Logo
Právě je 27. dub 2024 19:05

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: pomoc SK
PříspěvekNapsal: 16. lis 2010 00:33 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 15. lis 2010 01:09
Příspěvky: 3
Zdravim ľudia už dlhší čas obdivujem mini a aj všetkých ktorý ho vlastnia a berú ho ako člena rodiny,kamaráta a neviem ešte čo :shock: mal by som záujem o kúpu minika len sa mi tiež naskytá častá otázka či kúpit zrenovované a drahšie alebo kúpiť lacnejšie a spraviť to sám ale nakoľko nemám s takým niečím skúsenosti tak neviem. chcel by som poprosiť niekoho z SK či pozná tento miník a čo nato hovorí či sa to oplatí? poprípade ak by niekto vedel o nejakej ponuke nech dá kludne vedieť podmienka je EČV a aby to jazdilo .... za všetky odpovede ďakujem


http://mini-cooper.autobazar.eu/10-id1938253.html


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pomoc SK
PříspěvekNapsal: 16. lis 2010 10:55 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 26. led 2009 00:47
Příspěvky: 507
Bydliště: Piestany, Slovensko
Ahoj, vies co sa hovori , 100 ludi - 100 chuti... Je na tebe ako si trufas, ci uz kupit nezrenovovaneho a pomaly sa s nim hrajkat.... Potom si myslim ze ma k tomu clovek aj vacsi vztah , ked si to po srobiku skladas... Dalsia vec je zhanat na to diely, mat cas, peniaze, garaz, naradie... Na fore vela veci zozenies , taktiez ti tu kazdy ochotne podari... No alebo potom kupit uz nejakeho hotoveho a tesit sa z neho rovno... Ten na obrazku vyzera sice pekne (fotky su sice ako z mojho 10 rocneho telefonu :) ) ale uz keby si ho isiel brat , vezmi zo sebou nejakeho mechanika, najlepsie aj niekoho kto uz minika mal , videl , stretol sa s nim... aby si nebol prekvapeny... Cena je dobra, taka akurat ale aby za tym este nieco nebolo... Popozeraj si ceny na fore , fotky aut aby si vedel co mas pozerat... Zatial je to asi ,,vse,,. Keby nieco potrebujes , napis , pytaj sa... A minika urcite nejakeho KUP! nech sa MINIFAMILY rozrasta... ;) cago belo Jarik

_________________
Diagnóza M1N1 + Namrdracing


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pomoc SK
PříspěvekNapsal: 16. lis 2010 15:30 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 15. lis 2010 01:09
Příspěvky: 3
Dakujem za odpoved a nazor... no presne ma tam zaujala ta cena garaz by bola, moje osobne vybavenie ani moc nie ale tak vsetko sa da ked clovek chce penazi tiez neni nazvys ja som to myslel tak ze teraz to kupit a schovat do garaze pocakt kym budu dalsie peniazky a pomalicky sa dotoho pustit.Neberem to ak plan na 2 mes. mozno aj tak 2 roky :-D takze keby sa nasiel niekto ochotny z BA prip.blizkeho okolia co by mohol ist somnou nato pozret a narovinu mi povedat a vyjadrit sa ci to ma zmysel a kolko dotoho bude este cca treba dat tak budem rad alebo keby ste aspon oniekom vedeli zeby som sa snim dohodol. dotycnemu predaj ponahla do konca tohto tyzdna.dakujem vsetkym ochotnym


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pomoc SK
PříspěvekNapsal: 22. led 2011 22:26 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2011 19:25
Příspěvky: 179
Bydliště: Piestany,SK
Zdar,kúpil si už Mini?Ak nie,tak ešte zváž,či chceš klasika,alebo sa budeš venovať skôr tuning.úpravám.Ten z inzerátu je dosť iný :blink: Dostať ho do pôvod.stavu môže stáť peknú sumu.Mini,ktorý stál 3 roky určite potrebuje urobiť brzdy,spojk.valec a pod a ten interiér :angry: Osobne si ale myslím,že každý Mini treba zachrániť :D Chce to vytrvalosť,pevné nervy a trochu peňazí,to Ti prajem.

_________________
Mini je sen...SPLNENY!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pomoc SK
PříspěvekNapsal: 17. úno 2011 13:38 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 15. lis 2010 01:09
Příspěvky: 3
Zdravim vas po dlhsej dobe...nie to mini som nakoniec nezobral pravdupovediac nemam moc nato priestor skusensoti a ani cas..je pravda ze mini nieje uplne bezudrzbove vozitko ale ma svoj MINIzivot ktoremu sa treba obetovat...po hladania a obzerani neicoho vhodneho som narazil na toto : http://mini-cooper.autobazar.eu/13-id2149907.html bol by som rad keby sa mi niekto skuseny,zbehly a znaly ktomu vyjadril podla info to ma clovek ktory sa zaobera veteranmi a pomahal mu stym nejaky pan zo stupavy ktory stym ma skusensoti..potesilo by ma keby bol aj on tu an fore a vedel by mi povedat co by sa tam patrilo este spravit a v akom moze byt stave...pripadne niekto iny kto to auticko pozna lebo ma zaujalo a celkom nanho "slintam"..... nehovorim ze ludia iba "klamu" ale predsalen ked sa nieco predava tak sa nehovori uplne vsetko....dakujem


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz