Prepnout do plneho zobrazeni
Téma uzamknuto

XI. NarozeMINI 25-28. 9. 2008 - Jedovnice oficiálně

30. črc 2008 00:02

Oficiální pozvánku na letošní XI. NarozeMINI najdete na www.mini.cz.
Přílohy
pozvanka_cz1.jpg
pozvanka_cz1.jpg (134.44 KiB) Zobrazeno 22017 krát
Naposledy upravil webmasterMini dne 01. zář 2008 21:30, celkově upraveno 1

30. črc 2008 06:12

:banana: Ten plagát nemá chybu :onfire: už jsem pomalu zapoměl jak vypadá pořádnej závodák :pohar: doufám že ho Pavel přijede zase ukázat :lol: :andare:

Re: XI. NarozeMINI 25-28. 9. 2008 - Jedovnice oficiálně

30. črc 2008 07:20

webmasterMini píše:Oficiální pozvánku na letošní XI. NarozeMINI najdete na www.mini.cz.


Už sa tešíme na túto akciu, zo Slovenska z okolia Bratislavi predbežne 6 aut. Richard

30. črc 2008 09:33

píšu si do kalendáře

Timetable

30. črc 2008 10:58

Hlavně si zapište, že je to třídenní akce , tříetapový závod - a první etapa je už v pátek, tj. příjezd čtvrtek večer pátek dopoledne.

Kdo nemůže tak holt přijede až v pátek večer/v noci, ale to asi není ono přijet třeba 300 km na cca 36 hodin a jet zpět 300 km.

Celý čtvrtek a pátek můžete strávit v jeskyních, je konec sezony tj. lístky nějaké budou a to jsou velmi zajímavé výlety.

30. črc 2008 11:44

Určitě to bude jako vždy krásné,ale z důvodu bydlení letos vynechávám :onfire:

30. črc 2008 12:00

zaznamenano ;-)

Murphy: ono se to hezky rekne, ale hur udela :-) ne kazdy si na to muze vzit dovolenou :-(

30. črc 2008 13:13

:banana: Škoda že musíš bydlet a nemůžeš přijet :pivo:

30. črc 2008 20:24

zaznamenáno..., na ubytování jsem už taky psala..., tak snad dorazíme v plném počtu 2+1+pes :lol:

30. črc 2008 22:23

Ahoj Verčo (& dalších 8 kteří hned objednali chatku), maily máme, zítra odpovíme.

Dotaz?

31. črc 2008 09:43

Mohu se zeptat z čí hlavy vzešel nápad na třídenní akci včetně tříetapového závodu? Všichni víme kolik lidí může přijet sotva v pátek někteří až v sobotu ráno, není to zbytečně překonbinované? Né každý má možnost jako pracující si brát dovolenou a dorazit již ve čtvrtek. Děkuji za odpověď. By Jozzy

31. črc 2008 11:41

Já si dovolenou určitě vezmu. Už se těším.

Malý dotaz: Může se zúčastnit i moje sestra s Capri Mk3?

souhlas s Jozzym

31. črc 2008 12:33

Ja teda do toho nemam co kecat :) nikdy sem zadnej zavod nevyhral a nikdy nevyhraju protoze se stejne vzdycky nekde ztratim. Ale rozhdone bych se rad ucastnil zavodu celyho. Nejsem schopnej se v patek urvat z prace a kdyz prijedu v sobotu, tak uz nema smysl abych se zavodu ucastnil. Takze zatimco ostatni budou nekde drandit a zavodit, budu v kempiku a prijdu o velmi hezkou a podstatnou cast srazu. Zase na druhou stranu tam budu s Jozzym, takze je vlastne vsechno v pohode kecat bude o cem :)
Vazne si myslim, ze se tim dost lidi pripravi o kompletni zazitek ze zavodeni. Ale treba je to tak spravne, vim ze se poradaji tejdenni zavody a lidi si na ne berou dovcu. Takze se z toho mozna stane prijemna tradice..oba smery jsou vlastne OK
Mejte se a tesim se

31. črc 2008 13:56

Znamenám si a pokusím se přijet už ve čtvrtek :wink:

01. srp 2008 00:15

Vsechno je na pohodu! Páteční Stage bude pouze Warm UP, bez vlivu na sobotni výsledky. Ovšem páteční "vložku" jsem jel a pojedu kdykoli zase... :D

Narozemini

01. srp 2008 08:29

no tak pokud je to jak píše MiniMarcos, že pátek je jen warm-up, který o ničem nerozhoduje, tak je to úplně v pohodě a nikdo by neměl mít pocit křivdy.. za mě osobně můžu říct, že čím víc závodů tím víc srandy a pokusím se dohrnout už na warm up :andare: :pivo:

01. srp 2008 08:50

přesně tak....čím víc závodů tím víc adidas

Warm UP Jedovnice

01. srp 2008 10:52

Otazkou zůstává jak Martin myslem Pateční warm up, jestli se nebude jednat o tolik známou tzv. "páteční tour de knajp" V tom případě by byla škoda tyto výsledky nezapočítat do Sobotní rally.. Otázkou zůstává jak??!!!

3 etapy

01. srp 2008 11:39

3 etapy je dobrý nápad, dovolenou beru a určitě přijedu... sportu zdar

Re: Warm UP Jedovnice

01. srp 2008 12:57

Pitrys píše:Otazkou zůstává jak Martin myslem Pateční warm up, jestli se nebude jednat o tolik známou tzv. "páteční tour de knajp" V tom případě by byla škoda tyto výsledky nezapočítat do Sobotní rally.. Otázkou zůstává jak??!!!


Třeba se budou v sobotu ráno dávat body za nejvyšší "startovní hladinku" :lol:
Téma uzamknuto