Logo
Právě je 27. dub 2024 14:00

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Jak na přihlášní Mini - Slovensko
PříspěvekNapsal: 07. lis 2007 23:42 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 24. zář 2007 19:58
Příspěvky: 1
Dobry den vsetkym .som zo slovenska a mam zaujem kupit mini z ciech na ok vyroby 1990 .unas su tracha dost hlupe obmedzenia na stare auta daju sa prihlasit len od roku 97 musia mat Homologizáciu a pismeno E toasi viete .a chcel by som poprosit dakoho kdo viete poradit ako obist a aby sato dalo prihlasit respektive ci tu neni daky slovak k tora prihla soval toto autisko za odpovede a rady dakujem


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Jak na přihlášní Mini - Slovensko
PříspěvekNapsal: 13. lis 2007 15:46 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 13. lis 2007 15:40
Příspěvky: 1
Bydliště: Ružomberok
Cafte, som objavil tuto stranku a som velmi rad ze existuju maniaci do mini, vzdy som tuzil po takomto aute. Xem si ho kupit zrejme na buduci rok a videl som tu nejake inzeraty, len mam jeden problem, kvoli comu tu aj pisem. Ci mi vie niekto poradit, ked si kupim minika v ČR ci sa mi bude dat ho prepisat na slovenske znacky, rozmyslam o rocniku kolo roku 92. Dufam ze mi bude vediet dakto poradit... diky... Majo


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 17. lis 2007 08:13 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 28. zář 2006 08:05
Příspěvky: 163
Bydliště: Stupava
Amor69 píše:
Cafte, som objavil tuto stranku a som velmi rad ze existuju maniaci do mini, vzdy som tuzil po takomto aute. Xem si ho kupit zrejme na buduci rok a videl som tu nejake inzeraty, len mam jeden problem, kvoli comu tu aj pisem. Ci mi vie niekto poradit, ked si kupim minika v ČR ci sa mi bude dat ho prepisat na slovenske znacky, rozmyslam o rocniku kolo roku 92. Dufam ze mi bude vediet dakto poradit... diky... Majo

Takže Mini dovezené na Slovensko z hocijakého štátu určite oficiálne u nás neprihlásiš. Keď máš z
záujem o mini tak sa ozvi na sz.

_________________
mini 6ks


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17. lis 2007 15:27 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 25. úno 2006 12:59
Příspěvky: 50
Ja prodával mini na slovensko a vím jak to přesne je.
Jedina podmímka je to ze sezenes nejakýho slovanskýho opčana kterej ma tady v čr prechodny bydlistě nebo kterej tady pracuje on si to koupi odjede s tim do sk a tam s tím musí rok jezdit na ceskejch znackách a PO ROCE TO MUŽE OFICIALNĚ PŘIHLÁSIT NA SK.Tot vše.Je to 3 mesíce co jsem jedno mini takto prodal a jezdí v Ružomberoku (nevím jestli jsem tonapsal dobře tak se omlouvám).Případné dotazy na 777844149.

_________________
Mini je COOL


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz