Prepnout do plneho zobrazeni
Téma uzamknuto

III. přátelský sraz příznivců vozů MINI - změna, aktualizace

21. kvě 2007 18:11


III. přátelský sraz příznivců vozů MINI
aneb TENtoKRÁT NA VÝCHODĚ

Rok se s rokem sešel, a tak je ten pravý čas na již třetí ročník setkání příznivců vozů MINI pořádané partičkou nadšenců z www.minicooperklub.cz .

Jako každý rok, chceme dál pokračovat v tradici, že náš sraz je putovní, a proto letos zavítáme do východních Čech.

4.8.2007 ve východních Čechách nedaleko Hradce Králové v autokempu Milovice u Hořic. Hlavní program srazu bude tradičně v sobotu, ale kdo s námi zůstane až do neděle neprohloupí:-)

CAMP

Obrázek
Obrázek
Obrázek

CENÍK služeb v kempu.

Kapacita ubytování je veliká, ale i tak bych doporučil vážným zájemcům, aby si dopředu zarezervovali chatku nebo jiný druh ubytování.

Oficiální rozpis programu bude doplňen, ale jako každoročně bude vyjíždka s úkoly:-) Kdo byl v Brně, určitě už tuší.
Zatím prozradím jen to, že se vše bude odehrávat na trati závodu 300 zatáček Gustava Havla v Hořicích:-)
Pro vítěze soutěží je připravena speciální putovní cena, kterou předá vítěz loňského ročníku.

Fotogalerie z loňského ročníku: Betelný MiniSčuch

Vstup zdarma.

Těšíme se na Vaší hojnou učast a doufáme, že se sraz protáhne až do neděle.

PS: Pro tento sraz hladáme každou pomocnou ruku. Pokud máte zájem a chuť jakkoli pomoct,prosím kontaktujte mě a určitě se na něčem dohodneme. Díky!

Naposledy upravil Žigi dne 17. črc 2007 13:54, celkově upraveno 5

21. kvě 2007 18:18

znamenam si do denicku ;-) ale me asi nic jinyho nez souhlasit nezbyva :-D

21. kvě 2007 19:04

souhlasím ale je dorazím bez miniho je v GO.

21. kvě 2007 19:44

termín to je relativně kvalitní, ale v současné době nejsem schopen svou účast potvrdit, což neznamená, že se nepokusím dorazit

21. kvě 2007 20:27

Samozřejmě přijedu! I kdyby na chleba nebylo :banana:

22. kvě 2007 08:47

už spěchám vydělávat aby bylo na chleba a na benál.. ale určo se zúčastním.. teda aspoň pro to udělám všechno..

jo a s termínem se ještě může hýbat nebo je pevný? já jen že třeba celý srpen je co se týče Mini srazů úplně prázdný, takže by možná prospělo ho posunout dále k přostředku srpna, neboť víkend před tímto termínem je IMM´07 v Dánsku.. Takže kdo pojede tam, tak nebude chtít další týden na náš sraz..

22. kvě 2007 09:56

Tak Vám píšu, aby jste se mnou nepočítali :( Tou dobou se budu nacházet zrovna někde v oblasti dálného ruského východu u jezera Bajkal ... Nicméně určitě se potkáme někde jinde, přeju hojnou účast a kvalitní program :!:

22. kvě 2007 10:53

Skvělé místo.Konečně nebudu muset jezdit přes půlku republiky na sraz.Kemp si myslím ,že je vybrán výborně trochu to tam znám a je tam vážně klid :D Samozřejmě ,že rád přiložím ruku k dílu pokud bude potřeba :wink:

22. kvě 2007 14:39

Urcite valim.doufam ze uz prijedu novym minikem.Uz tet se tesim a s O.T jsme tam.

22. kvě 2007 22:17

mám sice jinou akci, ale snad se mi povede ji naplánovat tak aby jsme se tam dostali... nic neslibuju, ale bude se snažit :wink: ..

23. kvě 2007 10:37

Máme dovču, tak asi dorazíme. Yellow_Flash_Colorz_PDT_05

30. kvě 2007 15:53

přijedu i kdybych se měl rozkrájet. Musím se už stavit u toho lakýrníka :lol:

03. črc 2007 16:45

Už se těšime až k Vam přijedeme. Franta Písek

04. črc 2007 09:56


Sraz se raketovou rychostí blíží, a já se omlouvám za informační ticho ode mě ke srazu. Bohužel moje pracovní vytížení je teď takové, že potřebuji se srazem pomoct.

Tímto bych chtěl poprosit všechny aktivní hodné lidi, kteřé jsou ochotni vypomoct se srazem a jeho přípravami. (tím pádem ideálně lidi z východních Čech)
Výpomoc bude bohužel samozřejmě zcela zdarma:-) Ale můžu slíbit, kdo pomůže, že s prázdnou neodejde:-)))

Pokud je někdo ochotný vypomoct, prosím ozvěte se mi na jakýkoli kontakt:
brejle@seznam.cz
ICQ: 212191733
tel: 604 620 628

Všem předem velice děkuji!!!!
A podrobnější info o srazu dodám během následujících dnů. (mám opravdu volno i já:))

17. črc 2007 09:01

Sraz se neodvratně blíží. Pouze pozor, že bylo změněno hlavní místo pro přespání a centrum srazu!!!
Autokemp Milovice u Hořic.
Už se těšíte jako já?:-)))
:oops:

Na srazu budou konečně k mání první kusy originálních klíčenek MiniCooperKlubu :-)
Obrázek

17. črc 2007 18:04

Jsem rád za tuto změnu je to rozhodně k lepšímu.A dokonce i pro podvozky miňáků :wink: Malá informace pro účastníky- kdo zaplatí ubytování předem dostane docela zajímavou slevu :wink:

17. črc 2007 18:38

vzhledem k tomu že mě žigi výborně přesvědčil a ondra zapůjčí jedno ze svých 2 mini, znamenám si do deníčku a dohrnu do HK taky, putovní pozlacenou vačku samozřejmně dovezu ssebou :D

17. črc 2007 18:55

taky si znamenam a uz se tesim ;-)

P.S. doufam, ze si zaridil i pocasi :-D

17. črc 2007 18:57

No jistěěěěěě. Přímo v kempu mají takový teploměr s předpovědí počasí. Všechno zařízeno.

19. črc 2007 20:38

Jsem místní přímo z Hořic jestli potřebujete s něčím pomoct nebo neco zařídit obraťe se rád pomohu, Hořický okruh znám velmi dobře,je to velice krásná přírodní trať na které se pořád ještě závodí,a určitě budete všichni spokojeni a kemp velmi dobrá volba.
Je to okruh 5150 m dlouhý převíšení je 90m a průjez okruhem je zde při pohledu z motocyklu http://mono.jawaracing.net/videocd.mpg
Téma uzamknuto