Prepnout do plneho zobrazeni
celkové hodnocení, fotogalerie z proběhlých akcí / srazů a hlavně vzpomínky...
Odeslat odpověď

XXII. NAROZEMINI - AFTER POKEC

30. zář 2019 09:46

Rád bych ještě jednou poděkoval organizátorům za superorganizovany sraz :!: :!: :!:

Znovu mohu zakončit MINI sezónu ve skvělé náladě :D

PS
Konečně jsme něco vyhráli :wink: na Narozu :D

Re: XXII. NAROZEMINI - AFTER POKEC

30. zář 2019 19:48

Přesně tak, naprostá paráda a děkuju za to:) Já si víkend maximálně užil a plánuju, že se ještě na ty krásné silničky vrátíme. Díky kluci!
Přílohy
51A25E12-6410-4FEB-9B86-2B81FC775A22.jpeg
9AD11FB2-33B3-4AE3-9B0E-89BA6B7CA0EF.jpeg

Re: XXII. NAROZEMINI - AFTER POKEC

01. říj 2019 18:09

Dá pak někdo výsledky on-line? Pro ty co jsme nemohli zůstat na vyhlášení :) jinak sraz super, až na 2 disciplíny to nemělo chybu :)

Re: XXII. NAROZEMINI - AFTER POKEC

02. říj 2019 07:04

Taky bych rád poděkoval všem co se podíleli na organizaci srazu. Bylo to super. Díky moc. :bigups:

Re: XXII. NAROZEMINI - AFTER POKEC

02. říj 2019 09:18

Taky se pripojujeme a dekujeme za paradni sraz a super organizaci. :bigups: :bigups: :bigups:
PS: skoro sme nefotili tak prosim pokud ma nekdo najakou fotku, at se podeli...
diky,
David :wink:

Re: XXII. NAROZEMINI - AFTER POKEC

02. říj 2019 09:55

letošní ročník pro nás byl specifický hned z několika důvodů, přičemž ten nejzásadnější byla pouze jednodenní účast, ale i přes to jsme si to maximálně užili, za což patří velký dík organizátorům a všem kteří se podíleli na plynulém průběhu celého dne, děkujeme

Re: XXII. NAROZEMINI - AFTER POKEC

02. říj 2019 16:52

Ahoj všem,

po víkendovém srazu NAROZEMINI nám zbylo několik triček. Pokud by někdo z Vás měl zájem, tak Vám můžeme nabídnout poslední kousky
2x XXXL
4x XXL
5x XL

Obrázek

Cena trička je 250 Kč + dopravné/balné (140 Kč s dobírkou a 100 Kč bez dobírky).
Případné objednávky směřujte do SZ nebo na email info@minifanclub.cz

Díky.

Marek

Re: XXII. NAROZEMINI - AFTER POKEC

06. říj 2019 20:03

Rád bych poděkoval všem co jste na NarozeMini přijeli a užili si sraz společně s námi.
Rovněž velk dík patří i všem kdo nám se srazem pomáhali a v neposlední řadě i sponsorům.


Výsledky najdete na stránkách MiniFanClub.cz.

Re: XXII. NAROZEMINI - AFTER POKEC

07. říj 2019 22:24

Taktéž se připojuji se slovy díků za perfektní sraz, navíc na 22. jsem prostě nemohl chybět. Moc jsem si to užil. A zdravím tímto všechny, se kterými jsem se nezvládl rozloučit na místě, ony ty odjezdy jsou občas takové nekoordinované. Takže díky všem za super sraz a už teď se těším na další.
Odeslat odpověď