Logo
Právě je 29. bře 2024 11:20

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 27. srp 2023 20:43 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 1433
Bydliště: Plzeň/Praha
Tak zase začíná naše oblíbené téma a to after pokec po srazu ;-)

Hlavně všem co se zúčastnili a na sraz dorazili, tak doufáme, že si ho užili stejně jako my a moc děkujeme a budeme se zase těšit na příští rok.

Přidáváme výsledky ať je o čem debatovat :-)

V Ý S L E D K Y

P.S.: samozřejmě budeme moc rádi, když se podělíte se svými obrázky nebo postřehy ;-)


Přílohy:

vysledky2023.pdf [113.71 KiB]
261 krát

_________________
Obrázek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 30. srp 2023 23:00 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 18. pro 2019 17:56
Příspěvky: 38
Bydliště: Humpolec
Ahoj, tak tady mám fotogalerii z letošního srazu.
Kompletní galerie fotek v plné kvalitě zde: (pokud by někdo tápal, návod ke stažení níže)
https://www.flickr.com/photos/132704156@N07/albums/72177720310860923
.
Obrázek
Obrázek

Návod ke stažení fotek (není to nic složitého)
Na Počítači:

Obrázek

Na Mobilu:
Obrázek

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 05. říj 2023 13:51 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
Rok 2023 si můžu do svého životopisu zapsat jako "Stěhovací".. nejdříve jsme do konce dubna 4 měsíce vkuse stěhovali firmu.. pak jsem stěhoval rodiče a celou druhou půlku prázdnin zase stěhoval nás do nového bydlení.. Volných víkendů tak bylo pomálu a jak to jindy u mně nebývalo zvykem, musel jsem s díky odmítat i akce, kde bych jinak za žádných okolností nechyběl.. Pokud je ale nějaký pevný bod v kalendáři, o který se člověk musí opřít, je to u mně právě "Sraz fóra"!
Snad je to tím, že se vznikem téhle tradice je spojený i můj samotný začátek s Mini.. snad je to dané konjunkcí planet 23.-24.dubna v letech 1980-1983.. ať tak či tak.. vzniklo díky tomuto srazu nespočet pevných pout a dobrých přátelství.. a za to můžeme být vděčni. Jak jinak ten vděk projevit než účastí?

Letos jsme s Martinou, které skončila rodičovská, poprvé jeli na sraz fóra oba až po práci.. prvotní plán, nabalit se už ve čtvrtek abychom v pátek v 16h už byli na cestě na sraz, samozřejmě brzy vzal za své.. nicméně i naše poměry čas odjezdu 18h z Ostravy se dá brát jako slušný výkon.. Dodávku s vlekem a naloženým classic Mini jsme tentokráte nechali doma a naskládali jsme se do New Mini Countryman, který přecejen umožňuje svižnější dálniční tempo a tak jsme před 21h dorazili na místo poblíž Humpolce, kde probíhala už večerní zábava v plném proudu.

Pokud by někdo šel kolem a nebyl obeznámen, dost by se asi divil, protože nejen auta, ale i mnozí účastníci byli inspirováni a vyzdobeni ságou o mladém čarodeji Harry Pottrovi.. ty nejlepší dekorace a převleky si pak po zásluze při vyhlašování výsledků odvezli i ocenění.
Sobotní náplň, po vydatné snídani samozřejmě, byla jasná.. Orientační rally po okolí města Humpolec inspirovaná úkoly na téma "Sonda do volného času čarodějnických spratků, dělajících bordel na intru v Bradavicích". Ty nejvtipnější glosy, spolu s kouzelným koeficientem, poslaly při vyhlášení ty nejúspěšnější posádky na bednu.. ostatní posádky si daly pak na baru "Lektvar zapomnění" a zábava pokračovala až do velké noční průtrže, která změnila okolí v jednu velkou vodní plochu.

Nedělní program byl od začátku jasný.. nasnídat a rychle domů, protože meteorologické modely se nemohly shodnou jen v tom kdy začne chcát.. nejméně přesný model měl Skondr, který svého dřeváka na víkend přepustil Myšákovi, aby vyvezl svou milou a sám z Prahy přijel na Vespě.. no jak odjížděl, myslím, že nedojel ani do Humpolce a už nejel ale plaval.. :-D

Ještě jednou děkujeme za parádní víkend.. teď s odstupem času mizí ty detaily na kterých vlastně ani tak nezáleží.. nevím co byly za úkoly.. nevím kdo byl na druhém a třetím místě v Rally.. ale o to více převažuje hřejivý pocit, že jsem byl znovu u toho a že jsem si tu zábavu nenechal utéci!
Díky Boys!
PS1: Snad si Lenka vzpomene a z půdičky (co Mně teda rozhodně NIKDY neukáže :biggrin: ), vyloví novou porcelánovou Mini pokladničku.. Ta stará se po 19letech rozbila.. a nejsmutnější je, že to nešikovné dítě Mike ani nemohl seřvat, protože bylo z rodiny.. :biggrin:
PS2: Fotbalový zápas vyhráli New Mini vs Classic Mini vyhráli New tuším 3:2.. ale jediným opravdovým vítězem jsem byl já, protože jsem si zahrál tradičně za oba týmy :-D
PS3: Už jsem si vzpomněl na to důležité.. Nejlepší kostým Harryho Pottera měla Danča.. taková škoda, půjčovny kostýmů totiž nabízejí tolik možností co by ji slušely mnohem více.. :biggrin:
PS4: Pořádáte v práci Teambuilding Famfrpár a chcete do pokoje dokonalou kopii létajícího koštěte Nimbus 2000? Kontaktujte Martina Ptáčníka, který na to má už potřebné Know&How. Neuvěřitelné co za 14dní po nocích ve své garáži vykouzlil.. Kouzelný klobouček!
PS... těch PS by určitě bylo mnohem více, jak se mi ty vzpomínky po tom 1,5měsíci zase vracejí, ale už to nechám být.. :bigups:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 06. říj 2023 11:18 
Offline
Čefák minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2006 19:42
Příspěvky: 961
Bydliště: Petřvald 1
S chutí jsem si početl, paráda.
Tak jen doufám, že ředitelé vykopnou termín srazu fora 2024 tentokrát dřív než si zabukuju dovolenou
zazimování zdar

_________________
na velikosti záleží / size matters
NR Mini Club


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 03. lis 2023 20:36 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 24. bře 2007 10:27
Příspěvky: 268
Bydliště: Litvínov
Po dlouhé době opět zde. Taky jsem si početl jako vždy. Letos jsme byli trochu mimo, ale přesto jsme si to s Vámi užili a máme na co vzpomínat. Díky moc a těšíme se na příští rok....


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz