Prepnout do plneho zobrazeni
Téma uzamknuto

50. NarozeMini 24.9. - 28.9. 2009 - oficiálně

28. srp 2009 14:31

Právě byla zahájena registrace na letošní NarozeMini.
S registrací neváhejte, páteční etapa má omezenou propustnost.

Předběžný program a popis akce najdete na www.mini.cz.
Přílohy
pozvanka_cz.jpg
pozvanka_cz.jpg (94.88 KiB) Zobrazeno 20875 krát

28. srp 2009 18:11

už se těšíme :lol: to bude jízda :2drivers:

na ubytovní jsem už psala a na páteční rally se taky hlásíme :lol: :andare:

28. srp 2009 21:12

Višňová z pracovních důvodů nevyšla.. tak doufám, že stejný osud nepotká i letošní 50. Narozemini.. pokud ale dorazím, tak 100% chci jet i páteční rally..
PS: sakra to je ale skok z 11.tého na 50.té Narozemini.. tolik ročníků mezi tím uplynulo a já si sice z toho nic nepamatuju, ale furt cítím na třicet.. :lol:

28. srp 2009 21:27

Jé hurá, taky se těším

28. srp 2009 21:30

Ani nám Višňová nevyšla...Ani Říčany a IMM... :cry:
Ale vyšly jiné věci... :lol:
Na Narozemini se moc těšíme a doufám, že se nám podaří zúčastnit se od čtvrtka do pondělí!
Ale pssst...Ať to nezakřiknu! Yellow_Flash_Colorz_PDT_43

Těšíme se

28. srp 2009 22:08

už se nemůžeme dočkat,nejspíše se budeme účastnit až od soboty z pracovních a školních důvodů :( marysOl a roman 64

28. srp 2009 22:52

Omlouvám se, ale dočasně nefunguje registrační mail, Vaši registraci můžete poslat na mini50@mini.cz.

29. srp 2009 15:06

Ahojte... radi bychom se s pritelkyni zaregistrovali, ale prijde mi divne, ze jsem nikde nenasel nic o tom, co je potreba do registracniho emailu uvest za info. Take by mne zajimalo, co obsahuje poplatek za startovne, atd. Mozna se tak hloupe ptam proto, ze se takove akce ucastnime poprve ;-) ... Ale i tak myslim, ze by nebylo od veci to tu trosku rozvest, at pak nejsou zmatky a neni treba si vymenovat deset emailu ;-)
Diky moc a tesime se na Vas.

30. srp 2009 10:10

tak my určitě jedeme a mail s info pošleme co nejdřív, ale akci budeme muset z pracovních důvodů opustit již v neděli :wink:

30. srp 2009 20:19

taky jsme se tez zaregistrovali ;-)

trunda: uvedes nejlepe jmeno, prijmeni, na kdy si "objednavas" ubytovani a v jakem mnozstvi :-) a jestli chces jet nocni rally. Tot vse, neni to az tak slozite :-)

a startove za poplatek dostanes upominkove predmety, startovni cislo a moznost se vubec cele akce aktivne ucastnit a uzivat si kopec zabavy ;-)

30. srp 2009 20:34

trunda píše:Ahojte... radi bychom se s pritelkyni zaregistrovali, ale prijde mi divne, ze jsem nikde nenasel nic o tom, co je potreba do registracniho emailu uvest za info. Take by mne zajimalo, co obsahuje poplatek za startovne, atd. Mozna se tak hloupe ptam proto, ze se takove akce ucastnime poprve ;-) ... Ale i tak myslim, ze by nebylo od veci to tu trosku rozvest, at pak nejsou zmatky a neni treba si vymenovat deset emailu ;-)
Diky moc a tesime se na Vas.


....popíšu to lépe na www.Roverclub.cz/BB3 fóru, tady všichni většinou ví.
Samozřejmě informace se budou zpřesňovat.

30. srp 2009 21:01

Odesláno.Už se těším jak malej kluk :lol:

30. srp 2009 23:41

Mike, super, diky za odpoved ;-) Zhruba tak nejak jsem ten mejl odeslal.... Tesime se na vas... A vubec nepochybujeme o tom,ze to bude super akce... Minikare mame radi a ta atmosfera je uzasna... Videli jsme na vlastni oci Mini narozeniny v Longbridge ;-) ... Nepopsatelny zazitek...

31. srp 2009 09:05

Będziemy tam z Wami :D

31. srp 2009 09:22

Aspik píše:Jé hurá, taky se těším


Registrace + ubytování zařízeno. :compueter:
Naposledy upravil Aspik dne 31. srp 2009 13:35, celkově upraveno 1

31. srp 2009 12:34

Tak taky zaregistrováno, už se těšíme.

Ubytování

31. srp 2009 13:34

ceník ubytování dle nabídky ATLAS Čenkovice je na www.atlasreal.cz

31. srp 2009 13:53

email na ubytování i registraci na páteční rally jsem posílala ..... jen se chci zeptat :?: mám čekat nějaký email s potvrzením nebo to brát jako vyřízenou věc 8)
díky V.

31. srp 2009 19:18

Posílal jsem registraci na oba maily a tak mám stejný dotaz jestli mám čekat potvrzení nebo je to dané.

hmm

31. srp 2009 20:33

Klidek, čekejte dočkáte se. díky.

FOR ASPIK : Ceník ubytování neplatí ten co tam je ale smluvní, ančto to není léto ale zimní sezóna platí zimní ceník, vy to ale budete mít levnější.

8)
Téma uzamknuto