Logo
Právě je 28. bře 2024 22:07

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Rada pri kupe
PříspěvekNapsal: 29. čer 2011 15:09 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 29. čer 2011 14:45
Příspěvky: 19
Ahojte Mini maniaci! :)

Rad by som sa priclenil do tejto komunity kupou Miniho.

Celkovo mam pocit, ze na SR/CR trhu sa vela zaujimavych kuskov za rozumnu cenu najst neda,
teraz mi udrel do oka tento, asi jediny taky realny pre mna:

http://mini-cooper.autobazar.eu/1300-spi-id2425400.html

Je mi jasne, ze sa vela neda povedat takto z par fotiek a par slov, ale predsa, co myslite?
Respektive, nahodou ho niekto z tunajsich nepozna? :)

Uvitam akukolvek radu, pripadne tip na konkretne auto, budem velmi vdacny, nerad by som sa popalil pri kupe.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Rada pri kupe
PříspěvekNapsal: 29. čer 2011 22:00 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 28. bře 2010 23:26
Příspěvky: 104
Bydliště: Bratislava
nazdar minika som videl osobne maju ho chalani z petrzalskej casti klubu je to povodny stav a dovolim si povedat velmi zachovaly...a moc hrdze nanom nieje taktiez chalani by ti urcite dost toho poradili a povedali ale nechcem robit reklamu :-) urcite by si nic nepokazil tym autom ale celu historiu nepoznam


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Rada pri kupe
PříspěvekNapsal: 30. čer 2011 14:38 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 29. čer 2011 14:45
Příspěvky: 19
Vazne, poznas ho? Myslis ze je aj realne to, ze ma najazdenych 37000km?
Kludne urob reklamu ako len mozes, pokial nebude zavadzajuca :) ja uvitam akekolvek info z tretej strany.

Jedine co mi teda nesedi je, ze pri kontakte na predajcu je zenske meno a je tam ze dubravka..neviem, nemohol odvtedy zmenit majitela?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Rada pri kupe
PříspěvekNapsal: 30. čer 2011 14:57 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 28. bře 2010 23:26
Příspěvky: 104
Bydliště: Bratislava
Aby som nezavadzal...to auticko som nazivo videl aj ohmataval :D je pravda ze som sa vnom neviezol a ani nebolo nastartovane tiez niesom "odbornik" nakolko mam minika asi pol roka... tie KM vyzeraju na stav auta ozaj realne keby malo 137 000 tak nebude take zachovale.. (moj nazor) chalani su sikovny a maju uz coto s minikmi odrobene a co mi hovorili tak stymto nerobili nic ako ho doviezli tak ho prihlasili a caka na majitela...takze majitela urcite nezmenilo aj je na SK znackach..tiez neviem preco je inzerat na zensku...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Rada pri kupe
PříspěvekNapsal: 30. čer 2011 15:56 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 28. zář 2006 08:05
Příspěvky: 163
Bydliště: Stupava
zorkooo píše:
Aby som nezavadzal...to auticko som nazivo videl aj ohmataval :D je pravda ze som sa vnom neviezol a ani nebolo nastartovane tiez niesom "odbornik" nakolko mam minika asi pol roka... tie KM vyzeraju na stav auta ozaj realne keby malo 137 000 tak nebude take zachovale.. (moj nazor) chalani su sikovny a maju uz coto s minikmi odrobene a co mi hovorili tak stymto nerobili nic ako ho doviezli tak ho prihlasili a caka na majitela...takze majitela urcite nezmenilo aj je na SK znackach..tiez neviem preco je inzerat na zensku...

Lebo vlastní frajerka majitela.

_________________
mini 6ks


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Rada pri kupe
PříspěvekNapsal: 30. čer 2011 17:22 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 28. bře 2010 23:26
Příspěvky: 104
Bydliště: Bratislava
taak a richard nam to strucne a jasne ozrejmil :-D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Rada pri kupe
PříspěvekNapsal: 30. čer 2011 18:07 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 29. čer 2011 14:45
Příspěvky: 19
Diky chalani za info.

richard: ty tiez mas predstavu o tom v akom je ten mini stave, ci ty si ho nevidel?

A co cena, pripada vam primerana? ja som mal predstavu drzat sa niekde medzi 2500-3000...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Rada pri kupe
PříspěvekNapsal: 30. čer 2011 23:31 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 26. led 2009 00:47
Příspěvky: 507
Bydliště: Piestany, Slovensko
Minik je uz na nete nejaky tyzden , a tusim zacinali s cenou 3700 € ? postupne znizuju... mozno sa ti podari este zjdenat. ten stav km , 37000 .. tomu by som moc neveril... ktore 15-16 rocne auto ma takyto stav km? :wink: mini ma iba 5 ciselny tachometer , takze v tom to asi bude.... takze ako pise aj zorkoo , skor tych 137000 je realnych... ale celkovo vyzera na fotkach dobre... treba to ho ist pozriet! drzim palce, J.

_________________
Diagnóza M1N1 + Namrdracing


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Rada pri kupe
PříspěvekNapsal: 01. črc 2011 01:22 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 29. čer 2011 14:45
Příspěvky: 19
Hm to by bolo dost nemile keby tam pisali 37000 namiesto 137000..Nepamatas kolko presnejsie uz je online? Ja som volal s tou dievcinou, zevraj si ho doviezli z nemecka pred troma mesiacmi, cize zrejme ho kupovali rovno na predaj podla vsetkeho. Pozriet sa chystam kazdopadne, aj sa popytam, ale tak, predavajuci ma motivaciu hlavne predat :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Rada pri kupe
PříspěvekNapsal: 01. črc 2011 07:33 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 21. bře 2011 11:02
Příspěvky: 26
neviem preco sa vypytujes v akom stave je to auto cudzich ludi a nejdes priamo za majitelom,ked chces naozaj kupit mini,tak sa chod pozriet previest a kup.Cena je dobra ak nie je velmi skorodovany,kilometre neries,logicky auto za tie roky nemoze mat tolko km.Do kazdeho mini budes musie casom napchat kopu penazi. Za menej penazi dostanes jedine kopu srotu pred repasom a zrepasovane auta maju uplne inu hodnotu ako pises ze si ochotny dat.Takze ak naozaj chces mini nemudruj tu a chod si ho kupit.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Rada pri kupe
PříspěvekNapsal: 01. črc 2011 11:12 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 29. čer 2011 14:45
Příspěvky: 19
klidek chlapiku, jediny kto tu mudruje si ty, zatial vsetci ostatni mi pomohli a napisali nieco uzitocne a potvrdili zmysel tohto fora, za co som vdacny.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Rada pri kupe
PříspěvekNapsal: 01. črc 2011 12:06 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 21. bře 2011 11:02
Příspěvky: 26
neber to ako urazku nemal som v umysle ta urazit,mini je auto ktore musis chciet,lebo inac neekzistuje ziadny rozumny dovod si ho kupit,nieje pohodlne,huci,na jamach skace ako koza,nema ani malu spotrebu a nie je lacne a este sa aj dost kazi,obecne miniky velmi hrdzaveju,takze zalezi na co vlastne to auto chces,ci s nim chces bezne jazdit alebo ho mat v garazi a chodit na zrazy a obcas sa povozit proste pre radost,konkretne to mini co pises ma podla mna rozumnu cenu,pokial ako som pisal nie je skorodovane,a to najlepsie uvidis sam ked sa nan pojdes pozriet,tento minik je spi to znamena jednobodovy vstrek ma motor 1300 co je lepsie z hladiska vykonu oproti 1000-ke,akurat ma elektronicke vstrekovanie ktore sa obcas kazi,ale pokial je v poriadku a jazdi bez problemov,tak za tie peniaze je to dobra kupa,takze sa rozhodni ako chces,ale naozaj necakaj ze za 3000€ ti niekdo preda mini ktore bude ako nove a ked najdes nejake lacnejsie tak ta renovacia vyde 2x tolko ako ked si kupis auto ktore je porobene ale drahsie,takze este raz prepac ak som ta urazil


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Rada pri kupe
PříspěvekNapsal: 01. črc 2011 15:50 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 28. zář 2006 08:05
Příspěvky: 163
Bydliště: Stupava
S Braňom plne súhlasím, všetci chcú MINI v perfektnom stave za 2000-3000Eur :biggrin:Pri Mini počet kilometrov a rok výroby vôbec nieje dôležitý údaj, pokial nechceš veterán MINI

Tak MINI má nového majitela. Pochválte sa

_________________
mini 6ks


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Rada pri kupe
PříspěvekNapsal: 05. črc 2011 11:21 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 29. čer 2011 14:45
Příspěvky: 19
brano: ok diky :)

Noveho majitela pokial viem este nema, ja som sa bol na miniho pozriet, vyzera velmi dobre, ale rozhodujem sa lebo pribudol dalsi zaujimavy kandidat:

http://mini-cooper.autobazar.eu/13-39kw-id2555818.html

Takze v zasade si teraz vyberam z tychto dvoch.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Rada pri kupe
PříspěvekNapsal: 06. črc 2011 20:07 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 26. led 2009 00:47
Příspěvky: 507
Bydliště: Piestany, Slovensko
ten z tych topolcian ... hmmm , pravdu povediac, boli sme ho pozriet este minuly rok /takze uz tam v bazari nejaky ten tyzden stoji.../ tak sme sa zhodli spolu so Spandau-om , ze potrebuje este co to porobit , hlavne motor bol taky nestastny... a ak sa ti ten v BA paci a pises ze je super tak ti je zbytocne cestovat hore dole... je to na tebe , mozno pre porovnanie, by stalo za to previezt sa a obkukat... ;) Ahoj, J.

_________________
Diagnóza M1N1 + Namrdracing


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Rada pri kupe
PříspěvekNapsal: 06. črc 2011 21:33 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 29. čer 2011 14:45
Příspěvky: 19
jarik: hmm..dakujem za info! Ja som volal chlapikovi a tvaril sa, ze na net to zavesil len pred par dnami ale nepovedal ani slovo o tom kolko ho uz predava, praveze hovoril nieco v zmysle ze majitelovi sa teraz narodilo druhe dieta tak si kupil noveho Mini a ze mu je luto ze tento predava, lebo ze si tam sam vsetko prerabal..

to je prave to, ze ja som si ten bratislavsky bol obzriet, aj sa na nom previest a mam pocit, ze je fajn, problem je, ze ja to neviem uplne posudit..mne by sa mozno aj ten z topolcian zdal fajn.

keby sa tu nasiel nejaky fundovanejsi dobrak co by isiel pozriet so mnou toho bratislavskeho bol by som velmi vdacny, mohli by sme sa aj na nejakej financnej odmene dohodnut.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz