Logo
Právě je 27. dub 2024 08:55

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 80 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23. říj 2005 20:40 
Mini 11/1997 - 3900€
Mini 08/1997 - 3900€
Mini 07/1997 - 3450€

co myslite???

jeste jednou diky moc za jakoukoli radu


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 24. říj 2005 10:34 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 08. led 2005 16:57
Příspěvky: 846
Bydliště: Východní Čechy
ČAU z těch co jsi zaslal bych viděl jako nejvhodnější to druhý :? Ale myslím si že za 120tKč seženeš mnohem lepší Mini než jaký jsou na těch linkách :)
Odpovědi:
1)určitě seženeš a stav bude dost dobrej
2)8 roků :cry: takže tak 98+
3)koroze je u Mini strašná takže na ní pozor.jsou typický místa kde Mini rezne a ty si to chce pořádně prohlídnout
4)nevím
5)denně to jde ale nesmíš toho moc vozit :lol: A ta zima je pro mini krutá :(
6)jiný než 1,3 se už nevyráběl 64hp
7)do Mini se dá nacpat tolik peněz že člověk neví kde je brát :lol:
8)ostatní snad poradí
9)40th je krásná po všech stránkch a pokud jí chceš tak si určitě přišetři cca do 200 jí seženeš :wink:

To jsou mé osobní odpovědi na tvoje otázkyPokud jsem něco napsal špatně tak mě prosím ostatní opravte :)
Přeju hodně štěstí při hledání budoucího miníska

_________________
IS IT LOVE??????????..............Mini
MiniManiaCZ


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 24. říj 2005 17:09 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 24. říj 2005 11:09
Příspěvky: 7
Bydliště: Praha
tak dobra tedy... diky moc za rady... poprosil bych vsechny zda by mi pomohli s hledanim, ja toho prosel docela dost a nic lepsiho nez tyhle nenasel...:cry: :cry: :cry:
Prooooooosiiiiiiiim pomozteeeeee :wink: :wink: :wink:
jdu se ted mrknout do knizky MINI (bukovcak), jaka ma verze 98-00 vylepseni (i kdyz u nas asi stejne nic nesezenu, co? a tahat to ze zahranici = stejne musim jit 98+, takze je to asi jedno)
BTW: kdyz si ho tedy chci nechat naporad, ktery rok doporucujete (prosim ne 40th edici - uz vic nevydrzim setrit - 3 roky teroru a odrikani stacily:-))

_________________
zamiloval jsem se...ostatně jako každý tady:-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 24. říj 2005 19:10 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 23. led 2005 21:48
Příspěvky: 298
Bydliště: Plzeň
Jestli se nepletu tak by měla bejt jedna 97. k mání od Jozzyho tedy jestli už neni pryč.... 8)

_________________
Když ho miluješ není co řešit :) ..


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25. říj 2005 08:13 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 08. led 2005 16:57
Příspěvky: 846
Bydliště: Východní Čechy
Martty píše:
Jestli se nepletu tak by měla bejt jedna 97. k mání od Jozzyho tedy jestli už neni pryč.... 8)

To už je prodaný.
Rád ti pomůžu s hledáním ale ted momentálně nemám moc času :?

_________________
IS IT LOVE??????????..............Mini
MiniManiaCZ


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25. říj 2005 11:58 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 02. úno 2005 17:57
Příspěvky: 139
Bydliště: Plzeň
Ahoj...

necítim se moc na dávání jakýchkoli rad, ale přeci jen.....

Píšeš že chceš mít miníka NAVŽDY....a zároveň že s ním chceš co nejvíc jezdit...hmmm...možná se mnou nebude spousta lidí souhlasit, ale podle mého názoru to prostě NEJDE....já osobně jsem přesvědčenej vo tom, že zcela nově udělané mini vydrží maximálně tři roky celoročního ježdění...pak se rozsype a vyžaduje nemalou investici.....proto bych tě v tomhle smyslu varoval.....neni nic smutnějšího než vidět jak ti chřadne (a to doslova PŘED OČIMA) tvoje milované auto.....a zároveň věř že je úžasný přijít na jaře do garáže a natěšenej poprvé nastartovat....(teda pokusit se nastartovat...vono to většinou moc nejde :-)

Dál mi připadá, že se dost zaobíráš typovým rozlišením aut. Možná se rovněž pletu, ale podle mě je v ČR minimum původních aut o kterých by se přesně dalo říc jakej typ a ze kdy jsou. To je způsobený jednak čachrama s papírama a jednak přirozenou vlastností mini a miníkářů, a to snahou o personalizaci a vylepšení....a proto, být tebou, bych se při koupi mini vůbec nezaobíral typem a stářím atd a šel bych čistě KUS po KUSU....pokud já vim, u chytře koupeného nebo chytře opraveného mini platí pravidlo 100. To znamená, že pěknej miník přijde na sto tisíc a je jedno jakou cestou se k tomu dostaneš, tj. jestli koupíš hezký auto, nebo do něj ty prachy naleješ postupně..... Pak samozřejmě existujou i pastě do kterejch naleješ 150 a pořát je to pelech...a bohužel mezi lidma kolem mini exiistuje řada borců který ti tuhle past naservírujou na stříbrnym podnose......

Je jasný, že koupě auta v Německu se přímo nabízí. Klikneš na net a vyrojí se miníků jak čmeláků, ALE.....nemyslim že jsem daleko od pravdy když řeknu že v Německu si mini lidi většinou kupovaly stejně jako jakýkoli jiný malý auta do města a podle toho se k nim chovaly.....a rovněž, je často dost těžký zjistit u těhle aut jejich minulost, nehledě o malý možnosti si to auto pořádně prohlídnout a vyzkoušet...a to je právě podle mně u koupě jetýho mini ještě daleko důležitější než u koupě jinýho jetýho auta....znát HISTORII toho KONKRÉTNÍHO kusu.....už jsem viděl spoustu pelechů politejch novym lakem......

Každopádně přeju hodně radosti při i po koupi vysněného stroje....

_________________
MINI - MILUJTE JE A MNOŽTE JE :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25. říj 2005 13:12 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 23. led 2005 21:48
Příspěvky: 298
Bydliště: Plzeň
v tomhle musím dát Romanovi za pravdu... Taky jsem chtěl mini na celoroční ježdění a hned mě to pustilo.... Navic jsem do draka investoval při koupi 96 000,- a když mi po zimě ulítli čepy na PP kole a musel jsem vypláznout 10 kulíků za zpojízdnění,začal jsem uvažovat o tom že jsem nalítnul... To mi pak potvrdil Tomáš Ubl,který ty čepy opravoval a napsal mi k tomu chorobopis,v než mimo jiné byly uvedeny na repas brzdy,zadní ranena,vyvaření podlah a prahů (přitom to na to ani nevypadá (mrkni do vaše mini)) a dál pár chybyček na motoru... Momentálně jsem na nějakých 125 tisících a to nemam ty prahy podlahy hotový... Navíc se s Tomášem shodl i Míra Hubáček se kterým momentálně spolupracuji,co se týče mého draka.... Takže si dej opravdu pozor co kupuješ a vem si sebou nějakého odborníka ať jak píše Roman nespadneš do nějaké pasti... Hodně štěstí při hledání toho pravého MINI přeje martty 8)


to jozzy: až tohle budeš číst tak mi věř že tobě za zlí nic nemám.... :!: :!:

_________________
Když ho miluješ není co řešit :) ..


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25. říj 2005 14:56 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1339
Bydliště: Frýdek-Pístek
ta omluva na konci je dobrá.. :lol: je to všechno pravda.. kupní cena je jen vstupenka do kolotoče investic a oprav.. a záleží opravdu na každém jak moc si to auto prohlídne a zhodnotí všechna pro a proti.. ale zase tohle auto (vlastně jakékoli staré auto) by si neměl kupovat někdo, kdo počítá každou korunu.. ono je to i svým způsobem výzva.. koupíš si auto třeba za levnější peníz..jsi smířený s tím, že veterán ani 40th edice z toho nikdy nebude a tak si to auto prostě postavíš a opravíš podle sebe. ty peníze do toho třeba liješ více, ale za to po částech a máš jistotu+dobrý pocit, že je to tak jak jsi to chtěl a vypěstuješ si k autu i jisté docela silné citové pouto, což je dobré k tomu, jestli jsi teda rozhodnutý, že ho chceš napořád.. takové pouto koupí hotového auta asi nezískáš..


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25. říj 2005 16:39 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 23. led 2005 21:48
Příspěvky: 298
Bydliště: Plzeň
to ondra: ne tu omluvu myslím vážně páč to není Jozzyho chyba,ten jen zprostředkoval prodej, ale moje že jsem si nedal víc bacha co kupuju.... Ale teď už vim jak na to...... :D :banana: :deejay:

_________________
Když ho miluješ není co řešit :) ..


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26. říj 2005 18:51 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 24. říj 2005 11:09
Příspěvky: 7
Bydliště: Praha
tak jsem si trochu srovnal v hlavě priority:

jsem naprosty laik, tak poprosim nejdrive o radu zda tyto vylepseni nejnovejsi verze stoji za to:
1) 2bodova vstrik.jednotka (mini Mk VII) - je jednodussi na údržbu, míň to žere nebo vlastně co to znamená? :oops: (o emise mi nejde)
2) koukam ze VII ma taky vetsi vykon i kroutak, el.zapalovani...
3) vetsi prevod diferencialu (takze "lepci na dalnici nez VI?")
4) bezpecnost (airbag(ten volant chci hl.kvuli vzhledu),vyztuhy,... takze +)
5) nizsi hlucnost(coz povazuji za velke +)

---

asi uprednostnim koupi auta hotového, s pár drobnými opravami, nez abych si prestavel Mk V na Mk VII :) jediny co chci tunit :D jsou koberecky (a mozna tam narvu ty svitilny angel eyes co maj 5kovy bavori - otazkou je jak to bude vypadat, nechci moc viditelne zasahovat do vzhledu auta)

---

a ted pozadavky - razeno od nejpodstatnejsiho:

Rover Mini Mk VII (pry 10/96 - 10/00 - ten za 3500Eur vypada jak VII ale asi neni, co???) - samozrejme bych nejradsi edici 40 - ale jsem smirenej ze za tyhle prachy ani nahodou - co ta ma navic??? v cem je lepsi???
bílá střecha, bílé zrcátka, bílé pruhy (proste klasika) - netusim za kolik by se to dalo kdyztak dodelat...
čb. kozeny interier
ty super kola co ma edice 40:-) 13"

a barvicku bych nejradsi modrou metlu, nebo zelenou m. ci cervenou m. - i ta cerna se da (ja vim ze jsem asi vyjmenoval vsechny barvy:D co se delaly ale pisu to opet odstupnovane co nejlepe)

samozrejme chapu ze vetsina veci se da dokoupit...

sakraa, vzdyt anglani a frantici tim jezdej po meste furt - i pres zimu tak proc nemuzu ja?:( :D

Jeste jedna drobnost: asi to resim typ uplne zbytecne, protoze proste v CR miniho nesezenu a v zahranici je to tedy 98+ :


Dikydikydiky moc za dalsi pomoc...

nevite o nejakych konkretnich autickach co by se mi mohly libit??? :( znam akorat nemecky stranky a verim tomu ze polaci a svycari a jini jich taky budou mit dost...
sakra proc jezdej anglani obracene? tam bych si urcite vybral...

_________________
zamiloval jsem se...ostatně jako každý tady:-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28. říj 2005 18:43 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 08. led 2005 16:57
Příspěvky: 846
Bydliště: Východní Čechy
http://cgi.ebay.de/Mini-blaumetallik-Ba ... dZViewItem

_________________
IS IT LOVE??????????..............Mini
MiniManiaCZ


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 01. lis 2005 10:41 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 24. říj 2005 11:09
Příspěvky: 7
Bydliště: Praha
diky mekk :D urcite to zkusim, ale priznam se ze ebaye se trosku bojim...
skoda ty strechy - bila ke cooperum podle me patri:-) nevite kolik by stal lak strechy? jen priblizne, samozrejme to nebudu delat hned, ale do budoucna :D
zhruba tyden mi nefungovalo forum - vypadek serveru? ted doufam ze uz neni pryc - nabidka skoncila 28.10. :( :( :( doufam ale ze to nekdo odrekne

_________________
zamiloval jsem se...ostatně jako každý tady:-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 01. lis 2005 18:20 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 02. úno 2005 17:57
Příspěvky: 139
Bydliště: Plzeň
wow...ty jsi teda nažhavenej.....

te e-baye bych se až zas tak nebál.....a pokud jde o reference, myslím že guru přes e-bay je tady MiniMike......ten si podle mě na e-bay kupuje i pastu na zuby :lol:

_________________
MINI - MILUJTE JE A MNOŽTE JE :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 01. lis 2005 21:03 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 1434
Bydliště: Plzeň/Praha
jak pise Roman, pastu na zuby ani rohliky si tam nekupuju ;-)
zatim odtamtud mam jen par vecicek ;-)

jinak bych se toho taky nebal, jen je tam takovy mensi riziko, ze to, co se vydrazi se musi proste odvest. Takze by to chtelo "vybirat" auta v blizkosti hranic.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02. lis 2005 10:07 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. led 2005 10:24
Příspěvky: 663
Bydliště: Východní Čechy - Jaroměř
Tak já do toho taky vstoupím:-) Ebay se neboj:-) Mám auto taky z Němecek. A jinak, protože ty budeš narozdíl od nás všech ostatních kupovat nejspíš auto v perfektním stavu:-) Tak je lehká možnost si auto ne nechat odvýst (odtáhnout) , ale jednoduše si ho přivýst po vlastní ose. Doporučuju ti to, je to romantika a budeš mít hned jinej vztah k Mini:-) Do německa sjedeš s někým, pokud máš možnost, nebo např. Student Agency prodává smešně levný jízdenky, klidně jen jednosměrný do spousty míst v Německu. A pak už to je na dohodě, buď ti němčour půjčí svoje papíry, a ty přijedeš na jeho, nebo ti zařídí převozky, a ty vyjdou cca na 150 EUR včetně pojištění. Což se nedá porovnat s cestou auta na vleku, pokud nemáš jako předmět podnikání autodopravu:-) Takže přeju hodně štestí, a doporučuju kontaktovat přímo MiniMika, a začít se dohadovat na konkrétním!

_________________
Mini Cooper SPi 96, Mini mk2 69, Mini pick-up, Mini Clubman


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02. lis 2005 16:02 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 23. led 2005 21:48
Příspěvky: 298
Bydliště: Plzeň
to LeeO: tak jak jseš na tom s tím MINIkem??? Už jsi si vybral...
:)

_________________
Když ho miluješ není co řešit :) ..


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03. lis 2005 21:28 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 24. říj 2005 11:09
Příspěvky: 7
Bydliště: Praha
diky vsem za rady, vezte, ze kdyz jsem se dlouho neozyval, neznamena to nic jineho nez zaneprazdnenost :oops:

sel bych do nej, ale nejak se mi nepovedlo zaregistrovat - zkusim to samozrejme znovu

priznam se ze ten ebay je jedinej, ale asi nejlepsi,verim vam :wink:
ale clovek ma lepsi pocit kdyz ma na vyber, takze stale prochazim nabidky a predevsim se pokousim nahnat znamyho, kterej autodopravu ma, a predevsim asi i zkusenosti s dovozem a vubec s auty (ja bych rozeznal akorat tak rez od koroze :D :D :D )

drzte mi palecky, snad to tydne to budu moct rozjet ve velkym stylu :twisted: :twisted: :twisted:

diky moc jeste jednou a budu rad kdyz sem jeste nekdo hodi nejaky nabidky/odkazy...
dikydikydiky

uz se nemuuuzu doooooockaaaaaat :andare: :D

_________________
zamiloval jsem se...ostatně jako každý tady:-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05. lis 2005 16:37 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 1434
Bydliště: Plzeň/Praha
to Lee0: v Prodam auto mas jednoho z roku 98 naprodej ;-)

http://forum.minicooperklub.cz/viewtopic.php?t=323

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05. lis 2005 21:03 
ted si pripadam jako naprosty idiot ze jsem si toho nevsiml :oops:

akorat ta strecha me trochu desi - vite o tom mym celorocnim provozu :D a tak vubec, no uvidime :D

BTW: da se na cooperka nainstalovat rakev? :D urcite by to vypadalo dokonale, takova kara s rakvi v horskych silnickach kolem meho oblibenyho spindlu :twisted:
navic kam se snowboardem??? :idea:


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05. lis 2005 21:17 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 08. led 2005 16:57
Příspěvky: 846
Bydliště: Východní Čechy
Já jsem na Mini už rakev viděl a prkno by jsis mohl dát na zahrádku v tom bych problém neviděl(horší je ta všude přítomná sůl-to je smrt pro Mini :( ).Ten inzerát je na foru od dneška takže žádná prodleva.

_________________
IS IT LOVE??????????..............Mini
MiniManiaCZ


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 80 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz