Kdo poradí jak koupit, na co dát pozor, ......
Odeslat odpověď

zkušenost s nákupem na minispares-online

07. črc 2008 19:30

čau všem
máte někdo zkušenost s nakupováním na http://www.minispares-online.co.uk/ co jsem zatím tak vyzvídal tak všichni mají zkušenosti jen s klasickým MINISPARES ale ne s minispares-online, psal jsem jim maila ale nereagujou tak zjištuji do jaké míry je to spolehlivý shop,
dík za případné info, čefo

07. črc 2008 19:51

Zdravím tě,
kupoval jsem od něj už nějaké věci.A mohu jen doporučit :wink:

07. črc 2008 20:18

nekupoval si mekku náhodou kola? :wink: potřebuju zjistit co nejbližší poštovné :shock:

07. črc 2008 20:21

Tak to bohužel ne.Kupoval jsem jen maličkosti které mi poslal klasickou poštou za super poštovné.Zkus mu napsat určitě něco vymyslí.

07. črc 2008 20:42

no právě že jsem mu psal někdy minulý týden a prd :? takže zjistuju nakolik je to spolehlivé

07. črc 2008 20:49

Až ti odpoví tak dej prosím vědět na kolik to poštovné vyšlo.Ted jsem u něj narazil na fajnový obutí za skvělý peníz.

07. črc 2008 21:38

ja pravě taky , hlavně k tomu kurzu to je gut :wink:

08. črc 2008 19:15

Zdarec.
Tak já bral kola a poštovný bylo před rokem a něco 100 liber
IM

minispares-online zkušenost

01. srp 2008 08:47

Čaj
tak nazávěr má zkušenost s výše jmenovaným shopem, déle než pošta trvala má korespondence s něma, asi po týdení mailové anabázy, kdy jim spadnul systém se mi povedlo si kola objednat a za 4 dni byli ze severu UK doma :shock: tohle bych chtěl poslat české poště.

pár údajů pro ty kteří by chtěl později nakupovat:
1. objednáte-li celý pack kol (4ks nemají v e-shopu započtěný VAT), upozorní vás mailem a cena se trochu navíší
2. bavil jsem se s pár lidma jak to je se šroubama zdali objednat zvlášť nebo jsou v ceně - jsou v ceně
3. poštové je velice přijatelných 54Liber (váha 30kg)
4. a jak jsem již víše uvedl balík vám dojde domu za 4 dni

takže mohu doporučit :wink:

01. srp 2008 10:22

Pic,
tak to zní hooodně dobře.Jen se zeptám bral jsi kola s gumama nebo jen disky?Díky a doufám že je zítra předvedeš :wink:

01. srp 2008 10:27

bral sem kola i gumama, přijedem už dnes, vem si pampers :twisted:
Odeslat odpověď