Prepnout do plneho zobrazeni
Téma uzamknuto

V. přátelský sraz příznivců vozů MINI - 17.-19.července 2009

23. dub 2009 21:21


V. přátelský sraz příznivců vozů MINI
aneb Po páté, a zase na začátku

Rok se s rokem sešel, a tak je ten pravý čas na pátý ročník setkání příznivců vozů MINI pořádané partičkou nadšenců z www.minicooperklub.cz .

17.-19.července 2009 ve středních Čechách v Říčanech u Prahy.

Program srazu (časový harmonogram a další informace budou doplněny):

Pátek:
Příjezd nedočkavců a rekognoskace terénu

Sobota:
- Hlavní soutěžní klání v několik disciplínách spojené orientační jízdou po kraji
(jízdra pravidelnosti, orientace, vědomostní kvíz, jízda zručnosti,…)
- Vyhlášení štastlivců spojené s předáváním cen :-)
- Absolutnímu vítězi předání slavné putovní ceny našeho klubu
- Možnost nafocení vozu, společné foto, atd.
- Večerní společná zábava a grilování

Neděle:
- Další společná zábava dle výběru
- Odjezd do domovů a příprava na pondělní pracovní vyžití (využití)

Okolní zajímavá místa: přímo v kempu bazén, krásy řeky Sázavy, zámek Konopiště, atd. atd.

CAMP

Obrázek
Obrázek
Obrázek

CENÍK služeb v kempu.

Kapacita ubytování je omezená (24 lůžek v budově, místa pro stany je více než dostatek :-) ), tak bych doporučil vážným zájemcům, aby si zarezervovali ubytování - místa máme zablokována. Rezervace je pod jménem Jakubková, takže až zavoláte, tak řekněte, že je dělána rezervace na toto jméno a oni už budou vědět :-)

Fotogalerie z loňského ročníku: GALERIE

Vstupné dobrovolné podle Vašeho uvážení.

Všichni příznivci MINI jste zváni na letošní akci.
Pokud budete rozhodnuti pro naši akci, prosím dejte nám vědět alespoň několik základních informací, pomůže to zlepšit organizaci srazu. Díky.

Doufáme, že Vás výběr kempu nezklamal a budeme se snažit celou akci uspořádat tak, aby se všem líbila a byli jste spokojení.

23. dub 2009 21:28

:banana:
Těšíme se na Vás, kdo byl na předchozích ročnících, ví co čekat,kdo nebyl tak ať se určitě přijede podívat :) Ať už v Mini, nebo třeba v Porsche :P Máme rádi všechny příznivce vozů MINI :) A New Miníkáři jste samozřejmě taky srdečně zváni!

Těšíme se,
druhá půlka realizačního týmu Žigi a Ivča

23. dub 2009 22:31

trochu mě děsí to jak píšeš že se předá putovní cena.. já vím, že je putovní, ale to znamená že ji budu muset vrátit.. a já si ji doma tak vypiplal a vymazlil a už jsem si na ni zvykl v zákoutí slávy.. :cry:
nedá se s tím ještě něco udělat? nemůže třeba letošní vítěz dostat putovní ulomený zlatý šteft? (ty mám po Monte navíc dva) :lol:

určitě dorazím.. tyhle srazíky jsou legendární.. loni Hawaii párty byla vydatná v Milovicích.. :deejay: a věřím, že z Moravy nás pojede víc.. mnohem víc.. Čechy třeste se..

Čechy třeste se

24. dub 2009 00:00

No Ondro - už jsme celý roztřesený :crazy: :wacko:

Já určitě dorazím :andare:

A s cenou se určitě ještě pomazli . . . bůh ví, kdy se ti zas dostane do ruky :-) :pohar: :rock:

Čusky a těším se :2drivers: :pivo:

24. dub 2009 12:56

Jééžiš, to špaténka.. Nejspíš se mi to bude krýt s výletem do Paříže a zrovna to máme MY Pražácí tak blízko a já tuplem, páč bydlím od Říčan co bys miníkem dohodil... :)
Budu se ale snažit to nějak zmenežovat abych nechyběla ;)

2Automatic: Do Hrušové tentokrát před tím nejedu!!! :D

26. dub 2009 20:38

Doufám že kemp "Lávka Chocerady" poskytne stejně dobré zázemí jako Milovice, pokud to nebude možné, oželím pro tentokráte stolní fotbálek s OTém a nebudem tedy obhajovat titul pro nejlepší tým ve stolním fotbálku a také každoroční šachovou partii na plovárně se zahradními šachy se Scoobym, ale sebe určo dovezem :twisted:

P.S. míč beru, počasí objednám

27. dub 2009 18:53

Cefo: no ty prvni 2 veci bohuzel neklapnou :-( ale budeme se snazit ti je zaplnit jinymi ;-) jinak mic ber, brany jsou a prostor pro hrani taky ;-)

s pocasim pocitam :-D


P.S.: všichni kdo plánují příjezd a rezervují si ubytování bych poprosil, aby dali vědět ;-) moooc nám usnadníte přehled o účastnících :-)

P.S2: jiz se pilni pracuje na trati a zabave ;-)

04. kvě 2009 18:41

doufám, že letos snad konečně zprovozníme naše přibližovadlo, ale jak již všichni víte, tak dorazíme klidně vlakem, autobusem nebo pěšky, protože je nám s Vámi všemi príma

09. kvě 2009 19:04

Určitě přijedem.FRANTA PISEK

09. kvě 2009 20:15

Kdesi jsem zaslechl, že možná přijedou kluci z NR a ne s prázdnou!!! :twisted:

10. kvě 2009 15:34

O.T.: tak to jsou dobre zpravy ;-)

jinak behem nastavajicich dni, zde budou pribyvat doplnujici informace.

jedna z těch důležitých - fotoaparát nebo mobil s fotoaparátem bude NUTNOST u každé soutěžní posádky ;-)

10. kvě 2009 20:21

Snámi počítejte. Jedu JÁ a moje malá v kožíšku.

srázek

10. kvě 2009 20:45

Ahoj,taky se přidávám k posádkám,kteří dorazí na sraz do Říčan.

10. kvě 2009 21:11

Přijedeme společně ve skupině NR... 2x Valašsko...

10. kvě 2009 21:22

"jedna z těch důležitých - fotoaparát nebo mobil s fotoaparátem bude NUTNOST u každé soutěžní posádky ;-)"


... tak to budeme muset přikůůůpiť! :-)

11. kvě 2009 14:49

Po předchozích zkušenostech, kdy jsem sliboval, že určitě dorazím a pak h....o letos slibuji, že pokud budu mít auto v provozu a něco mi do toho nevleze, tak určitě dorazím. :lol: Musím sehnat někoho s foťákem. Případně se na to vykašlu a smířím se s posledním místem. Stejně od něj nejsem většinou moc daleko :lol: . V.

11. kvě 2009 15:01

a my mysleli, ze mobil s fotakem uz ma kde kdo :-D

jinak diky vsem za ohlasy, budeme se snazit nezklamat ;-)

11. kvě 2009 21:07

Určitě také přijedu, už se těším... Kolik se tak účastní aut?

12. kvě 2009 00:49

My dorazíme jako vždy a těšíme se na všechny. Jirka s Věruš MINI SEVER

12. kvě 2009 08:58

Peta: ucast je podle pocasi a nalady :-) muzes se podivat na predchozi rocniky a udelat si obrazek kolik aut prijizdi :-)
Téma uzamknuto