Prepnout do plneho zobrazeni
Téma uzamknuto

Alkohol za volant nepatří

03. srp 2008 20:47

Varuji, rozhodně nebude tolerováno. Vlastníme dva přístroje a nažraný nikdo do rally připuštěn nebude. Striktně.

Zbyla nám třetí trasa, která se nestihne odjet v sobotu, tak jsme uvažovali noční etapu, ale to by tam někdo šel na boudu, je to extrémní.
Takže se to pojede za světla. Proto pátek.

Re: Alkohol za volant nepatří

03. srp 2008 21:12

Murphy píše:Varuji, rozhodně nebude tolerováno. Vlastníme dva přístroje a nažraný nikdo do rally připuštěn nebude. Striktně.


Nesmíš brát všechno tak vážně. Jsme lidi, ne hovada a o ridičák přece nikdo přijít nechce :D

NarozeMINI Jedovnice 2008

13. srp 2008 11:35

Přijedu, ale nevím zda mi zaměstnavatel dá volno, chatku blokovanou nemám. Prosím někoho kdo to zařizuje, ozvěte se.

...

13. srp 2008 11:50

Nevím kdy, čím, ke komu se vrtnu do auta na rallye a kde budu spát, ale dorazím :lol:

13. srp 2008 11:54

tak my to máme stejné jako Klára, ale chatku už teda máme :D

13. srp 2008 14:49

Já pojedu jako obvykle sám takže jakéhokoliv navigátora či navigátory vítám. Sám bych se určitě ztratil jako vždy, když někam jedu :lol:

mini

13. srp 2008 21:53

a sakra...ani nevite lidi jak me vylozene sere ze mi jeste nejezdi muj mini,!(dnes sem nasel na podvozku dalsi problem..takze se ma total renovace jeste prodlouzi... vzal bych lucase a prijel,rad bych pokecal s klarou.cefem,---ondrou,zigim atd...,a s tebou vojto u dobry zeleny, a doutniku---smiich... ale cas a povinosti mi to ted nedovoli-tak doufam ze sem nekdo da aspon prima fotky at vim o co jsem zase prisel... :cry:

14. srp 2008 23:14

to Aspik: cinkni mi na 731 581 383 nebo mail na jedovnice@minimarcos.cz
zdravi Sarka


15. srp 2008 14:35

Sarka píše:to Aspik: cinkni mi na 731 581 383 nebo mail na jedovnice@minimarcos.cz
zdravi Sarka

Díky za echo

17. srp 2008 19:14

zdravím všechny, jak to tak vypadá tak se přijedu mrknout jen v sobotu, když mě to výjde, stále ještě to nebude s mini, ale už sem vyměnil favorita za peugeota :D, na narozemini sem byl jen v luhačovicích a bylo to něco nádherného, doufám že mě zase někdo sveze v mini :lol:

25. srp 2008 04:14

Ahoj všem, právě jsem se zaregistroval a hledám akce kde si můžu mini pořádně okouknout a pokecat s majiteli. Přemýšlím už dlouho o koupi a tak rád bych našel vše pro i proti :-)
ps. omluvte případné moje laické dotazy, když Vás oslovím. :-)

26. srp 2008 21:54

Zdravim všechny fandy...
rad bych se zučatnil teto narozeninove akce.. bude to muj prvni sraz , tak jen doufam ze kdyz dofrcim v new mini tak to bude v pohode a budu se moci zucastnit rallye a tak dale... ? :roll: 8)

Jedovnice

27. srp 2008 20:11

Proč bys nemohl ,oba dva jsou MINI a nebudeš tam s newmini sám.

28. srp 2008 18:39

super... tak to beru .. :-)

XI. NarozeMini

03. zář 2008 12:35

Aspik píše:
Sarka píše:to Aspik: cinkni mi na 731 581 383 nebo mail na jedovnice@minimarcos.cz
zdravi Sarka

Díky za echo

Na tuto akci se vybírá startovné 450,- Kč, stačí tento poptatek zaplatit v den dojezdu ?

03. zář 2008 13:02

jasně.. startovné se platí až na místě.. do doby uzavření registrací..

03. zář 2008 23:32

Legionaire píše:Zdravim všechny fandy...
rad bych se zučatnil teto narozeninove akce.. bude to muj prvni sraz , tak jen doufam ze kdyz dofrcim v new mini tak to bude v pohode a budu se moci zucastnit rallye a tak dale... ? :roll: 8)


Rozhodne jsi vitan! Uvidime se v Jedovnici :D

pravopis

04. zář 2008 09:12

Trochu k pravopisu v tématu - my od Brna to nemůžeme moc rozdejchat:

Ty Jedovnice, do Jedovnic, v Jedovnicích, za Jedovnicemi

Ta Jedovnice, V Jedovnici neexistuje.


Очень большое спасибо за понимание необходимости орфографических правил. :satisfied:

04. zář 2008 13:34

Murphy, naprosto tě chápu :bigups: Je to stejné, jako když někdo řekne, že byl v Mostu :blush: Na to jsme zase hákliví my Mostečáci.

Protože my bydlíme zásadně v Mostě Yellow_Flash_Colorz_PDT_03

P.S. Taky jsem se teda pravda chystala do Jedovnice. Ale změnila jsem
plány - jedu do Jedovnic :tongue:

04. zář 2008 15:09

:banana: Já jsem jednou spal pod mostem :lol:
Téma uzamknuto