Logo
Právě je 19. bře 2024 05:57

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 26. čer 2014 21:54 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 08. črc 2006 22:00
Příspěvky: 31
Bydliště: Trutnov
Díky Žigimu, že mě před lety odchytil v Náchodě, upozornil mě na fórum a konečně po letech jsem se s Mini mohl dostavit na svůj 1. sraz. Bylo to fajn setkání. Díky fanymu a Mekkkovi že se mě ujali hned na začátku a všem, kdož akci připravili :bigups: Já osobně bych dával jen výsledky v EXCELU dokupy ještě teď :) jo a díky Kubošovi že mi odlehčil peněženku :D už se těšim na Vánoce - pěkná práce

Na příští setkání to bude chtít soustředění v posilovně (pokud platí téma)
Kačka: Super fotky, nemusím už litovat, že jsem zapomněl foťák :) přidávám alespoň 3 mobilní úlovky

:2drivers:
Vojta s Danou


Přílohy:




_________________
Mini 1.3 (1997)
Trutnov
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 26. čer 2014 22:40 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 22. srp 2009 12:22
Příspěvky: 898
Bydliště: Pardubice
tak není zač! :D ať slouží!
Jinak taky díky všem zúčastněným za supr akci, oheň a však my víme!
Za Kubo´S Garage děkuji za podporu, vážím si toho, no a do roka a do dne plus mínus měsíc Nazdááár!


Přílohy:



_________________
Mini & Sex & Rock 'N' Roll
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 27. čer 2014 11:33 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 27. čer 2014 11:25
Příspěvky: 2
Bydliště: Praha
Tady trocha za mě:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

zbytek fotografií najdete zde (warning: Facebook inside!)

A na závěr ještě krátké bonusové video :): https://www.youtube.com/watch?v=IqL6xVZe_TQ


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 04. črc 2014 08:41 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. led 2005 10:24
Příspěvky: 663
Bydliště: Východní Čechy - Jaroměř
http://youtu.be/EzTltcGBBhw Ještě pro doplnění video z ptačí perspektivy od Losicka.

_________________
Mini Cooper SPi 96, Mini mk2 69, Mini pick-up, Mini Clubman


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 04. črc 2014 15:18 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. bře 2014 13:40
Příspěvky: 38
Bydliště: Bechlín
Moc luxusní videjko... Hned bych se vrátil... :bigups:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 05. črc 2014 17:35 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
Vtipné a z netradiční perspektivy snímané video.. moc jsem se pobavil nejen tím, jak směšný pohled z ptačí perspektivy je na pár mravenečků snažící se hráti fotbal, tak jsem si oddechl, že jsem si vzal jen jednu flašku zelené a ta stačila.. :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 07. črc 2014 07:02 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 23. srp 2007 13:55
Příspěvky: 319
Bydliště: Olomóc
:banana: Zapoměls dodat že ta láhev měla obsah asi 4litry :thumbup: :thumbup: Yellow_Flash_Colorz_PDT_02

_________________
Bob


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 09. črc 2014 09:50 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 27. čer 2014 11:25
Příspěvky: 2
Bydliště: Praha
Tady je video #2: https://www.youtube.com/watch?v=vSfSe8hob2w :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 24. črc 2014 18:10 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
Snad jedinou výhodou dlouhé pracovní cesty daleko od domova a v místech, kde to příliš nežije, jsou ty volné večery, kdy si člověk může vklidu dohnat resty, pak si sednout a zavzpomínat si.. A že toho opravdu je, na co bychom měli vzpomínat v souvislosti se srazy z fóra.. Těch z nás, kdo se zúčastnili všech deseti ročníků je opravdu hrstka.. přesněji řečeno 4.. dva organizátoři a dva účastníci.. Mekkk a já.. ale spousta z vás byla na většině z těchto srazů a téměř všichni se objevili na více než jednom srazu v průběhu uplynulé dekády 2005 – 2014. (ano je to skutečně 10let.. 3x jsem to přepočítal na prstech :-)
Za tu dobu jsme se všichni nějak změnili.. z chlapců se stali muži co se musí obden holit.. z mladých slečen mladé zodpovědné matky, současné či budoucí.. občas se sice stalo, že někoho napadla lichá myšlenka Mini prodat a věnovat se něčemu méně problematickému nebo chodit pěšky, ale ti z nás co vytrvali, tak je jim péče o jejich miláčky oplácena právě těmito krásnými víkendy za volantem, kdy se sice vracíte domů v neděli zbití a utahaní a přemýšlíte, že byste si nejraději vzali v pondělí volno na dospání. Uleháte do pohodlné postele celí rozlámání, zato však plní dojmů a zážitků.
Po tématicky zaměřených srazech jako byly Mini Wars, Fiesta de la Mini, Někdo to rád Zelené a Back to Future, byl ten jubilejní desátý sraz vyhlášen jako oslavná událost, takže kdo dorazil v motýlku či kravatě, měl být k němu známý neoblomný balkánský koeficient kapku milosrdnější..
Stejně jak se v průběhu dlouhých let stalo dobrým zvykem, že IMM se co pátý ročník vrací na ostrovy do Anglie, tak sraz fóra co pět let udělá dvojitou zastávku v kempu v Milovicích u Hořic, které se staly jakousi balkánskou základnou, díky vstřícnému přístupu majitele kempu, který nám vždy rezervuje fotbalové hřiště pro naše auta a stany a i díky obřímu bazénu, který v horkých dnech nabídne neocenitelné osvěžení pro malé, stejně jako pro ty velké.. :-)
Loňským držitelem putovní „Zlaté Vačky“ byl Chochol a už dopředu avizoval, že se této trofeje jen velice nerad vzdá. Zálusk na ni měli všichni.. kdo by si nechtěl odvézt cenu z výročního srazu? Zrovna tak stejná zákulisní bitva se strhla o pořadové číslo 10 a pořadatelského X.
Pro nás bohužel sraz začal až v sobotu příjezdem na start do rally, neboť v pátek jsem musel být v práci pozdě do večera a vyrážet v noci, aby se stavěl stan až někdy po půlnoci nemělo moc smysl.
Po příjezdu do kempu, registraci a postavení stanu jsme dorazili na start Mini Rally jako úplně poslední posádka a tak jsme se jali stíhat před námi startující skupinu New Mini Lovers kolem HMF, kteří nás přijali mezi sebe a s nima jsme odjeli v jednom balíku celý zbytek rally. Cenu a uznání za hrdinství si jistě zaslouží Jana (navigátorka Speedygona) která se odhodlala přijet na sraz a podstoupit kodrcavou jízdu v Mini těhotná natolik, že na otázku, kdy mají termín se ozvala odpověď „Včera..“ jinak bylo příjemné vidět, jak se ten Mini sraz čím dál více plní mini potěrem..
Jedním z nejzajímavějších úkolů co musel bavit všechny, bylo golfové hřiště a na něm dva úkoly. Prvním byl odpal na driving range, kdy po třech cvičných míčcích byl jeden odpal sedmičkou na dálku a druhým zastavením bylo středně dlouhé puttování.
Slalom byl taky moc pěkný a kdo se nezamotal, užil si jízdu svižnou. Kdo se do toho zamotal, jezdí tam nejspíše dodnes.. Při úkolu zatlouci na co nejméně pokusů hřebík do trámu, přítelkyně pochopila, proč nám doma ještě týden po ukončeném stěhování, nevisí obrazy na stěnách. Při srovnání výsledků jsem díky 5 pokusům (z toho dvěma vedle) projevil zručnost stejnou jako šestileté dítě. :-)
Většina teoretických otázek během rally se dotazovala na předchozích 9 ročníků „Přátelského setkání...“ anebo přímo na něco o minicooperklub.cz fóru. Pro mnohé to bylo až překvapivé a šokující, když se pak dověděli datum kdy fórum vzniklo, kolik má členů, kolik je na obou sekcích příspěvků a kdo je na fóru nejukecanější. Zvláštní náhoda a pořadatel Minimike však tomu chtěli, že zrovna v sobotu od 9:00 – 17:00 byly stránky bohužel mimo provoz.. :-)
Klasický fotbálek byl letos jednoznačnou záležitostí pro vítěznou stranu klasikářů výsledkem 5:0. Ještě, že jsme to čtvrté nastavení zkrátili, jinak by to asi byl kanár.. Ke zmírnění výsledku nepomohla ani moje poločasová dezerce i s izotonickým nápojem (chápej láhev peppermintového likéru) co by majitele i New Mini. Možná spíše uškodila. Kdo ví.. :-) Ten Holouš bude muset někdy vynechat letní přípravu a přijet, protože tohle už smrdělo debaklem.. nebo možná až pověsí kopačky na hřebík? Stejně hrajeme na boso..
Při večerním vyhlášení si na nejvyšší stupínek vítězů Mini rally vystoupili a dočasnými ročními držiteli zlaté vačky stali Čefo a Luban. Nejrychlejší slalomářem se stal po zásluze Kuťa. A Mekkk společně se mnou si užil 5 vteřin slávy za vytrvalost a oddanost srazu, neboť jsme jako jediní dva návštěvníci, přijeli na všech deset ročníků.
Po vyhlášení došlo na večerní očistu a zasycení žaludků na grilech.. O společenské důležitosti akce napovídalo i množství donesených lahví různého obsahu i voltáže. Jistě nejvzácnější láhev donesl Murphy, arménskou brandy.. na naši společnost až moc fajnové pití jak se ukázalo.. je škoda házet perly sviním jak praví staré pořekadlo.. já si vzal jen jednu láhev zelené a vydržela skoro celý večer, než se ta jedna 3litrová láhev vypila.. :-D
O tu správnou zábavu se při grilech staral přísun vtipů ze všech stran a některé se prostě nikdy neoposlouchají.. :-) Pak už jen zábava, co se do koho vlezlo a postupně se kroužek zužoval kolem ohně, až jsme to rozpustili a šli na kutě.
Ráno už jak to tak bývá, úklid bordelu kolem grilů, balení.. loučení a huráá domů..
Co tedy závěrem? Vřelé díky nejen Žigimu a Minimikovi, za pořádání těchto jak časově, tak finančně náročných akcí, ale také jejich manželkám, že jim to vůbec dovolí.. jejich přátelům a rodinným příslušníkům, že jim podají pomocnou ruku, když je na srazu potřeba a také bych když děkujeme za celou dekádu chtěl poděkovat O.Tému, v jehož režii byl v pořadí druhý sraz konající se v Brně. Do další „desetiletky“ přejeme nejen srazům, ale i fóru a Vám všem JEN to nejlepší a když už jsme spolu dospěli, tak dej bože abychom takhle všichni společně i zdárně zestárli..

trocha statistiky nikomu neublíží:
počet ročníků: 10
počet destinací srazu: 6
počet vítězů rally: 9
počet různých držitelů Zlaté vačky: 7
počet litrů vypité zelené: cca 30litrů
počet různých druhů peppermintového likéru: cca 12 výrobců (včetně Likérky Drak.. však víme)
počet hodin strávených spolu na srazech: cca 383hodin
počet dní prožitých na srazu: 28dní
počet kilometrů rally a vyjížděk: cca 780km


nějaké fotogalerie už tu jsou, pokud ale někdo ještě má, nechť prosím vloží nebo pošle odkaz
PS: „K tanci a poslechu“ Vás vkusně a elegantně oblékli Pupíci, tedy Worry a Terka, kteří zorganizovali a nechali vyrobit pro zájemce výroční edici triček všech velikosti a forem. Za to jim rovněž velký dík.


Přílohy:
Poznámka: důležité je opatřit si dostatek dřeva na večerní grilování.. to by hořelo...

Poznámka: konečně jsme ty naše Teddies někam vyvezli..

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 24. črc 2014 19:21 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 17. dub 2007 20:03
Příspěvky: 333
Bydliště: Hořice
Ondro jako vždy smékám před tím jak to dokážeš krásně napsat :pray: a musím jen souhlasit super akcičky to byly a vzhůru do další desítky ... :D

_________________
Konečně mám pořádný hračky:
- mini classic 94 polozávoďák :-D
- New mini Paceman JCW :-D
- několik BMW e30 ,e46,e91 :-D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz