Logo
Právě je 19. bře 2024 07:14

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 05. srp 2018 19:06 
Offline
Čefák minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2006 19:42
Příspěvky: 961
Bydliště: Petřvald 1
Pro mě to bylo trochu daleko, ale jsme moc rád, že jsme nakonec vyrazil :)

Díky organizátorům za další povedený Mini sraz,
respekt všem kteří se hecli do "alpského fotbalu",
a všem ostatním za zážitky a tmelení kolektivu

čau na dalším sraze

_________________
na velikosti záleží / size matters
NR Mini Club


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 05. srp 2018 20:49 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 1431
Bydliště: Plzeň/Praha
Jako jeden z organizátorů děkuji všem co se zúčastnili, dorazili takovou dálku a sraz si snad i užili a budeme se zase moc těšit na příští rok. Možná příště nebudeme tak trvat na teplém počasí :-D

Zasílám výsledky z rally.

V Ý S L E D K Y

P.S.: samozřejmě budeme moc rádi, když se podělíte se svými obrázky nebo postřehy, případně náměty na zlepšení ;-)


Přílohy:


_________________
Obrázek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 05. srp 2018 20:57 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 06. črc 2008 15:57
Příspěvky: 40
Bydliště: Praha 8
Ahoj, taky se musím připojit a moc poděkovat za skvěle připravený sraz a za výběr místa. Syn má obrovskou radost z ceny za největšího smolaře srazu - tak snad příště vyhrajeme cenu i jinak .


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 05. srp 2018 22:21 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 19. bře 2006 01:27
Příspěvky: 613
Bydliště: Ostrava
Děkujeme za super sraz, který jsme si opět užili a cestou domů jsme si ještě přidali jeden soutěžní úkol v podobě opravy nefunkčních stěračů, který jsme úspěšně zvládli

_________________
když ho miluješ, není co řešit :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 06. srp 2018 08:07 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. led 2005 10:24
Příspěvky: 663
Bydliště: Východní Čechy - Jaroměř
Přátelé, kamarádi, byla to paráda ! :D MiniMike zařídil famozní místo, vy jste dovezli super náladu, takže nám to i po 14té klaplo. Mám velkou radost. A dráha se nerozpadla !!!! :D Co víc říct, jsem rád, že i další ročník se povedl v rodinném stylu, a že se sešla znovu tak svělá parta, a letos v opravdu velkém počtu ! Díky všem kdo pomáhali, učastnili se, nebo se jen stavili podívat a prohodit pár slov, tak to má být!

PS: U dráhy jsem vůbec nic nestíhal, natož fotit, prosím jestli má někdo nějakou fotku "celku", jestli by mi neposkytnul pro další srazování s dráhou, moc díky !

_________________
Mini Cooper SPi 96, Mini mk2 69, Mini pick-up, Mini Clubman


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 06. srp 2018 08:43 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 24. črc 2007 16:08
Příspěvky: 50
Bydliště: Stará Huť
Děkujeme za nádherný sraz. Bylo to jako vždycky - super. Olga a Jirka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 06. srp 2018 09:08 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 27. říj 2009 00:12
Příspěvky: 361
Bydliště: Nové Strašecí
Bylo to boží, moc rád jsem zase všechny viděl , alpský fotbal pecka místo krásný , děkujeme moc všem :bigups: :bigups: :bigups:

_________________
Mini je nejvíc !!!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 06. srp 2018 23:38 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 13. pro 2006 23:57
Příspěvky: 713
Bydliště: Brno - Žebětín 602770206
Děkujeme za přípravu bezva srazu, vše super,
lokace, trať, dráha na víka, hotel, výhledy, déšť, super lidi,
děkujeme těm co se pekli na úkolech ! moc se nám líbilo.
Za rok zase :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 10. srp 2018 00:30 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 24. bře 2007 10:27
Příspěvky: 268
Bydliště: Litvínov
Díky moc za povedený sraz... Jen bych opakoval co předešlí napsali... 14 RCR vozů paráda... Na alpský fotbálek jsem sice jen koukal, ale výkony úžasný...Jedinou chybu to mělo, že nemohla moje Heduš, tak příště...jn


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 18. zář 2018 13:04 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
XIV. Sraz fóra Moninec

