Prepnout do plneho zobrazeni
věci spojené s lidmi s Mini, ale nepatřící mezi auta...
Odeslat odpověď

Pozor na 100. zaregistrovaného člena!!!

27. úno 2006 13:43

Jen si dovoluji upozornit,že každou chvílí se nám zaregistruje 100.člen a tak by jsme mu mohli něco provést,jestli dobrého či ylého už néchávám na Vaší fantazii. Jozzy

muzu

27. úno 2006 14:33

Ahoj lidicky
muzu se mezi vas taky zaradit i kdyz mam Metro jsem v mini novacek a nenasl jsem zadnej klub Metro :cry:

To není na mě,asi by bylo lepší.....

27. úno 2006 15:03

Napiš administrátorům techto stránek a mám takovej pocit,že na odkazech na kluby na stánkách www.mini.cz je klub čistě příznivců Austinů,Roverů atd.Jozzy

27. úno 2006 18:39

Jo mel jsi pravdu Dik skoda jen ze nemaj svoje stranky :cry: no aspon neco lepsi nez dratem do oka :lol:

27. úno 2006 19:24

Jen se u nás zaregistruj a vítej!!!
Lepší místo nenajdeš:)) A s Metrem si myslím tady několik členů má taky svoje zkušenosti....a rozhodně patří do rodiny.

27. úno 2006 19:44

Ani nevis jakou jsi mi udelal radost :lol: uz jsem se zacinal cejtit osamocene
Metro mam asi mesic a jsem s toho auta uplne unesenej sice je na tom prace
jak na kostele ale prace se nebojim,dam sem naky foto az bude Dik :D

27. úno 2006 20:07

urcite se muzes zaregistrovat, jestli se kouknes do Clenove, tak ja taky mel na zacatku metro a nikdo me nevyhazoval, spis budes jen vitan ;-)

Re: Pozor na 100. zaregistrovaného člena!!!

25. kvě 2006 16:14

Jozzy píše:Jen si dovoluji upozornit,že každou chvílí se nám zaregistruje 100.člen a tak by jsme mu mohli něco provést,jestli dobrého či ylého už néchávám na Vaší fantazii. Jozzy

ja bych se hlásila určitě něco zlého a zakeřného... třeba zalepit vchodové dvěře montážní pěnou :twisted:

25. kvě 2006 16:14

Počkat počkat nejdřív informace .... Kolikátá jsem byla zaregistrována já????

25. kvě 2006 16:20

Ty jsi slečna s pořadovým číslem 52. :pohar:
Odeslat odpověď