábava.Zase jsem si připadal jako na starých srazech. :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Re: X. Přátelský sraz příznivců vozů Mini - AFTER POKEC

22. čer 2014 18:00

příjemný víkend se spoustou super lidí :bigups:

Re: X. Přátelský sraz příznivců vozů Mini - AFTER POKEC

22. čer 2014 20:26

Moc děkuju za super vikend, super lidi ,super zabava, super organizace. Všem moc dík Lukáš

Re: X. Přátelský sraz příznivců vozů Mini - AFTER POKEC

22. čer 2014 21:49

Ako jedina posadka classic mini zo Slovenska dakujeme organizatorom a vsetkym dobrym kamosom za vasu spolocnost a dobru naladu.Radi sme boli pri tom! Mimochodom,za tento vikend sme najazdili symbolickych 998 km.

Re: X. Přátelský sraz příznivců vozů Mini - AFTER POKEC

22. čer 2014 21:52

jojo přidávám se k ostatní díky moc organizátorum za uspořádání této 10. Až na to počasí to bylo super,ale je pravda že skalní byli všichni :bigups: i když jsme s váma zustali u grilu jen v sobotu bylo to moc fajn , skvelé lídičky spousta známích a dobrá nalada zde nechybela díky moc a sejdeme se na 11. srazu :D P.S. akorád mě mrzí malá učast minikářu a hlavne jsem nepotkal žádného nováčka z mini fora ani aspoň jako diváka bez mini. :(
Přílohy
DSC_0399a.jpg
DSC_0409a.jpg
DSC_0404a.jpg
Naposledy upravil kuta dne 22. čer 2014 22:04, celkově upraveno 2

Re: X. Přátelský sraz příznivců vozů Mini - AFTER POKEC

22. čer 2014 22:02

Přidávám se s velkým DÍKY organizátorům! Další super ročník srazu, pro mě nejdůležitějšího v roce :)
Zítra nahraju fotky co jsme se ségrou nafotili :) A příští rok se opět zúčastníme jako dámská posádka :)

Re: X. Přátelský sraz příznivců vozů Mini - AFTER POKEC

23. čer 2014 07:28

Tak i za Nás tři děkuji za super srazík a počasí bylo ještě dobrý oproti jiným ročníkům. Ftipy u grilu jsou vždy super jen mě z toho druhej den bolí břicho. Rádi jsme Vás zase viděli a těšíme se na další ročník a to už snad zase obouma mini.

Re: X. Přátelský sraz příznivců vozů Mini - AFTER POKEC

23. čer 2014 07:32

Ježku,ježku, kudy jsi to řekl !
:lol:

Re: X. Přátelský sraz příznivců vozů Mini - AFTER POKEC

23. čer 2014 08:09

taktež poděkovani organizačni složce že o nas pro nas . obdivuji zígi a spol že při tom potěru vam sbyde čas na dalši aktivity děkuji fany

Re: X. Přátelský sraz příznivců vozů Mini - AFTER POKEC

23. čer 2014 12:54

též všem musím poděkovat, že dorazili a že se jim chtělo s náma mrznout :-))))) ale už bylo i hůř, jak zde již padlo :-)))

a zde jsou kompletní výsledky, včetně bodového ohodnocení, aby se někdo náhodou nehádal kvůli balkánskému koeficinetu ;-)

V Ý S L E D K Y

Re: X. Přátelský sraz příznivců vozů Mini - AFTER POKEC

23. čer 2014 14:45

No fuj..................už nikam nejedu :lol: Díky Miku za výsledky :(

Re: X. Přátelský sraz příznivců vozů Mini - AFTER POKEC

23. čer 2014 20:27

Abychom to měli kompletní, tak ještě správné odpovědi na kvízové otázky:

1. Který měsíc a rok vzniklo Mini Cooper Forum ? - 1 / 2005
2. Kolik členů má k dnešku Mini Cooper Forum (Classic + New)? - 3431 členů
3. Na kolika místech se konal sraz Mini Cooper Fora? - na 6ti (Říčany, Brno, Milovice, Zděřina, Plzeň, Dřevíč)
4. Kde se konal 6tý sraz Mini Cooper Klubu a na jaké téma? Mini wars - Zděřina u Police nad Metují
5. Kolik je na obou forech dohromady příspěvků ? 50 910 příspěvků
6. Co je za hlavní cena a největší vzácnost našich srazů? Zlatá vačka
7. Který člen má nejvíce příspěvků ? MiniMike
8. Myslíte si, že je nějaký člen fora, který se zůčastnil všech srazů ? Ano (jako odpověď stačila, ale většina měla i dobře jména obou největších fandů našich srazů - Ondra a Mekk)
9. Kdo je hlavní pořadatel a zakladatel fora? Žigi + MiniMike (stačilo alespoň jedno jméno, my už se o pýchu podělíme)

A ještě doplňkový výsledek, Classic Mini rozsříleli ve fotbalovém zápase mužstvo New Mini 5:0

Re: X. Přátelský sraz příznivců vozů Mini - AFTER POKEC

23. čer 2014 22:12

Tak i já se přidám s poděkováním nejen za možnost účasti na srazu, ale i za skvělou organizaci celé akce. Díky moc....
Jste skvělá parta miníkářů.. (škoda jen počasí, které nás zahnalo domů, jelikož jsme vyloženě měli jen letní vybavení) :withstupid:

Jen tak dál a nechť se Vám všem daří. :bigups:

Čau Krícové
Přílohy
golfování.jpg
společná 1.jpg

Re: X. Přátelský sraz příznivců vozů Mini - AFTER POKEC

24. čer 2014 10:10

S Evkou všem moc děkujeme za další úžasnej sraz.
Večerní posezení naprosto parádní a po medovině se jen zaprášilo. Příště už asi vezmu raději lahve 3 :wink:
Přísun kolovacích flašek a vtipů byl neúprosný a byl jsem rád, že zpět domů to odřídila má drahá polovička. :pivo:
Takže ještě jednou velké díky :!:

Martin, Evka a Goro bílý pes

PS: (pro ty, se kterými jsem se bavil a jedou do Chodovaru :-) )
Ten průvod doladíme.

Re: X. Přátelský sraz příznivců vozů Mini - AFTER POKEC

24. čer 2014 16:37

Od nás ze severu také poděkování za parádní srazík. Ač bez mini přesto v pořadí do 10ky, krásné. Díky Lukášovi za svezení a všem za příjemný pokec. My teda určitě příště ano a MiniToma ukecáme.......

Re: X. Přátelský sraz příznivců vozů Mini - AFTER POKEC

25. čer 2014 09:30

Fotečky :)

https://plus.google.com/u/0/photos/1172 ... 5257852273

Re: X. Přátelský sraz příznivců vozů Mini - AFTER POKEC

26. čer 2014 20:51

Kato krasne zachycene srazove okamziky.. :thumbup:
Odeslat odpověď