Kdo poradí jak koupit, na co dát pozor, ......
Odeslat odpověď

Jak na přihlášní Mini - Slovensko

07. lis 2007 23:42

Dobry den vsetkym .som zo slovenska a mam zaujem kupit mini z ciech na ok vyroby 1990 .unas su tracha dost hlupe obmedzenia na stare auta daju sa prihlasit len od roku 97 musia mat Homologizáciu a pismeno E toasi viete .a chcel by som poprosit dakoho kdo viete poradit ako obist a aby sato dalo prihlasit respektive ci tu neni daky slovak k tora prihla soval toto autisko za odpovede a rady dakujem

Jak na přihlášní Mini - Slovensko

13. lis 2007 15:46

Cafte, som objavil tuto stranku a som velmi rad ze existuju maniaci do mini, vzdy som tuzil po takomto aute. Xem si ho kupit zrejme na buduci rok a videl som tu nejake inzeraty, len mam jeden problem, kvoli comu tu aj pisem. Ci mi vie niekto poradit, ked si kupim minika v ČR ci sa mi bude dat ho prepisat na slovenske znacky, rozmyslam o rocniku kolo roku 92. Dufam ze mi bude vediet dakto poradit... diky... Majo

Re: Jak na přihlášní Mini - Slovensko

17. lis 2007 08:13

Amor69 píše:Cafte, som objavil tuto stranku a som velmi rad ze existuju maniaci do mini, vzdy som tuzil po takomto aute. Xem si ho kupit zrejme na buduci rok a videl som tu nejake inzeraty, len mam jeden problem, kvoli comu tu aj pisem. Ci mi vie niekto poradit, ked si kupim minika v ČR ci sa mi bude dat ho prepisat na slovenske znacky, rozmyslam o rocniku kolo roku 92. Dufam ze mi bude vediet dakto poradit... diky... Majo

Takže Mini dovezené na Slovensko z hocijakého štátu určite oficiálne u nás neprihlásiš. Keď máš z
záujem o mini tak sa ozvi na sz.

17. lis 2007 15:27

Ja prodával mini na slovensko a vím jak to přesne je.
Jedina podmímka je to ze sezenes nejakýho slovanskýho opčana kterej ma tady v čr prechodny bydlistě nebo kterej tady pracuje on si to koupi odjede s tim do sk a tam s tím musí rok jezdit na ceskejch znackách a PO ROCE TO MUŽE OFICIALNĚ PŘIHLÁSIT NA SK.Tot vše.Je to 3 mesíce co jsem jedno mini takto prodal a jezdí v Ružomberoku (nevím jestli jsem tonapsal dobře tak se omlouvám).Případné dotazy na 777844149.
Odeslat odpověď