Kdo poradí jak koupit, na co dát pozor, ......
Odeslat odpověď

Mini z Plzne

29. srp 2008 18:38

Ahoj. Zdravim vsechny milovniky techto uzasnejch aut. Zatim zadny bohuzel nevlastnim, ale nejpozdejs na jare bych chtel nakyho poridit. Takze zatim projizdim ruzny inzeraty v CR i v Nemecku...narazil jsem na tohle http://auta.yauto.cz/mini-cooper-1-3-229224.html . Zda se mi ze je to docela dobra cena,ale nevim jak to auto bude ve skutecnosti vypadat... Tak se chci zeptat jestli jste ho nekdo nevidel na vlastni oci?

31. srp 2008 09:44

Auto vypada ve skutecnosti celkem slusne, priznam se, ze jsem ho v soucasne dobe moc nezkoumal, ale pokud by byl zajem, tak ho skocim skouknout..... ;-)

03. říj 2008 12:13

No já jsem v něm seděl (jen tak ze zvedavosti) a moc mě nanadchl. Relativně dost "opotřebovanej" a zrezlej. Myslím že by se dal sehnat lepší. Teda alespoň já v to doufám, protože scháním miníka. Už ho myslím i zlevnily stál 65 000,- pokus di dobře pamatuju.

03. říj 2008 12:21

no nechci ti kazit radost, ale sehnat Minika z roku 96 za takovy penize a aby to bylo v top stavu se ti nikdy nepodari.... a myslim si, ze na rok vyroby je to krasna cena.

05. říj 2008 13:33

Cena odpovídá počtu dveří Yellow_Flash_Colorz_PDT_16

05. říj 2008 14:19

ahoj,na to mini sem se byl podivat,je uz to delsi doba,neni zas v tak spatnym stavu,ale ma docela slusny doury v podlaze,jinak motor slape docela dobre,ale mozna bych jeste chvili pockal jestli jeste nepudou s cenou dolu,ja sem svyho koupil za 60000tis.a je v lepsim stavu :D

05. říj 2008 20:58

MiniMike píše:no nechci ti kazit radost, ale sehnat Minika z roku 96 za takovy penize a aby to bylo v top stavu se ti nikdy nepodari.... a myslim si, ze na rok vyroby je to krasna cena.


Taky takového Miníka nescháním... má podmínka je 1,3 karburátor -takže tento mne nechává v klidu :wink: a s TOP stavem taky rozhodně nepočítám.... 8) :D ale doufám v podoblou cenu jako má tento...
Odeslat odpověď