Prepnout do plneho zobrazeni
Odeslat odpověď

25. bře 2009 16:31

Nahoře domluveno, ale ráno možná deštík, jako minulý rok at to trošku klouže a pomalu vysichá do ostrých jízd Yellow_Flash_Colorz_PDT_06

25. bře 2009 16:40

Díky Čefo. Takhle to bude vyhovující. :D

Worry: Nesoudil bych všechny podle pár jedinců. Na srazy jezdí New Mini normálně a je to v pohodě.

Jen jsem dopsal že není přihlášeno žádné New Mini tak mi přišla první přihláška. Přímé srovnání s classic Mini proti stopkám bude velmi zajímavé.

25. bře 2009 18:08

a sakra abych nevlezl do sršního hnízda 8) ....

kromě toho ještě řeším tech. problem na zadním pravem zavěšení :cry: a jeste spoustu drobnosti a dokažu si představit ten drobnohled ale snad to stihnu vše poladit :cry:

abych nedělal juniorum ostudu :banana:

divím se divím

29. bře 2009 21:47

Worry píše:No já mám trochu strach že New Mini není zrovna na fóru moc oblíbené.. Zvláště u pár jedinců a třeba já nehodlám na srazu poslouchat řeči jako že co jsem si to koupil za........


Myslím, že to je již za námi, že už těch týpků je zaplaťpámbů velmi málo.

Z jiného soudku: když každý přijede jen na čumendu, tak kdo bude jako jezdit? To bude 50 lidí čumět na asi teď 22 přihlášených ? tomu moc nerozumím.

29. bře 2009 22:42

Jedeme do Vas :!: Budeme startovat - moja manzelka a ja. Priedeme taki z kamaradem. Tak z Polska bude min. 2 MINI

Uz sa tesime na potkanie z Vama :D

29. bře 2009 22:45

vsechny zdravim,snad prijedu alenemuzu se zaregistrovat,protoze netusim jestli to stihnu,coz me dost mrzi,ale i kdyz to sthnu tak se prijedu kouknout

30. bře 2009 20:40

Já se hlásím taky se svou polovičko lepší a s naším brmbrm. Vojta ví co mám a kam zařadit. Jen nevím zda nám to vyjde snad jo takže pšihlášení až za 2 minuty půl jedné.

Re: divím se divím

30. bře 2009 21:01

Murphy píše:Myslím, že to je již za námi, že už těch týpků je zaplaťpámbů velmi málo.

Z jiného soudku: když každý přijede jen na čumendu, tak kdo bude jako jezdit? To bude 50 lidí čumět na asi teď 22 přihlášených ? tomu moc nerozumím.

Aha tak to aby som ani nechodil ked sa chcem tiež len prísť pozrieť... :sorry:

Re: divím se divím

30. bře 2009 21:06

spandau píše:Aha tak to aby som ani nechodil ked sa chcem tiež len prísť pozrieť... :sorry:

Aby sa bylo na čo pozerať...

visitors

31. bře 2009 10:41

Ne přijet může kdokoliv a rádi Vás uvidíme, není žádný problém. teda na naší straně.
Jen jsem zmiňoval, že to není fotbal, že taky někdo musí jezdit ABY se bylo na co dívat.
Přihlášky ale stále odsýpají tak snad ano.

Je tam jeden rozdíl, adrenalin budou mít ti, co se přihlásí a budou jezdit.
Ti, co budou diváci, budou mít třeba hezký fotky, který pošlou těm, co jezdili.......

03. dub 2009 14:23

Ahoj lidi. Posledních pár dní se s přihláškami roztrhl pytel takže zbývá posledních pár míst. Kdo máte zájem jet neváhejte. Jestli to dopadne podle předpokladů, tak maximálně za týden uzavřeme startovní listinu.

03. dub 2009 17:34

Takže změna. Teď jsem shlédl startovní listinu a už máme takřka plnou kapacitu. Dohadovali jsme se co dál a výsledek je, že registrace končí v pondělí 6.4.

Minizone

14. dub 2009 14:33

Petra sepsala článek na Minizone, tak se mrkněte.

www.minizone.cz nyní je to na hlavní stránce,

pak to bude k nalezení zde http://www.minizone.cz/clanky-detail.ph ... clanku=323

17. dub 2009 18:41

Cau lidi prijedu taky . Ondro pocitej se mnou na nocleh Pa+So 4 osoby. Zavodeni se stejne jako minulej rok nezucastnim.

Cefo, nezapomen na mlyn.

O.T. a ty na gril.

Lubo a ty na Monu.

19. dub 2009 11:37

Zdravím všechny majitele Mini,

a chtěl sem se zeptat, jak to vypadá s účastí a taky kolik nás tam celkově bude neMini.

Tak ať nám vydrží počasí a zdravím z roverclubu.cz :)

19. dub 2009 14:20

Vydržte do zítřka. Dám to do kupy a hodím to sem. V.

dotaz

19. dub 2009 21:20

Dotaz - povezete někdo nízký zvedák ? Některým půjčit si obyč. nepomůže, nestrčí ho pod auto......

Druhé téma - kdo si přivezete stan do depa, sdělte při najíždění k parkování do depa, ať Vám je přiděleno adekvátní místo. Thx

Stan asi bude třeba (hlásí zatím přeháňky) a rovněž zátěže na tyčky.
Doufám, že se u té předpovědi seknou, jak je obvyklé, a bude ažuro modro.

19. dub 2009 22:45

Stan mohu jen doporučit, prohánět se po okruhu s plným kufrem věcí není zrovna nejlepší nápad. Já osobně beru jen originál zvedák, svou funkci plní spolehlivě. Dále pak naložím jedno náhradní kolo a samozřejmě dobrou náladu.

19. dub 2009 23:00

Mýto bez "šoustánků", grilů a režisérských židliček (na těch jsme přes zimu tady na severu dost zapracovali) by snad ani nebylo Mýtem... Yellow_Flash_Colorz_PDT_11 takže v našem případě určitě zase blokovat plac pro cca 4stany a k tomu náležícící počet aut.
Naposledy upravil Ondra dne 20. dub 2009 03:32, celkově upraveno 1

stany

19. dub 2009 23:33

Letos těch stanů bude asi povícero - taky nás tam bude odhadem asi tak dvakrát více než loni :shock: připomínám zátěže na tyčky stanů!!!

takže bude stanový pořádek a přidělování placu jelikož místa není neomezeně - s tím bude souviset i to, kdo kde bude parkovat atp.

přednost mají závodníci, toť asi jasné... a taky nejaké to místo zabere catering, vícero pořadatelských a novinářských vozů :D a taky RC modely - trať.

Doporučuji všem vzít si velkou tašku a zámeček (jako na letiště) a dát do tašky vše co by létalo v interiéru a kufru, klidně i rezervu, koberečky ap. a vše před jízdou vyskládat ven ve "svém" boxu.
Odeslat odpověď