Sraz fóra je pro mně vždy srdcová záležitost.. jednak se mi zatím podařilo být vždy při tom už od nultého setkání, ale hlavně letošní ročník konající se v lyžařském areálu Moninec, s názvem "Ve stopách Yettiho", pro mně měl extra zvláštní nádech. Bylo to poprvé, kdy jsme na tento sraz jeli už ve třech a taky to byla část naší svatební cesty, jelikož víkend před jsme si s Martinou řekli naše "ANO". Jak to tak bývá, plány se vedou a skutečnost jde pak svým směrem, takže když jsme při rezervaci ubytování viděli do jak krásného prostředí a útulného hotelu se registrujeme, tak jsme si řekli že vyrazíme hned jakmile svatební nadšení trochu opadne. Místo odjezdu ve středu ráno ale přišly na Martinu zimnice a vysoké teploty a tak plány padly a ohrožená byla i ona šňůra mých nepřetržitých účastí, kdyby se její stav nelepšil. V pátek ráno se ale vše rozseklo, Martině bylo lépe a tak jsme se vydali směr Moninec. S vozíkem a přes půl republiky v pátečním odpoledním provozu s ročním dítětem.. no co Vám mám povídat.. dorazili jsme oproti všem původním plánům až po 20h večerní.. vyškemrali jsme na obsluze ještě večeři a jali se vybalovat. Junior, který po půlce dne kdy byl připoutný v sedačce z čiré radosti tak dlouho běhal po pokoji až zakopl a čelem narazil do hranu postele. Přátelé takovou bouli jsem ještě neviděl, bylo to jako by na čele měl pod kůží doslova půlku ping pongového míčku. Je to naše první dítě, takže následovala panika a hysterie, čímž děkujeme manželům Černým za pomoc v podobě rad a ujištění, že není třeba letět na pohotovost. Jak rychle hematom nastoupil, tak rychle se zase vstřebal, takže na druhý den z toho byla už jen klasická boule.
Po téhle dramatické vložce jsme se konečně mohli začít bavit a naplno se uplatnil i Jarikův svatební dar v podobě 10l plechového kanystru upravého jako stylový Gulf Bar. Litrovka kapitána se rozlila mezi účastníky za chvíli, ale jelikož jsem měl zásoby sebou, bylo kde brát a doplňovat. Tradiční oheň bohužel kvůli velkému suchu nemohl být zapálen a tak se společenská zábava odehrávala netradičně vestoje do pozdních nočních hodin.
Sobotní ráno začalo moc příjemně.. výtečnou a bohatou snídaní. Po ní jsme se kolektivně přesunuli na místní náměstí kde byla vystavena všechna Mini a že jich nebylo vůbec málo. Počasí přálo.. možná až moc.. před ostrým sluníčkem se nebylo kam schovat a tak každý uvítal chvíli, kdy byl vpuštěn na trať orientační rally.
Krajina zalitá sluníčkem, vtipné úkoly a spousta Mini. To je to co nás na orientačních Mini Rally baví. Občas je to ale i dost bolestivé, když zjistíte, že třeba nejste schopni sníst 10 piškotů bez zapíjení za méně než 40vteřin. Nebo že běhat na suchu na sněžnicích není vůbec jednoduché.
Po příjezdu do areálu nás čekala premiéra závodů "Rocker Cover Racer" zkráceně RCR čili závody ventilových vík z motorů Classic Mini opatřené o libovolný podvozek s kolečky, které se svou vlastní vahou (max 2500g) spouštějí po dráze do cíle. O 3 víkendy dříve jsme čerpali inspiraci a zkušenosti na srazu v Maďarsku na Balatonu, kde v tom už nějaký čas jedou. Zjistili jsme co je třeba vylepšit a Žigi se hecnul a udělal úžasnou dráhu po maďarském vzoru. Početná účast kolem 20 závoďáků posytla ideální zábavu pro obecenstvo po dobu intenzivního deště. Všechny nabuzené borce nakonec převálcoval závodník Matýsek z domácí stáje Žigoušovi. Hold trénink se vyplácí.
Ke srazu fóra rovněž patří "korekně nepřátelské" fotbalové utkání Classic Mini vs. New Mini. Na horách se rovná plocha hledá těžko, vzali jsme si tedy příklad z "alpského fotbalu". Tedy hráči běhají a kopou na svahu a ti co zrovna nejsou na place chytají balon, který by moc rád z kopce dolů. Zdálo se to jednoduché, ale zdání klame. Po tuhém a litém boji vítězství nakonec urvalo družstvo Classic. Osvěžující koupel v místním bazénku pak byla odměnou pro všechny účastníky.
Výtečná večeře a wellness radovánky vyplnily volný čas před a po vyhlášení výsledků. Ať už jste vyhráli některou z cen anebo se Vám to nepovedlo, určitě jste si celý den a potažmo víkend užili stejně jako my. Hotelu a areálu Moninec se nedá moc co vytknout, snad jen ta dálka.. ale na to jsme si už zvykli, že z Ostravy je to daleko všude. :-)
V neděli po snídani se to všechno začalo rozjíždět do svých domovů. My než jsme sbalili ten náš cirkus, tak začlo pršet.. takže jsme zalezli do wellness, kde jsme byli úplně sami. Až nám ztoho vyhládlo, takže jsme si ještě dali oběd a nakonec odjížděli až po 14hodině. Jako kuriozitu bych uvedl pána s Classic Mini z Prahy podle značek, který přijel akorát jak jsme už byli na odjezdu a že se jede podívat na ten Mini sraz a kdeže jsou všichni..?! Tak jsem mu vysvětlil, že se spozdil o minimálně 24h. Cestou zpátky jsme jeli jinou trasou přes kopec a najednou jsem byl jak v Jiříkově vidění.. Na louce po pravé straně se v ohradě pase něco tmavého velkého.. zbystřím a ty bláho.. to jsem snad viděl poprvé.. oni tam normálně chovali bizony! Neuvěřitelný pohled na velikost a majestátnost toho býka!
Moc děkujeme Minimikovi a Žigimu, jakožto i jejich rodinám a pomáhajícím přátelům, za další víkend plný krásných zážitků ze kterých budou prima vzpomínky. Díky.. A za rok už to bude "s občankou".


Přílohy:




Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz