Logo
Právě je 28. bře 2024 18:17

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Ubytování "pre&after party" bych zvolil/a raději:
Blešno: restaurace u Vojtů, pak přespání v sále nebo na blízkém ranči 33%  33%  [ 2 ]
Litomyšl: kemp Primátor ve vytápěných chatkách 67%  67%  [ 4 ]
jsem pro jinou variantu co jsem našel/našla.. a tu taky uvádím níže 0%  0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 6
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 01. dub 2008 14:50 
Offline
Čefák minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2006 19:42
Příspěvky: 961
Bydliště: Petřvald 1
Přátelé a kamrádi,
tak po dnešní odpolední diskuzy s Žigim a několika předchozích s Ondrou, jsem se rozhodl že zde nadhodím téma přenocování v okolí závodního okruhu v Mýtě. Pro nás severomoraváky je to přeci jen krapet z ruky a tak vidina ranní cesty tam a večerní cesty zpět není uplně košér. Navíc rád bych vás zas všechny viděl, pokecal, popil, vyměnil klubové vlaječky, poděkoval straně a vládě za dostatečný přísun vajec na velikonoční trh atd. (však víme :) ) s žigim jsme dnes vymysleli variantu přenocování v autokempu v litomyšli http://www.camplitomysl.cz/ (krásné to město) dalším variantám se však meze nekladou (ba naopak), já osobně bych jel již v Pátek na noc (varm-up patry) neb na okruh to je z kempu cca 15km a po náočném odzávodění bych se přesunul zpět (after party).

P.S. když už akce, tak pořádně
P.S.S. zelenou beru

_________________
na velikosti záleží / size matters
NR Mini Club


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 01. dub 2008 14:57 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. led 2005 10:24
Příspěvky: 663
Bydliště: Východní Čechy - Jaroměř
:D určitě na jednu z párty dorazím:-)

PS: Zelenou beru, aby se nestalo nějaké další faux pas že budeme muset koupit rum:(

_________________
Mini Cooper SPi 96, Mini mk2 69, Mini pick-up, Mini Clubman


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 01. dub 2008 15:00 
Offline
Čefák minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2006 19:42
Příspěvky: 961
Bydliště: Petřvald 1
tak warm-up je spíš kvuli nás co to máme daleko, aby se nestalo jak minule že než jsme se přikodracali do hradce tak bylo po rally a mi utřeli huby. takže přespat a ráno čerstvý vyrazit :twisted:

_________________
na velikosti záleží / size matters
NR Mini Club


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 01. dub 2008 21:07 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 04. kvě 2007 09:28
Příspěvky: 288
Bydliště: Blešno (skoro HK)
Je tu také možnost ubytování v Blešně. Je to cca 35km a moji rodiče tam vlastní hospodu. :banana: Máme jeden volný barák a o 100 metrů dál je ranč s chatkami.

_________________
Spi power


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: mýto
PříspěvekNapsal: 02. dub 2008 08:10 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
tak jako iniciátor a zastánce téhle bohulibé "pre & after Mýto" akce se snad ani nemusím hlásit.. prostě takhle to pro nás lidi z daleka bude ideální.. přijet, rozkoukat se, sobotu si užít a v neděli zase langzámek domů..

PS: zelená je OK.. ale rum nebrat.. po sobotě kdy jsme s BlackVM oslavovali, že jsme přežili Valašskou rally, tak od té doby si zase myslím, že rum je špatné pití.. :lol:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02. dub 2008 11:32 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. led 2005 10:24
Příspěvky: 663
Bydliště: Východní Čechy - Jaroměř
Tak to kluci přespolní koukejte brzo rozhodnout, jestli k Vojtovi, nebo třeba Litomyšl, ať se zamluví a dohodnou místa, a na after party razím s Váma:-)
Jestli bude hezky, viděl bych to na los grilovačkos + del zelenos.

tak šup šup.

_________________
Mini Cooper SPi 96, Mini mk2 69, Mini pick-up, Mini Clubman


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02. dub 2008 12:05 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 04. kvě 2007 09:28
Příspěvky: 288
Bydliště: Blešno (skoro HK)
At´ to bude jak chce, tak můžete počítat i se mnou.

_________________
Spi power


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: mýto
PříspěvekNapsal: 02. dub 2008 12:25 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
Vojta píše:
At´ to bude jak chce, tak můžete počítat i se mnou.


Vojto já nevím na co se zrovna ty tak těšíš... ty buď usneš venku na zemi vedle auta jako v Hořicích anebo půjdeš spát v devět večer jako v Telči :lol: :banana:


Naposledy upravil Ondra dne 02. dub 2008 17:05, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02. dub 2008 16:10 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 03. kvě 2007 10:12
Příspěvky: 182
Bydliště: Valašské Meziříčí
To Ondra: Nesdílím tvůj názor na RUM :-) ... dávám Ti 3 týdny na rehabilitaci a naladění formy na "Rumovou smršť" :rock:

Jinak ohledně toho ubytování jsem pro, ať to bude kdekoliv
"before and after party" ... no prostě udělat si hezký víkend... 8)

P.S. STŘÍZLIVÝ NEZRYCHLÍŠ :pohar:

_________________
No time to lose!... MINI

www.namrdracing.com


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: mýto
PříspěvekNapsal: 02. dub 2008 19:15 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 04. kvě 2007 09:28
Příspěvky: 288
Bydliště: Blešno (skoro HK)
Ondra píše:
Vojto já nevím na co se zrovna ty tak těšíš... ty buď usneš venku na zemi vedle auta jako v Hořicích anebo půjdeš spát v devět večer jako v Telči :lol: :banana:


Neprovokuj Ondro :twisted: . Kdyby ti bylo před Telčem jako mě tak by jsi ani nejel a navíc jsem to druhý večer myslím napravil. A co se týče Milovic tak zatímco vy jste si smděli v chatce :? tak já jsem se krásně vyspal na čerstvém vzduchu pod širým nebem :lookround:

A co se týče rumu tak souhlasím s Lubou. Tomu se nevyhneš. Takže úspěšnou a krátkou rehabilitaci.

_________________
Spi power


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04. dub 2008 13:21 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 04. kvě 2007 09:28
Příspěvky: 288
Bydliště: Blešno (skoro HK)
Když už se rozhodujete kam jet tak mám další argument pro Blešno. Máme tady všemožné vybavení takže pokud by nás bylo dost tak bychom mohli opéct i nějakou tu menší kýtu a navíc se přikláním pro akci v uzavřeném a zastřešeném prostoru, protože večery jsou ještě chladné a navíc alespoň neusnu nikde venku :lol:. Měli bychom místnost (sál pro 140 lidí) jen pro sebe. Pokud dopadne Litomyšl tak nevadí, ale kdyžtak dejte včas vědět pokud byste se rozhodli pro Blešno, abych zařídil maso a ubytování. V.

_________________
Spi power


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04. dub 2008 13:23 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. úno 2006 11:47
Příspěvky: 308
Bydliště: LN
Já jsem jednoznačně pro kryté stanoviště 8)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04. dub 2008 17:45 
Offline
Čefák minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2006 19:42
Příspěvky: 961
Bydliště: Petřvald 1
tak je jasno, v kempu je open až 1.5 takže to asi zničíme vojtovi statek co? nebo nějaké jiné navrhy?

_________________
na velikosti záleží / size matters
NR Mini Club


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Mýto
PříspěvekNapsal: 04. dub 2008 19:05 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
Hele Vojto, tak zkus zjistit jak je na tom ten ranč s chatkami co je 100m za váma.. ten sál by byl asi super na akcičku.. opékačka zní ještě líp.. ale spát někde 2 dny nějak hromadně v sále nebo po vaší rozvětvené rodině asi není to pravé.. mám plytké spaní a budí mě cizí chrápání (to mé mi nevadí..) :lol:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05. dub 2008 14:39 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 04. kvě 2007 09:28
Příspěvky: 288
Bydliště: Blešno (skoro HK)
zajistím. zjistím. Ještě dejte vědět kolik bude lidí. Pokud možno co nejdříve. :D

_________________
Spi power


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05. dub 2008 17:37 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. led 2005 10:24
Příspěvky: 663
Bydliště: Východní Čechy - Jaroměř
:oops: já bych vynechal závodění, a rovnou dal ten večírek:D
Jinak kejta a lahváče by bylo super:-) Rozpočítáme atd.
Já se hlásím 1 persóna na noc ze soboty na neděli. Děkuju:-)

_________________
Mini Cooper SPi 96, Mini mk2 69, Mini pick-up, Mini Clubman


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06. dub 2008 10:12 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 04. kvě 2007 09:28
Příspěvky: 288
Bydliště: Blešno (skoro HK)
Žigi píše:
:oops: já bych vynechal závodění, a rovnou dal ten večírek:D
Jinak kejta a lahváče by bylo super:-) Rozpočítáme atd.
Já se hlásím 1 persóna na noc ze soboty na neděli. Děkuju:-)


Tak závodění určitě nevynecháme. Jo a co se týče lahváčů tak nedopadnou protože bude točené- kozel 11, gambrinus 10 a primátor 10. A samozřejmě spousta zelené :onfire:

_________________
Spi power


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Mýto
PříspěvekNapsal: 07. dub 2008 11:59 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
ale kucí... diskuse se začíná až moc stáčet na večerní radovánky a úplně se pozapomíná na ušlechtivý cíl naší výpravy a to hurááá jízda na okruhu.. takže večerní kulturu necháme teda na starost Vojtovi.. jen nás pravidělně informuj cos teda zjistil, případně zajistil..


Naposledy upravil Ondra dne 10. dub 2008 09:45, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 13. dub 2008 19:43 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 04. kvě 2007 09:28
Příspěvky: 288
Bydliště: Blešno (skoro HK)
Tak jsem se dnes konečně dostal těch padesát metrů od baráku kvůli ubytování. Situace je taková. Mají tam 18 míst. Jsou to 4 chatky. Dvě po pěti a dvě po čtyřech osobách. Cena ubytování na jednu noc je 200 za osobu. Předběžně jsem mu říkal že bude potřeba +- deset míst. Dotazy? Připomínky? V

_________________
Spi power


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14. dub 2008 12:46 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1338
Bydliště: Frýdek-Pístek
No Vojto je fajn, že sis udělal zdravotní procházku těch cca 110m i se zastávkou na vykonání potřeby u blízkého stromu a popadnutí dechu, ale chtělo by to aspoň nějaké fotky těch chatek, protože to co jsme našli na netu pod heslem Ranch "B", vypadalo při pohledu na hlavní budovu na fotce dost žalostně a upřímně raději zvolím jiné ubytování pokud by to mělo být něco podivného.. nehledě že už se nemůžu dostat ani na ty jejich stránky.. :cry:
a spát zase 2 noci v hospodě na zemi když urazíme několik set kilometrů v Mini nikdo z nás nechce.. a pro nás moraváky je situace taková, že dojížděním Blešno - Mýto urazíme dalších cca 140km navíc (pokud je Blešno od Mýta 35km jak píšeš)..fakt je to dost složité.. O.T. a možná i pan Chmelař by zase potřebovali garáž nebo hlídané stání pokud přijedou se závoďáky.. to dá rozum.. nebo aby se kolem toho nikdo nepovolaný moc nemotal.. to zase dost omezuje možnosti penzionů a hotýlků..
jinak přímo v Mýtě kromě 3-4hvězdičkových hotelů prý neseženeme nic.. paní z informačního centra mi řekla, že všechno je plné zahraničními dělníky..
tak jsem ještě jednou volal do toho kempu Primator v Litomyšli http://www.camplitomysl.cz/html/fotogalerie.html a zastihl pana majitele v lepší psychické pohodě, takže se s ním dalo mluvit.. a pokud bychom garantovali 15lidí (respektive 15 zaplacených míst..takže při nižším počtu rozpočítat) tak jsme vítáni a budeme mít i teplou vodu v nově zrekontruovaných sprchách.. to by byla noc za 140kč při platbě předem.. to by ale nebyl problém, zaplatilo by se to a pak bychom si vás obešli a kdo by nedal, tomu bychom vyšroubovali a zahodili ventilky..
:twisted: společenská místnost ale nejspíš nebude v provozu, tak říkal, že pro hromadné posezení je vhodná vedlejší restaurace, která bývá dost prázdná.. tím by zase ale padla "Green párty" :cry:

takže fakt netuším která varianta je nej.. zakládám hlasování, nechť "Vox Populi" rozhodne.. tak si pěkně vyrolujte na začátek stránky a vy jichž se to týká, tak prosím zvolte variantu která je vám nejbližší.. Jestli Vojtovo Blešno, nebo kemp v Litomyšli, nebo pokud najdete něco jiného pro náš bohulibý záměr ideálnějšího tak to samozřejmě pak připište i do debaty..

PS: jo a piště kdo bude spát na akci a případně kolik nocí.. ať máme představu.. a já to budu aktualizovat

Ondra 1x 2noci
BlackVM 4x 2noci
Čefo 2x 2noci
Vrabi 1x 2noci
Žigi 1x sobota
Vojta 5x sobota
Minitom 2x sobota
Scooby 1x 2noci
O.T. 1x 2noci (asi/snad/doufám/uvidíme)

PSS: jen tak pro objasnění.. příjezd do oblasti jsme zvolili už na pátek proto, že zkušenosti praví, že kdybychom vyjeli až v sobotu ráno, tak celkem utahaní a celí ukodrcaní a z blbnutí na okruhu bychom pak neměli vůbec žádnou radost.. takhle přijedeme, vyspíme se a odpočatí a naladění si ten den užijeme.. takže kdo není z blízkého okolí, doporučuju vážně vyjet o den dřív a připojit se k nám.. aspoň bude u večeře veseleji


Naposledy upravil Ondra dne 21. dub 2008 09:27, celkově upraveno 10

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz