Logo
Právě je 28. bře 2024 19:24

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Ubytování "pre&after party" bych zvolil/a raději:
Blešno: restaurace u Vojtů, pak přespání v sále nebo na blízkém ranči 33%  33%  [ 2 ]
Litomyšl: kemp Primátor ve vytápěných chatkách 67%  67%  [ 4 ]
jsem pro jinou variantu co jsem našel/našla.. a tu taky uvádím níže 0%  0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 6
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14. dub 2008 13:20 
Offline
Čefák minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2006 19:42
Příspěvky: 961
Bydliště: Petřvald 1
takže... já osobně jsem pro variantu kemp litomyšl, jestli teda týpek otevře, problém je s garancí lidí ani ne tak ze SO na NE ale spíš z PA na SO páč to nás asi bude poskromu jen moravská sekce, jeslti v kempu nikdo není tak je to ideální i pro "závoďáky" páč tam budem jen mi a nikdo se tam ometat nebude, akci zelená bych se nebál že se s tím nikam nevlezem, pokud nebude chcát můžem grilovat a pít venku, v případě špatného počasí se holt přesunem ke strojům do přilehlé hospy.

takže pokud jde o hlasy, já jsem pro litomyšl (v případě že se spočítají nocležníci) v počtu kusů 2x po dobu 2 nocí :shock: čefo

_________________
na velikosti záleží / size matters
NR Mini Club


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14. dub 2008 14:35 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. úno 2006 11:47
Příspěvky: 308
Bydliště: LN
hlásím 1 ks člověka na dvě noci


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14. dub 2008 20:02 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 04. kvě 2007 09:28
Příspěvky: 288
Bydliště: Blešno (skoro HK)
Litomyšl je pěkná a kamp je taky fajn. Máš pravdu že ty chatky nejsou žádný zázrak je to dost drahé a navíc malinko z ruky takže pokud můžeme být v kempu, tak jsem také pro. Alespoň si jednou udělám ostudu někde jinde než doma až budu na mol. Bohužel se nebudu moci zúčastnit v pátek protože budu doma brát věci a navíc bych se tam s vámi určitě nalil a už se vidím, jak bych dorazil o půl osmé do Mýta :? . Nicméně v sobotu je moje účast jistá a pravděpodobně ještě dalších čtyř lidí, kteří tam budou jako pořadatelé. Jo a souhlasím s Čefem že akci zelená budeme moci určitě provést venku. Pršet nebude a zima už taková není a i kdyby byla tak o důvod víc, dát si něco na zahřátí. Jen mi zítra dejte jasné stanovisko jestli tedy budeme v kempu, ať to můžu do středy zrušit. Jinak by mě to stalo tisícovku za zálohu.

_________________
Spi power


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14. dub 2008 20:44 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. říj 2005 11:30
Příspěvky: 673
Bydliště: Teplice
Tak za mě, dva minilidi na jednu meganoc :twisted:
Hlasováno pro Litomyšl.

_________________
MINI je můj "BAJPÁS"
www.facebook.com/namrdracing


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15. dub 2008 17:36 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 04. kvě 2007 09:28
Příspěvky: 288
Bydliště: Blešno (skoro HK)
No tak když vidím vaši motivaci a plánování "before party" tak si nejspíš povezu tester na alkohol :onfire: Kdo nadýchá nejede (Test proběhne samozřejmě až po zaplacení) :lol:

_________________
Spi power


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: mýto
PříspěvekNapsal: 19. dub 2008 19:44 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
příští víkend je za dveřmi a je potřeba to nějak začít vážně řešit.. Takže podle reakcí a jak jsme to s některýma probírali,tak nejvíce jste byli pro kemp.. předběžná listina účastníků pre&after party a zájemců o ubytování se utěšeně rozrůstá a to určitě ještě není finální počet, takže hned v pondělí zavolám do kempu a ujistím ho, že na 100% přijedeme. Pošlu mu teda tu celkovou částku za 2x15lidí, co jsem mu musel garantovat, aby nám otevřel kemp dřívě než v oficiální zahájení 1.5.. Pokud nás prý nakonec bude víc, tak to nevadí. Tak ale ti, kterých se Mýto týká a nepojedou tam jen na tu sobotu, tak stále piště ať víme co a jak.
PS: cena při platbě předem by měla být 140Kč+4kč (poplatek městu) za osobu/noc v chatkách. Ti, kteří se nepřihlásí a tudíž za ně nezaplatím dopředu budou pak nejspíš ale na místě platit normální sazbu 190Kč+4kč


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 24. dub 2008 08:02 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. úno 2006 11:47
Příspěvky: 308
Bydliště: LN
Jelikož na stránkách kempu není lokalizace přesného umístění, dovolil jsem si jí vyhledat, snad je to ten správný kemp :lol:
http://www.mapy.cz/#x=137442718@y=13519 ... _135194686


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25. dub 2008 10:36 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. úno 2006 11:47
Příspěvky: 308
Bydliště: LN
to Ondra: takže jestli jsem to správně pochopil, tak v kempu máme jen nahlásit kdo jsme, oni nám vydají klíče od chatek a finanční vyrovnání za ubytování pak provedeme přímo s tebou. A ještě není uvedeno od kdy bude kemp otevřený, osobně se plánuji dostavit kolem 20. hod, takže už asi otevřeno bude, nicméně třeba někdo dorazí dříve ... Pokud se mýlím oprav mne :twisted:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz