Logo
Právě je 28. bře 2024 19:10

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Setkání+svezení
PříspěvekNapsal: 15. čer 2014 20:43 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 15. čer 2014 18:16
Příspěvky: 2
Bydliště: Na cestách
Zdravím všechny Mini nadšence :-)

Dovolte mi vás hromadně požádat o laskavost. Jsme dva cestovatelé (já, přítelkyně a náš pes Bernard) nebo jak se dnes říká "digitální nomádi". Bydleli jsme v Brně, pak jsme vše prodali a přestěhovali se do Londýna (za to mám zde doufám aspoň malé plus :-). Tam jsme zjistili, že velké město už není pro nás, opět prodali co šlo a teď cestujeme. Pracujeme kdekoliv kde je internet, máme jen dva kufry a cestujeme autem po Evropě. Na jednom místě jsme týden a pak se přesouváme o kus dál. Bydlíme přes Couchsurfing nebo Airbnb, vždy u místních a snažíme se poznávat vše kolem. Jsme minimalisté a máme rádi věci, které fungují (na nefungující věci nemáme místo :-) Zastáváme názor, že spousta věcí už byla vyrobena a není vždy nutné si kupovat věc novou.

Nicméně nadešla doba, kdy bychom chtěli změnu a něco dobrodružnějšího než je naše zánovní '11 Suzuki SX4. Už dlouho nás to táhne k youngtimerům a oldtimerům. Já mám rád auta už odmala (naštěstí jsem vyrostl ze všech těch Lamborghini a Koenigssegů) a přítelkyně touží po '69 Jaguaru E, klasickém Mini a několika dalších kusech :-)

O našem cestování si můžete počíst na blogu přítelkyně -> http://www.baraperglova.com/on-the-way/

K mé prosbě. Jsme momentálně na několik týdnů kousek od Prahy a moc rádi bychom se sešli s někým, kdo jezdí klasickým Mini a má zkušenost s jeho vlastnictvím a provozem celkově. Chtěli bychom si jen tak pokecat, probrat běžné radosti a starosti, zeptat se na pár (asi milion) otázek a ideálně se i svézt. Já vím, tady lze dohledat odpovědi asi na cokoliv, ale osobní setkání je osobní setkání.

Za to bychom rádi nabídli třeba pozvání na dobrý oběd, pár litrů benzinu nebo něco jiného, sám nevím :-) Já jakožto grafik na volné noze můžu klidně nabídnout grafické služby, pomoc s marketingem apod. Nestyďte se prosím v případě zájmu navrhnout.

Jsme volní 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Rádi dojedeme do rozumné vzdálenosti od Prahy. Bohužel na X. sraz v Milovicích budeme zrovna dost daleko :-(

Najde se někdo? :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz