Logo
Právě je 27. dub 2024 21:09

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 16. lis 2010 21:59 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 14. črc 2010 15:05
Příspěvky: 1
Ziju v Anglii a mam MINI. Je celkem novy (2008) takze vsechny papiry a certifikaty ma v cajku, ale samozrejme ma volant vpravo. Jednou se budu vracet a chci si ho nechat v Cechach. Predelavat volant rozhodne nebudu, za prvy ty prachy mi za to nestojej, za druhy buchvi co to udela s autem (je to obrovskej zasah), to ho radsi prodam.

Chci se ale zeptat jestli nekdo nevi, jestli si to auto muzu zaregistrovat i s volantem vpravo? Z praktickyho hlediska rizeni v Cechach s anglickym volantem neni zadnej problem. Na dalnici je to uplne sumak, na silnicich sice clovek blbe vidi na predjizdeni, ale ja jsem z Anglie zvyklej ze stejne nepredjizdim, pripadne mi rekne spolujezdec. Zase clovek lip vidi na rozbity krajnice. Proste by mi vubec nevadilo sedet vpravo. Ale smi se to legalne? Neprekvapilo by me, kdyby nasi urednici - paraziti se do toho montovali a zakazovali by to, i kdyz jim do toho vubec nic neni.

Pripadne, co kdybych si ho nechal registrovany v UK, a proste ho mel v Cechach na "dlouhodoby dovoleny"? Jasne, mel bych pak dalsi problemy s pojistenim ale to uz bych nejak poresil. Registrace v UK to taky nedovoluje, ale co oci nevidi.. Nic jim do toho neni.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 16. lis 2010 22:15 
Offline
machr minifóra
machr minifóra

Registrován: 26. kvě 2009 22:07
Příspěvky: 334
Bydliště: Jaroměř - Praha
nejsem si dvakrat jisty ale pokud vim tak pokud delsi dobu zijes v UK pak se vratis do cr tak tu s nim TY muzes jezdit legalne (opravudu si nejsem jisty )


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 16. lis 2010 22:26 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 19. úno 2008 16:30
Příspěvky: 515
Bydliště: Plzeň CITY
Ahoj,tak zklamu tě,ale auto s řízením vpravo tu nepřihlásíš.Jsou tam i další věci,než volant vpravo,co nevyhovujou místním předpisům a ani ofic. přestavba nejde.Volant vpravo můžou mít pouze veteráni.Auto nech přihlášený v UK a jezdi tam na jejich kontroly.Ale radši bych ho prodal a koupil levostranou verzi.

_________________
Finally,I've been MINISHED!!!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz