Logo
Právě je 28. bře 2024 17:33

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 64 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29. kvě 2008 10:38 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra

Registrován: 18. led 2006 15:18
Příspěvky: 142
Bydliště: Most DC a Pha
Tak já se k Plzni vyjadřovat nebudu a ani nemůžu,protože jsem tam nebyl.
A na to,abych soudil jaký to bylo před lety taky nemám ze stejnýho důvodu.
Každopádně Volduchy jsem jel loni po 1 a bylo to fakt super.
Organizátoři to zvládli skvěle,i když se někteří z nich podceňují :D
Letos to holt dopadne tak,že se nejspíš v hojném počtu slezeme u těch sladkejch trubiček,ale jak píše Jozzy o pořadatelskou partu kolem Volduch bych nerad přišel a tímto bych je rád popích k tomu,aby v tomto díle pokračovali.
Letos už asi těžko,ale příští rok.........?
Zduř IM

_________________
No ABS No ESP No Fear-MINI -patented by Ice Man


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: sraz
PříspěvekNapsal: 29. kvě 2008 12:07 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. črc 2007 11:51
Příspěvky: 199
Bydliště: Praha
No vyjádřím se jako pomocná síla při organizování minulého srazu ve Volduchách...

Stejně jako IM tak ani já, jsem nikdy v Plzni nebyla a tak nebudu tady nic hodnotit.

Co se týče Volduch jak už jsem tady jednou napsala, byl to pro mě vlastně první miníkářský sraz a ještě k tomu umocněný tím, že jsem se mohla zapojit do organizace - pro mě prostě nezapomenutelný sraz i se vším co se nám povedlo nebo nepovedlo... Poznala jsem tam skvělý lidičky, místo i nápady na úkoly se mi zdály taky moc fajn... Ale..

Je pravda, že akcí je letos hodně, kluci do toho mají ještě občas závody, ale hlavně kupu práce...
A taky je pravda, že se prostě počítalo s tou Plzní...

Každopádně díky kluci (Jozzy, IM) za podporu a já se prostě přizpůsobím situaci, když se Lenka a kluci rozhodnou pro, budu nápomocna.. :wink:

_________________
"Většina žen sní o maxi... Mě by stačilo Mini..."


Naposledy upravil Klára dne 12. čer 2008 11:05, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29. kvě 2008 13:01 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. črc 2007 11:51
Příspěvky: 199
Bydliště: Praha
...

_________________
"Většina žen sní o maxi... Mě by stačilo Mini..."


Naposledy upravil Klára dne 12. čer 2008 11:05, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29. kvě 2008 13:09 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 25. čer 2007 07:48
Příspěvky: 47
Bydliště: Most
Chtěl bych se připojit ke Sněhulákovi s tím píchnutím a hlavně k Jozzymu, že do toho vstoupil trošku razantně. Já bohužel hodnotit nemůžu protože jsem se těchto srazů nezúčastnil, ale Volduchy jsem navštívil na kukačku coby miníkář panic, vloni jsem nemohl a tak jsem si to chtěl letos parádně užít. Jestli to ještě půjde tak to nevzdávejte...

_________________
Mini je moje maxi


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: troska do mlyna
PříspěvekNapsal: 29. kvě 2008 13:09 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. srp 2007 17:23
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha
Zdravim vsechny,

ja jsem teda uplne srazovej junior, ale minulej rok jsem byl jak v Plzni tak ve volduchach. Nechci ani jeden sraz hodnotit z hlediska pripravenosti, ale co do zabavnosti musim jednoznacne rict, ze ve volduchach jsem se bavil a to at uz se jednalo o orientacni jizdu, nebo skvelej slalom s uzenejma klobaskama "mnam" nebo vecer v krasnym arealu uprostred lesa. Pro me to byl vlastne prvni sraz o kterem jsem si rikal "aha, tak takhle vypadaji profi pripraveny srazy"...super
Sam za sebe bych jel letos klidne zase na oba, ale rozumim tomu ze je to hloupost nicmene bude skoda ze nakonec nebude ani jeden. Skoda, na volduchy sem se tesil. A kdybyste se rozhodli je jeste zrealizovat, nebo neco podobnyho..(myslim tim tym co delal minule volduchy, protoze jak rikaji kluci de vam to skvele)...tak by to bylo super, ja nemam moc casu..ale muzu treba udelat pozvanky, jozzy je vytiskne a tak..neco co se da delat v noci od compu..takze tak. Mejte se

_________________
Seznamili jsme se v Olomouci. Pan Estate je velmi distingovany britsky gentleman...a ja mam rad jeho velmi britsky humor.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29. kvě 2008 14:24 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. dub 2007 17:08
Příspěvky: 330
Bydliště: Bohnice - tam je nejlíp
:banana: :banana: :banana:

Hlásím, že proběhla válečná porada a něco pro vás zkusíme vymyslet, takže si můžete zarezervovat víkend 29. - 31. srpna pro Volduchy 2008, které ovšem letos nebudou ve Volduchách, ale o něco blíž ku Praze - někde na Berounsku.


Přijede někdo? :pivo:

_________________
...:::shut up and drive:::... :andare:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29. kvě 2008 15:11 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra

Registrován: 18. led 2006 15:18
Příspěvky: 142
Bydliště: Most DC a Pha
Jupííííííííííííííííííííííííííí
:banana: Já určitě.Všem,kteří do toho píchli a rozhodli,obrovské díky.Jste super :D
IM

_________________
No ABS No ESP No Fear-MINI -patented by Ice Man


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29. kvě 2008 15:48 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 22. dub 2005 13:19
Příspěvky: 167
Bydliště: Most
Super, já vám věřil že to nevzdáte:-)
Určitě dorazíme celá Chocholovic rodina!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: super
PříspěvekNapsal: 29. kvě 2008 16:57 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 31. kvě 2005 16:09
Příspěvky: 444
Bydliště: Most
Super! Tomu říkám pohnout horou, někdo rozhýbe pořádání srazu za jediný den a někdo to nezvládne ani za půl roku :whaasup: . smekám a RESPEKT! :deejay: By Jozzy

_________________
To tě jen tak nepustí


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29. kvě 2008 17:03 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. kvě 2008 13:33
Příspěvky: 55
Bydliště: Slaný
Tak ponevadz ja mam Minika teprve chvili a davam dohromady tak jsem jeste zadny sraz nenastivil.Ale pokud jde o cokoliv vytisknout tak ponevadz delam s velkoplosnym tiskem tak staci rict :) A rad se doufam brzo neceho zucastnim :andare:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29. kvě 2008 18:22 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 23. led 2005 21:48
Příspěvky: 298
Bydliště: Plzeň
Zdravím všechny minikáře,
Já jakožto zástupce plzeňských miníkářů, kterých není mnoho (myslím těch co se aktivně zúčastňují srazů), bych se k tomu co se tady na plzneňsku děje také vyjádřil. První sraz v Plzni jsem navštívil v roce 2001 a bylo to shodou okolností v Plzni. Tenkrát jsem byl ještě pouze obdivovatel a jen jsem se kochal, ale pamatuji se, že tento sraz měl poměrně hojnou účast a z hlediska návštěvníka mi přišel vydařený. Od té doby jsem se na tento sraz chodil dívat pravidelně a v roce 2004 jsem se díky Jozzymu dostal mezi vás Miníkáře. Následující rok jsem se už tohoto srazu zúčastnil jakožto nováček a myslím, že to byl pislední vydařený sraz. Díky tomu, že jsem se stal majitelem miníska, jsem poznal Míru Hubáčka a Pavla Součka, kteří se starali o pořádání srazu. Bohužel se od té doby stala spousta věcí, které souvisí se soukromím těchto lidí a já rozhodně nemám právo to tu rozebírat, které zapříčinili úpadek tohoto srazu. Tady nastal zlom kdy jsem si řekl, že bych se mohl pokusit s touto situací něco udělat. (Bohužel to dopadlo tak jak to dopadlo...)
Ač na tom nejsem zdravotně zrovna nejlépe (někteří vědí), tak jsem se do toho pustil. Sešel jsem se s Mírou a probrali jsme pro a proti. Nakonec jsme se domluvili na tom, že se letos sraz bude pořádat, ale jen za předpokladu, že se sežene dostatek prostředků. Byl zajištěn ATC Hnačov, a od toho se všechno ostatní odvíjelo. Zavolal jsem Pavlovi Nejedlému, který inicioval rozhodnutí zda se sraz konat bude či nikoliv. Pavel mluvil s Mírou a domluvili se na tom, že se do 14-ti dnů rozodne co a jak. Během těch 14-dní jsem se oběhl všechny známé, kteří mají firmy a byli by ochotni tento sraz nějak podpořit a čekal jsem na Mírovo vyjádření jak pochodil on. Bohužel se stala věc, kterou jsem opravdu nemohl předvídat. Moje máma se, kterou bydlím už jen já měla cévní mozkovou příhodu, takže asi všichni pochopíte, že v téhle situaci jde pořádání srazu stranou a musíte se postarat o věci doma. Do toho mi volál Pavel Nejedlý a chtěl vědět jak to s tím srazem vypadá. Má odpověď bala asi taková, že o jsem oběhal věci kolem financí a že se stala tato nečekaná věc, a že se domluvím s Mírou a ozvu se mu a dám vyjádření sem na fórum. Ovšem jsem netušil,že to dopadne tak, že mi Míra nebude brát telefon a jeho vyjádření se nedovtípim... Takže jsem si všechno dal dohromady,uvažte, že sám organizovat sraz je dost nemožné navíc v situci do jaké jsem se nečekaně dostal, a napsal jsem sem příspěvek s rozhodnutím, které vyvolalo velké nepokoje.
Tímto příspěvkem chci jen vysvětlit proč se sraz pořádný plzeňskými organizátory nekoná, nikoliv však omlouvat neomluvitelné!!!

Zároveň bych chtěl moc poděkovat Pražské sekci za to, že se postará o náhradní řešení a držím jim palce, aby jim vše klaplo a pokud by měli zájem o pomoc při organizaci a má situace mi to aspoň krapet umožní, moc rád vám pomohu.. (Jestli někdo z vás pojede do Chodové Plané tak se tam můžeme domluvit)

_________________
Když ho miluješ není co řešit :) ..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29. kvě 2008 21:00 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. říj 2005 11:30
Příspěvky: 673
Bydliště: Teplice
Jsem moc rád že se to takto vyřešilo ,začalo se mě stýskat po letním srazu.Když jsem jezdil do Plzně tak to byly podařené srazy ,krom některých problémů co se tam musely řešit.Když se udělaly Volduchy tak se to zase posunulo k lepšímu a tak držím palce aby volduchy 2008 ,i když né ve Volduchách, se konaly a tímto se nabízím jako pomocná ruka(snad mobilní 8) )

_________________
MINI je můj "BAJPÁS"
www.facebook.com/namrdracing


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30. kvě 2008 07:13 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 23. srp 2007 13:55
Příspěvky: 319
Bydliště: Olomóc
:banana: :banana: Díky za vysvětlení marttymu a za jeho přístup protože jsem se zůčastnil všech Plzeňských srazů tak by mi sraz na západě chyběl :!: Díky všem kteří ho chtějí obnovit :lol:

_________________
Bob


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30. kvě 2008 10:02 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 27. čer 2007 23:02
Příspěvky: 277
Bydliště: Most
Já jsem "srazový" benjamínek - tudíž také nemohu hodnotit srazy v Plzni a Volduchách.
Ale poslední srpnovej víkend už mám červeně zaškrtnutej :lol: a na sraz moc ráda přijedu - teda, když mi mini-kámoši pomůžou dát do pořádku můj plynový pedál, který momentálně vracím špičkou boty zespoda nahoru Yellow_Flash_Colorz_PDT_40

Jsem ráda, že mini-nadšenci tu do toho řízli a věci se daly do pohybu 8)

Těším se na vás všechny už v Chodovaru :pivo:

_________________
DON´T WORRY, BE MINI


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 31. kvě 2008 09:05 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 24. bře 2007 10:27
Příspěvky: 268
Bydliště: Litvínov
Rovněž jsme loňskými nováčky a rádi se zůčastníme všech možných srazú co nám dovolí práce ve směnách a vystačí dovolená. V Plzni jsme nebyli ale Volduchy se nám moc líbili a těšili se že budou. Smekám před všemi co srazy pořádají a věnují tomu svůj čas a vše ostatní pro ty ostatní. Vím, že Plzeň byla určitou tradicí a určitě zase bude. Tak hurá na Beroun a díky všem co do toho šťourli, příspěvkem podpořili a nejvíc těm, co na tom tvrdě makají. Jirka a Věruš Yellow_Flash_Colorz_PDT_19


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Višňová 2008
PříspěvekNapsal: 12. čer 2008 15:02 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. dub 2007 17:08
Příspěvky: 330
Bydliště: Bohnice - tam je nejlíp
Tak už je tu konečně oficiální pozvánka na sraz. Další podrobnosti najdete na našich stránkách http://www.minipraha.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=78&Itemid=33


Přílohy:
pozvankamala1.jpg
pozvankamala1.jpg [ 55.02 KiB | Zobrazeno 16986 krát ]

_________________
...:::shut up and drive:::... :andare:
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12. čer 2008 17:09 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 23. srp 2007 13:55
Příspěvky: 319
Bydliště: Olomóc
:banana: :banana: :banana: Přátelé :lol: ani nevíte jakou ste mi tímto srazem na Višňové udělaly radost :onfire: a nejen mě :deejay: Přijedeme všichni :pray: :pivo: Yellow_Flash_Colorz_PDT_05

_________________
Bob


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12. čer 2008 19:42 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 12. črc 2006 13:35
Příspěvky: 325
Vracíme se tam,kde to vlastně všechno pořídně začalo :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Višňová 2008
PříspěvekNapsal: 12. čer 2008 20:28 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 28. zář 2006 08:05
Příspěvky: 163
Bydliště: Stupava
Lenka píše:
Tak už je tu konečně oficiální pozvánka na sraz. Další podrobnosti najdete na našich stránkách http://www.minipraha.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=78&Itemid=33


Tuna som zažil prvé zrazy ako 10 ročný chalan v roku 1988. SUPER!!! :deejay:

_________________
mini 6ks


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 13. čer 2008 00:03 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 19. úno 2008 16:30
Příspěvky: 515
Bydliště: Plzeň CITY
Suuper,křivoklátsko je krásný,jezdil jsem tam jako malej každý léto. :deejay: Tooo se těšim.Tak se k vám připojí další nadšenec nakaženej MINImalýzou Yellow_Flash_Colorz_PDT_01 a protáhne ty serpentýny,co vybízejí ke kroucení volantu :andare:

_________________
Finally,I've been MINISHED!!!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 64 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz