Logo
Právě je 19. bře 2024 06:19

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 09. srp 2015 20:45 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. led 2005 10:24
Příspěvky: 663
Bydliště: Východní Čechy - Jaroměř
Ahoj kamarádi, doufám, že jste všichni dobře dojeli do svých domovů. Ještě jednou mi dovolte poděkovat všem co se zůčastnili, byla to letos zase úžasná parta lidí !!
Na horách bylo snesitelnější počasí než v nížině, a nálada Vás všech zůčastněných byla pro mě opravdu parádní, díky Vám !

Tady jsou ke stažení výsledky:
ZÁVOD DO VRCHU
VÝSLEDKY RALLY
CELKOVÉ VÝSLEDKY SOUTĚŽE O ZLATOU VAČKU

Tady FOTOGALERIE co jsme stihli při organizování nafotit.

Pokud máte nějaké foto a videa, prosím sázejte to sem.

Díky a za rok zase na viděnou ! :)


_________________
Mini Cooper SPi 96, Mini mk2 69, Mini pick-up, Mini Clubman


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 09. srp 2015 21:11 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 19. bře 2006 01:27
Příspěvky: 613
Bydliště: Ostrava
Děkujeme za parádní projížďku malebnou krajinou s nevšedními zážitky a dětskými soutěžemi, kdy jsme si to opět max. užili a bonus, který jsme si domů mohli odvést v podobě 3. místa v nové kategorii jsme opravdu nečekali
Ještě jednou velký dík organizátorům a obdiv, že to ve středu nezabalili a umožnili nám si takto parádně užít víkend :pray: :pray: :pray:

_________________
když ho miluješ, není co řešit :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 09. srp 2015 21:17 
Offline
machr minifóra
machr minifóra

Registrován: 26. kvě 2009 22:07
Příspěvky: 334
Bydliště: Jaroměř - Praha
Pár mobilovek (z tyčí) od nás, foťák bohužel nějakým nedopatřením zůstal doma.
http://pavelmx-5.rajce.idnes.cz/11._sraz_pratel_Mini
Děkujeme, za rok přijedeme rádi zase :bigups:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 09. srp 2015 21:20 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. říj 2005 11:30
Příspěvky: 672
Bydliště: Teplice
Dojely jsme v pohodě a určitě lépe než na sraz. Srazík opět luxus a je to opravdu o lidech a k přístupu k organizaci.Žigovcům a Minimikovcům velký dík. Jinak jestli chcete nějaké foto tak mohu poskytnout :banana: . Dík dík a ještě jednou dík.

_________________
MINI je můj "BAJPÁS"
www.facebook.com/namrdracing


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 10. srp 2015 10:41 
Offline
Čefák minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2006 19:42
Příspěvky: 961
Bydliště: Petřvald 1
Díky Žigimu, Mikovi a všem kteří pomáhali za tenhle sraz, bylo to parádní jako vždy. Jen legendární mač Classic vs. New letos nevyšel, ale přičtěme to na vrub tomu vedru :D
Za rok zase, sportu zdar a Mini zvláště :)

_________________
na velikosti záleží / size matters
NR Mini Club


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 10. srp 2015 15:03 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. lis 2008 19:29
Příspěvky: 345
Bydliště: Praha
Bylo to paradni ! Auto vydrzelo, zena uz mene, ale celkove to byl zase zazitek..
Diky Zigimu a Minimikovi (+kamaradum) za organizaci s adrenalinovou vsuvkou ve forme zmeny ubytovani :bigups: A to teda stalo za to, presne v duchu army campu :lol:

Jen to nase nasazeni bylo takove vagni, skoncit v celkovem hodnoceni na 19. miste byla ostuda. Stydime se.

Jo a vubec nechapu, jak jsme ve sprintu do vrchu mohli skoncit az na 7. miste ?! Jel jsem pilu, ze jsem se az bal v nekterych zatackach, ale i tak to bylo o skoro 4 vteriny pomalejsi, nez GP. To nechapu. Priste to pojedu cele na dvojku a to musi vyjit :bigups:

_________________
Klasiku jsem měl rád, NEW MINI miluju !
Happy Mini Friends - Kápo


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 11. srp 2015 09:39 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 17. dub 2007 20:03
Příspěvky: 333
Bydliště: Hořice
Ahojda tak jen tady napíšu pár řádků ohledně srazu fora :D

Když mi Žigi ve středu volal a to volal všem přihlášeným osobně, že je změna ubytování, protože mu majitel kempu Astra prostě a jednoduše ubytování odřekl dva dny předem ,říkal jsem si je po srazu, ale ono ne Žigi hned akčně začal shánět a sehnal ubytování o pár kilometru dál v Olešnici na konci vesnice - na konci světa..... sraz bude hurá řekli jsme si...... v Pátek odpoledne vyrazili dvěma minikama. :banana: :banana: :banana:
Příjezd uličkou která se zužovala a zužovala až to vypadalo že už tam nic nebude a hle chata Čihalka stála před námi, prostředí krásné všude klid, a venku hlavně teplota přijatelnější než všude jinde okolo 28 stupňu a jinak limo i pivo mělo také správnou teplotu. :thumbup:
V pátek se sešla super partička okolo 30 posádek jak klassických tak new mini, takže se sedělo na terásce klábosilo a popíjelo někteří i do 3 hodin rána :biggrin:
V sobotu po snídani jsme se seřadili na společnou jizdu na náměstí v Novém Hrádku od kud probíhal start to rally .
Rally byla super hlavně letos se nedá říci že byla na balkáně :lol: cesty byly luxusni všude krásný asfalt a horské klikaté cestičky,které sváděli k rychlé jizdě a musim říci že jsme si to užili ...... úkoly po cestě byli taky dobře vymyšlené a míst na zastavení a podiváni po okolí bylo také dost, na závěr rally přišel úkol jizda na uzavřeném kousku cesty závod do vrchu s tím že přijedeš a hned jedeš do neznáma ...... no super ale jo, dá se řící že se dalo jet pořád pod plynem až nahoru :) po závodě do vrchu byl už jen příjezd zpět do kempu a poslední rambo úkoly běh,dřepy,kliky,střelba ......vše a ve srandovním podání.... 5 dřepů,3 kliky,20m běh, a střelba vodní dětskou pistolkou :biggrin: , jinak spousta úkolu byla i pro děti a myslím že si to i prckové užili.
Po té už nasledovala volná zábava až do večera a večerní vyhlášení výsledků za dozoru německého vojska :biggrin:
a pak už se jen pilo hodovalo a povídalo opět do ranních hodin.......
Ráno ještě po společné snídani proběhlo rychlé rozloučení s ostatními účastníky zájezdu a pak dopoledni přesun domů....
Musím tímto poděkovat všem organizátorům tohoto srazu hlavně teda Žigimu,MiniMikovi za velikou obětavost a dokonalou přípravu srazu fóra.........zas je laťka o něco výše než loni......už teď se těšíme na příští rok

Jinak poznámka všichni co se zůčasnili určitě byli spokojeni a všem co nepřijeli přišli o hodně zábavy se skvělou partou lidiček. :bigups: a akorád by mě zajimalo kde byli všichni ti nováčkové co slibovali že dojedou,a že budou pořádat srazy,a vlastně ty chytří který všemu rozumí.... nikde seděli asi doma...... :lol:

_________________
Konečně mám pořádný hračky:
- mini classic 94 polozávoďák :-D
- New mini Paceman JCW :-D
- několik BMW e30 ,e46,e91 :-D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 11. srp 2015 11:55 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 24. bře 2009 16:07
Příspěvky: 51
Bydliště: Liberec
super sraz, DÍKY

přidávám odkazy ke stažení všech asi 200 fotek (3GB) - je tam předávání cen

Download link část 1
http://we.tl/rL4Nr4xG61
Download link část 2
http://we.tl/BCWm9odhoJ

letecké budou časem, chce to sestříhat


Přílohy:




















Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 11. srp 2015 11:57 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 24. bře 2009 16:07
Příspěvky: 51
Bydliště: Liberec
ještě několik


Přílohy:





Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 11. srp 2015 12:48 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. led 2005 10:24
Příspěvky: 663
Bydliště: Východní Čechy - Jaroměř
Stáhnul jsem balík fotek,a parádní obrázky ! Díky moc za ně.
Moc se těším na video, hlavně ať tam prosím je i sledování tvojí jízdy z dronu do vrchu :)))) Díky !

_________________
Mini Cooper SPi 96, Mini mk2 69, Mini pick-up, Mini Clubman


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 11. srp 2015 13:12 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 24. bře 2009 16:07
Příspěvky: 51
Bydliště: Liberec
Podobné fotky, bez velké komprese jako náhledy tady na miniforu, jsou ještě na G+ https://plus.google.com/+Ale%C5%A1Jungm ... 1Y5qc1tijL

Na leteckém videu jízdy do vrchu to vypadá hrozně pomalé :-) o dost jinak, než za volantem.
Příště berem Gopro na palubku, to jsme nechali doma.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 11. srp 2015 22:37 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 24. črc 2007 16:08
Příspěvky: 50
Bydliště: Stará Huť
:biggrin: Obrovské díky a poklona Žigimu a spol. za super sraz. Uspořádat takový vydařený podnik při odřeknutí ubytování a neustále nových uzavírkách silnic byl jistě nadlidský výkon. O to víc se potěšila všechna MINIsrdíčka (ať classic nebo new). Díky, díky, díky….
Ps. Nepatrné zranění se úspěšně hojí. :banana:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 13. srp 2015 20:55 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 06. lis 2010 09:36
Příspěvky: 523
Bydliště: 49.812631,13.394144
Obrovská poklona organizátorům za zvládnutí tohoto srazu,přesně v armádním stylu s přesunem na poslední chvilku :D
Mini většina lidí okukuje , ale naše jízda domů byla opravdu otom ,že si na nás ukazoval každý

Náš medvěd se původně měl zasadit o obnovení populace medvědů bezdomovců v Orlických horách. Jelikož ale vybojoval 3. místo ,součástí kterého byl dojezd domů ,nezbylo mu než s náma strávit zbytek dovolené. Statečně si odseděl 6 dní a cca 700 km .Držel se statečně za každého počasí , jen na dálnici ve 130km/h už tloukl pažbou do střechy.Každý večer jsem mu vyndal mušky z očí protože si nestačil zbalit brýle :lol:
Pro nás je výtězem číslo 1. :pohar:
Příloha:


_________________
I MINI věci dělají velkou radost
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 14. srp 2015 19:16 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
Když jsem se loni po srazu fóra dověděl, že příští rok bude téma Rambo kemp, tak jsem si říkal, že to bude hodně zajímavé.. Na tyhle tématické srazy jsme si už zvykli a baví mně, že většina návštěvníků tento "dress code" respektuje a snaží se nějak vzhled svůj nebo svého Mini poupravit. Takže někdy nestačím koukat, co šikovné české ručičky vyrobí nebo hlavičky vymyslí..
Na to ztvárnit přesvědčivě Ramba jsem se opravdu necítil, tak jsem to pojal jinak. Řekl jsem si Rambo.. voják.. poušť.. Afghánistán.. a když jsem nějakou náhodou vkročil do Army shopu, hned mi do očí padly originální pouštní letní maskáče britské armády "Desert Lightweight Combat" typového vzoru NATO. Nosil je předemnou nějaký Haggerty.. takže díky britská armádo. Vojenská povinnost mně želbohu minula, tak jsem se tento víkend cítil vojákem nejvíce ve svém životě. Vzhledem k reakcím kolemjdoucích jsem vypadal asi dost autenticky.. Ještěže jsem v tom polském pohraničí měl na sobě uniformu NATO - ty mají poláci rádi, protože mít na sobě to co si přivezl Minitom, asi by mně některý z letitých pamětníků WWII sejmul důchodcovskou holí při první zastávce :-) Najít v army shopu něco na holku a ještě velikosti XS/S je nesmysl, protože vojandy prý nosí malé mužské uniformy, takže Martině jsme museli shánět po obchodech s konfekcí či dokonce v inzerci po celé severní Moravě... ale i ona nakonec vypadala velice přísně a zeleně.. :-) Pak na zahrádku Mini naložit zelenou vojenskou bednu od rozbušek + detonátor (pozůstatky z práce), starou přilbu Československé lidové armády (jak mně poučilo jedno z dítek Ikenamini) a pár dodatečných army survival rekvizit a bláznivé auto bylo hotovo.. :-)
Letošní ročník nás tentokráte zavedl do Orlických hor a nemá moc význam popisovat to co už bylo sepsáno.. cestičky kvalitní a krásně kroucené.. výhledy úchvatné.. ubytování (byť bylo narychlo provizorní) tak naprosto splňovalo to co od horské chaty očekáváte.. pokoje pro ty co čekají luxus moc nebyly, ale sprchy a sociálky na hlavní budově byly zcela nové a luxusní, což to všechno vyvážilo.. obsluha restaurace byla naprosto dokonale vstřícná a nevěřili byste, kolik věcí se dalo koupit bezhotovostně. Stačilo na baru jen říct kouzelné heslo "napište to na malou trojku" :-) ale co.. Čefo s Lubanem vyhráli putovní vačku, tak se slavilo... :-)
Jo a znáte ty historky o NR chatě? To většinou bývají ty největší pastoušky a objekty těsně před demolicí, kam se odklidí osazenstvo Namrdracingu, aby v noci nerušili počestné návštěvníky srazu a nebudili jejich drobotinu. Za ta léta už se ty večírky docela zklidnily.. hoši už taky tolik nesnesou, ale pověstné NR chaty zůstaly.. Takže i tentokráte v rámci Rambo kempu jsme dostali přidělenou tu chatičku kousek od hlavní budovy.. ano možná jste si jí taky všimli.. to byla ta, co při pohledu z dálky připomínala ruinu a při pohledu z blízka vám došlo, že jste se na ni měli raději dívat z dálky.. :-) Ta která byla potupně až za značkou oznamující konec obce (nebo světa).. a honosně nesla jméno "Malá Číhalka". Stěny byly vyrobené z papíru, podlahy tak křívé, že když jste si do skříně dali na ramínko tričko, tak se měla tendenci převrátit.. :-) a na záchodě, když jsem si ráno sedl, tak jsem napočítal 8 druhů různého hmyzu, což mně jako nadšeného entomologa značně potěšilo :-) Ale to tak nějak k tomu tématu Ramba i patřilo.. :-)
Trasu i rally už předemnou mnozí popsali, zbývá jen doplnit, že bylo opravdu horko.. byť jsme byli v horách, kde teploty dosahovaly tak o deset stupňů méně, i tak jsme se limitně zespodu blížili třicítce, což Gulfík nenesl vůbec dobře a při úkolu s buzolou začal vařit, takže nás potkala i lehká opravárenská akce, kdy se nefunkční čidlo sahary muselo obejít a napojit chlazení na stálý provoz.. I přesto se ale závod do vrchu změnil spíše ve vyhlídkovou jízdu do vrchu, kdy jsem se do cíle doslova došoural.. hold náš motor je už letitý kardiak.. a tak i cesta domů po dálnici se změnila v jízdu do 100km/h, abychom dojeli a neuvařili to.. za čež se Vám hoši (co jste jeli s náma) omlouvám a díky za trpělivost..
Celý víkend byl ale úžasný a výtečná rodinná společnost dala akci tu správnou atmosféru. Vůbec nevadí, že nám lékařské konsilium zakázalo uspořádat fotbalový zápas New vs. Old.. a že sbor dobrovolných hasičů celý víkend nespal s obavama abychom náhodou nechtěli večer rozdělávat oheň na zahřátí.. :-) To vše sice chybělo, ale pokec s kamarády je stejně nejvíc..
Tímto bychom i my chtěli poděkovat celému pořadatelskému týmu a jejich kamarádům (oni ví) za akci, na kterou si vždycky rád udělám čas.. Snad tedy i příští 12. ročník nepokazím slibně rozjetou sérii a opět dorazím.. a jaké bude téma? Ani já to zatím nevím a rád se nechám překvapit..


Přílohy:
Poznámka: Taková normální zelená zahrádka

Poznámka: myslím, že sbaleno příkladně

Poznámka: Chata Číhalka se stala naším domovem

Poznámka: horské panorama

Poznámka: Chill out zóna v cíli

Poznámka: Chill out zóna 2

Poznámka: Chemické světlo jsme si v pátek večer na stole vyráběli teplou Metaxou.. v sobotu po poledni mně přestala bolet hlava.. asi úpal :-)

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 14. srp 2015 20:02 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. lis 2007 22:49
Příspěvky: 437
Bydliště: nyrany
Bylo to super, dík moc


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 08. říj 2015 19:10 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 08. led 2005 16:57
Příspěvky: 846
Bydliště: Východní Čechy
Nedá mi to, ale i s pořádným časovým odstupem musím organizátorům složit poklonu. :pray: Letos jsem srazovou sezónu téměř vypustil tedy jediné co jsem nemohl vynechat byl sraz fora. A vůbec ne z důvodu - zachování letité šnůry bez vynechání jediného srazu od založení fora. Prostě je to sraz, který je o lidech se stejnou úchylkou, kteří se celý rok potkávají na stránkách a pak jednou za rok se potkají na této akci tváří v tvář bez klávesnice. Vedení to uchopilo naprosto brilantně a dělá srazy který si člověk užije. Moc děkuju za všech 11 ročníků. Doufám že šnůru nepřeruším i když by na Mini nebilo. Letos jsem se ARMY tématu bál, ale nakonec jsem si to parádně užil. Skvělé prostředí, soutěže, silnice jaké si člověk přeje. A k tomu úžasné 2. místo v kategorii NM (po večerech motám dračí smyčku at to odčiním). Všem co se o sraz jakkoliv zasloužili posílám upřímný dík a za rok třeba Markosem když se hvězdy správně natočí :bigups:

_________________
IS IT LOVE??????????..............Mini
MiniManiaCZ


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz