Prepnout do plneho zobrazeni
věci spojené s lidmi s Mini, ale nepatřící mezi auta...
Odeslat odpověď

PEPE-K

02. čer 2005 16:40

Zdravím, no kdyz tu tak sleduju, jak se tady vsichni pekne predstavuji ostatnim, myslim, ze by nebylo od veci napsat o sobe taky par radek, coz?
Fajn, jak vsichni vidite, rikam si PEPE-K, coz vzniklo kombinaci meho jmena a prvniho pismene prijmeni. ALe k Mini. Jelikoz mi do ridicaku na auto porad jeste rok chybi, zadne me skutecne Mini vam ukazat nemuzu. Leda moji sbirecku modelu, ktera se utesene rozrusta. 8) Zatim tedy jen muzu snit, jak by to moje Mini mohlo vypadat. A dle toho, co jsem si zatim vysnil muzu rict, ze pri trose stesti to bude skutecne parada. Samoze vypracovana technika a podvozek, decentne upravena karoserie (i kdyz Zeemax mi porad neda spat... :) ) se spoustou krasnych detailu v krasne barve o niz docela dumam protoze se tak nejak nemuzu rozhodnout, a zaverem sportovne ladenej a dobre vybavenej interier. To vse pekne posazene na cool kolech superlite v zatim nespecifikovane sirce. JO! No vsak uvidite... :wink: Jinak pokud bude mit nekdo nejakej tip na dobrej model, ci mu bude doma nejakej neokoukanej prebyvat, urcite mi tu dejte vedet. :bigups: No a vic uz me nic moc nenapada...
Cus PEPE-K

PEPE-K

12. led 2007 14:50

Ahoj všem miníkařům,

po více jak roce jsem se rozhodl doplnit svůj profil o několik informací a novinek, o něž bych se s vámi rád podělil.
V prvé řadě se jedná o můj nový vůz. Ačkoli to dost možná bude pro zdejší komunitu lehký šok, počínaje koncem loňského roku jsem stal hrdým majitelem Renaultu R8.
Legendární rodinný sedan, který ve své vrcholné verzi dával řádně zabrat soupeřům v nesčetných okruhových a rallyových podnicích, je nyní vozem, s nímž se budu mazlit i hádat a jak doufám také setkám s vámi, miníkaři, na některém z mnoha veteránských srazů.
Fotky pořízené čerstvě po první renovaci ještě předešlým majitelem přikládám níže.
Plánů je mnoho, celý proces však zřejmě nejlépe zastřešuje označení "gordinizace," kterou bych vůz rád po technické a vzhledové stránce přiblížil jeho nejslavnějšímu derivátu - Renaultu R8 Gordini.
Závěrem bych touto cestou rád upřímně poděkoval místním veteránům - Otovi a Mekkkovi za nesmírně vstřícnou a hodnotnou pomoc, bez níž bych vůz jen stěží kdy složil v jeho novém domově v Tišnově a mohl být tak šťastný, jako nyní při každé návštěvě garáže jsem. Děkuji, přátelé!

Cooperům a Gordinkám zdar

Pepa
Přílohy
norm_9a470102a808b79906e9a88e0740dcf2.JPG
Miláček...
norm_9a470102a808b79906e9a88e0740dcf2.JPG (50.6 KiB) Zobrazeno 11558 krát
IMG0144.JPG
Nemračí se. Pouze kubisticky usmívá...
IMG0144.JPG (55.75 KiB) Zobrazeno 11558 krát
R8 2 kopie.jpg
I záď je velmi elegantní...
R8 2 kopie.jpg (63.46 KiB) Zobrazeno 11558 krát
R8 kopie.jpg
Pozvánka do interiéru...
R8 kopie.jpg (58.08 KiB) Zobrazeno 11558 krát
R8 3 kopie.jpg
Uvnitř...
R8 3 kopie.jpg (64.64 KiB) Zobrazeno 11558 krát

12. led 2007 15:59

no Pepe, blahopřeju ti....

..když na ten tvůj stroj tak koukám, přemýšlím, jestli existuje auto, které je svou podobou vzálenější mini.....asi ne.... :lol: ale každopádně je krásný, že sis splnil sen, že máš se svým snem plány do budoucna a je fajn i to, že ti k němu pomohli i lidé z této "komunity"....ono totiž asi nikdy není důležité jakej tvar nebo barvu ty plechy mají, ale jací lidé z těch pospojovaných plechů vystoupí. . .

pro mě je mini splněním dětského snu, a proto strašně rád vidím lidi, kterým se podařilo to samé. . .

AŤ TI PŘINÁŠÍ JEN RADOST !!!

12. led 2007 17:31

teda Pepku, blahopreju a tleskam. tahle kara uz se dneska taky vidi malo. Preju ti hodne stastnych kilometru, hlavne radosti, starosti co nejmin...!

12. led 2007 17:32

jo a jeste sem chtel rict, ze ten fofrklacek je fakt "cool"... :lol:

12. led 2007 20:57

NO Pepku, stavím se do dlouhé fronty gratulantů..
ale upřímně docela žasnu, žes nakonec nešel do Mini, ale zvolil jsi R8.. tohle vozítko pro mě od malička bylo synonymem něčeho co je tak "škaredé" až je to pěkné.. a věřím, že pokud se ti podaří sehnat dobové lité kola ve stylu "gordinizace", tak to bude neskutečně zajímavý vůz.. asi tak nějak jako když si kámoš dovezl Autobianchi A112 Abarth.. na první pohled krabice, ale když jsem pak viděl co se z toho lehkou dobovou přestavbou či renovací udělá, tak mi spadla čelist.. skoro jsem ho taky chtěl..
tak přeju hodně šťastných kilometrů.. hodně povedených srazů a šťastnou ruku při "gordinizaci"

12. led 2007 21:51

Tedy pánové, jsem dojat, skutečně... Nesmírně mě těší a hřeje u srdíčka vše, co jsem se tu k fotkám a popisu mého auta dočetl a věřím, že jej to potěší také. Musím poděkovat za možnost být v kontaktu s lidmi, jako jste vy, protože vaše upřímné uznání a slova chvály mi nenechaly jedno oko suché. Je to zcela tak, jak řekl Roman - není důležité, jakou barvu a tvar ty plechy mají, ale kdo z nich vystoupí. A zde z nich vystupují jen ti nejlepší... Děkuji!

Váš Pepa

12. led 2007 23:12

co jsem spatřil překonalo všechny mé představy, gratuluji k nádherně naskládaným a zbarveným plechům :D a přeji hodně úspěchů při "gordinizaci"

07. úno 2007 20:06

gratulujem, s R8 som išiel jazdu zručnosti na ten pocit sa nezabúda to auto je stvorene na sútaže.Upravuj- vela uspechov.
Odeslat odpověď