Logo
Právě je 28. bře 2024 20:27

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: EKO daň
PříspěvekNapsal: 27. dub 2013 21:09 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 19. úno 2008 16:30
Příspěvky: 515
Bydliště: Plzeň CITY
Evidenčka na změnu barvy.Nelze bez potvrzení měnit údaje v TP a ORV.Udělal bych jí na člověka se ZTP a auto přepíšeš na něj,pak později na sebe.Ta pí... na úřadě na mě koukala jak na zloděje,že nechci zaplatit tomuhle prohnilímu státu 10000,jakoby to byli její prachy :evil: Dobře žes platil poctivě ručení.Já se na to vysral,řekl jsem si,že až to dovařim,tak pojistku udělam.Slečna na pojišťovně mě po dotazu jestli můžu zpětně doplatit ujišťovala že je to v pohodě.A vono od léta 2009 byla změna o kterej něvěděla ani ona a když jsem auto dohlásil po dvou letech,tak invalidovi přišla jako prvnímu majiteli pokuta 8000 za 4 měsíce od ČKP.Nezajímala je ani moje dokumentace,že auto bylo na srač.. a na silnici nemohlo ani náhodou.Akorát svině který spoluracujou s úřadem a pojišťovnou a z lidí tahaj prachy.Je to snad můj problém,když si auto nepojistím,když se nabouram,tak je to pak můj problém.Prostě zas měli politici kamarádíčka,co si potřeboval udělat firmu na okrádání lidí. :evil: :evil: :evil: Ještě se připrav na možnou pokutu za to žes auto nedohlásil do 10 prac. dnů.Kolegovo drahá platlia asi litr za rok a půl!!!(říkal on)Na mě ta ku... zapoměla jak byla vytočená z toho poplatku.Bože já jsem se ale nasral,jak jsem si na to zas vzpoměl.Jinak auto nelze dát do depozitu,když je v polopřevodu a bez platné TK,navíc pak problém s tím,že musíš auto dowalit na TK,pokud propadne během depozitu,jinak to nevydaj.Takže na plaťák :evil: :evil: :evil:

_________________
Finally,I've been MINISHED!!!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: EKO daň
PříspěvekNapsal: 27. dub 2013 22:51 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 10. bře 2013 09:38
Příspěvky: 8
Bydliště: Brno
Tak tak, pravě jsem přihlašoval Minika dovezeneho z STK a byl jsem za největšího zrádce když jsem došel s plnou mocí a doklady od ZPTčka. Ale tomuhle statu platit eko daň je uplna blbost, nic se tim nespravi a clověk to stejnak nevidí nikde...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: EKO daň
PříspěvekNapsal: 27. dub 2013 23:29 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 22. srp 2009 12:22
Příspěvky: 898
Bydliště: Pardubice
asi máte špatný kraj, tady u nás na mě zas nevěřícně koukali že bych něco vůbec zaplatit chtěl:) a co se pojišťovny týče, nejhorší zkušenosti máme z generali...2 hodiny pojištění za 2 tisíce protože nějaké zrušení kvůli špatně sepsané smlouvě je nezajímá. Zkušenost tak silná, že bych si u nich ani kolo už neopřel.
jinak samo, pokud má někdo u vás ztp tak jedině dobře

_________________
Mini & Sex & Rock 'N' Roll


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: EKO daň
PříspěvekNapsal: 28. dub 2013 07:57 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 06. lis 2010 09:36
Příspěvky: 523
Bydliště: 49.812631,13.394144
Od května 2012 je možné testování vozidel na historickou původnost pro vozidla, která jsou evidována v registru silničních vozidel ( vozidla na bílých číslech). Takto otestovaná vozidla jsou při prvním prodeji zproštěna povinnosti platit ekologický poplatek ve výši 10000,-Kč. Testace pro odpuštění ekologického poplatku však neprovádějí klubové testační komise, ale Pověřené klubové testační komise, kterých bylo ustaveno ze členů KTK celkem 14 ( v každém kraji jedna komise). Zahájení činosti těchto testačních komisí je možné po ze strany FKHV splnění všech formálních náležitostí ( podpisové vzory, razítka....). Předsedové těchto Pověřených klubových komisí se převážně shodují s předsedy KTK a signálem pro možnost zahájení činnosti, bude moment, kdy obdrží specielní razítko.
Pro provádění těchto testací je stanoven jednotný poplatek 3000,-Kč/testaci.

http://www.veterancarclubcr.cz/news/novela-vyhlasky-ktera-vysla-10-5-2012/

_________________
I MINI věci dělají velkou radost
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: EKO daň
PříspěvekNapsal: 28. dub 2013 13:17 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 31. říj 2010 11:53
Příspěvky: 260
Bydliště: Mariánské Lázně
Ahoj,
na ty haj.... z ČKP mám jednu radu. Pokud Vám někdy od nich přijde, že jste za nějaké období neměli
pojištěné auto pošlete čestné prohlášení, že auto stálo na soukromém pozemku, mimo veřejnou komunikaci.
K tomu přiložit třeba jednu dvě svěděctví od příbuzných či kamarádů, že toto tvrzení potvrzují a třeba i fotečku odstaveného auto. Třeba i naaranžovanou :-) A opravdu to funguje, bratrovi jsem takhle ušetřil cca 7tis.

Vzor čestného prohlášení:
Já ..... narozen dne ......, bytem ........., r.č.: .......... prohlašuji že vozidlo AUSTIN MINI, SPZ: ............bylo ve vámi udávanou dobu tj. OD - DO odstaveno na soukromém veřejně nepřístupném pozemku z důvodu (např. závady) a tudíž nebylo a nemohlo být ani provozováno na veřejné komunikaci.

Jako důkaz mých tvrzení přikládám čestná prohlášení svědků, jež byli přítomni odstavení vozidla mimo veřejnou komunikaci.

Protože se na odstavená vozidla na soukromém pozemku nevztahuje povinnost stanovená § 1 odst. 2 zákona č. 168/1999 Sb., ve znění pozdějších předpisů, je nepřípustné vyžadovat po mne zákonný příspěvek nepojištěných dle § 24c zák. č. 168/1999 Sb. a žádám Vás tedy o neprodlené ukončení mého případu.

_________________
Speedwell blue Morris Mini 74.
Mini Clubman S R55 - JCW soft by OKCZ.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz