Prepnout do plneho zobrazeni
Téma uzamknuto

Na X. NarozeMINI :

Anketa končí za 24. zář 2007 22:29

Určitě přijedu za každého počasí a mám objednanou chatku.
19
76%
Určitě přijedu se stanem za každého počasí.
0
Žádná hlasování
Přijedu jen pokud bude pěkně.
0
Žádná hlasování
Přijedu jen v sobotu na čumendu.
0
Žádná hlasování
Přijedu a nemám objednanou chatku.
5
20%
Miníci mě nezajímají, takže určitě nepřijedu.
1
4%
 
Celkem hlasů : 25

alkohol

24. zář 2007 12:53

to bob: vyléčení alkoholici určitě neééé.. probůh.. Pitrys a další přátele ví, že lokám při těhle příležitostech docela ochotně a pak ztrácím veškeré zábrany a stud, ale než si o tom pořád jen dokola psát kdo koho pozve a co bude na koštu, tak to raději uděláme kolečko a vzájemnou ochutnávku přímo na místě, ne? :lol: počasí tomu určitě bude přát.. když teď v práci ve 2 ráno na vrtu cítím těch pár stupňů nad nulou..

24. zář 2007 13:12

Ondro, máš pravdu, dost bylo plánů kdo a co doveze...Myslím, že jsme se všichni tím těšením na sraz nechali strhnout k přízemním diskuzím. Samozřejmě o ty promile nejde, ale ono to s těmi příspěvky na fóru tak nějak lépe ubíhá - přijdu do práce, první se dívám, co nového na fóru. Přijdu domů a hned zapínám počítač. Vždycky se těším, jakou hlášku napsal Bob, co zajímavého napsal Ondra..., atd.

konst.

24. zář 2007 13:21

:banana: Lucko vřele s Tebou souhlasím i s Ondrou protože člověk se vždy těší na ty lidi a ten zbytek patří k tomu :pray:

24. zář 2007 21:41

Je fakt že to určitě nebude poslední sraz na kterém se bude foukat ! Ona taková orientační dechová zkoužka je docela fyzicky náročná... viz foto

to Boban : začni trénovat, balonky z hračkářstvi a foukat až prasknou... on to byl taky jednou soutěžní úkol a dokonce na čas!!
PS.: málem bych zapoměl na tvůj oblibený :banana:
Přílohy
Balaton 208.jpg
Balaton 208.jpg (59.1 KiB) Zobrazeno 17932 krát
Balaton 205.jpg
Balaton 205.jpg (51.38 KiB) Zobrazeno 17932 krát
Balaton 206.jpg
Balaton 206.jpg (66.48 KiB) Zobrazeno 17932 krát
Balaton 207.jpg
Balaton 207.jpg (56.94 KiB) Zobrazeno 17932 krát
Balaton 209.jpg
Balaton 209.jpg (61.36 KiB) Zobrazeno 17932 krát

balonky

25. zář 2007 06:08

:banana: Letos na to vyzraji :P Vezu si sbou šoféra abstinenta :pivo: :biggrin:

25. zář 2007 07:17

Bobe,ty jsi to ode mě odloukal.Protože mě řidičák živí,tak to tak dělám kařdý rok :lol:

Foto

25. zář 2007 12:03

Jéééé tyhle fotky od někud znám... :lol:
Ty byl rychlokurz.... :pivo:

No snad to Telče dorazíme... Martin ještě nemá jasno jestli Telč nebo závody a já ještě nevím jestli se případně k někomu sama vrtnu, ale snad jo.... :?

To Kuba a Lenka: taky jedna z otázek na Šárku při rezervaci chatek byla jestli mají topení .... :D

25. zář 2007 13:30

To Klára:

Už jsme dávno poučení :arrow: chceme v pátek vyrazit nějak včas :wink: :?: :!: Musíme si totiž nasbírat dřevo do kamínek. :shock: :xmas:

...

25. zář 2007 13:55

No když to teplo nepůjde zvenčí tak zevně určitě.. (podle toho co jsem tady četla.... :wink: )

chatky

25. zář 2007 15:30

to klara: anebo budeš čerpat z toho kdo bude ležet vedle tebe.. :lol:

to kuba & klára & co. a propós.. ty chatky nemají elektriku?? že by se tam daly vzít nějaké elektrické přímotopy a přes noc si to vytápět.. topit dřevem je sice romantika, ale že bych po ni tak moc toužil..

topení

25. zář 2007 15:36

2 Ondra: co mám info od Šárky tak chatky topení mají, jestli si s sebou někdo vezme "svůj osobní" přímotop je na něm...
Já doufám ten svůj mít budu... :onfire: Yellow_Flash_Colorz_PDT_02

25. zář 2007 15:37

To Ondra: Chatky by měly mít přímotopy, dívala jsem se na stránky kempu, ale možná by to mohli potvrdit ti, kteří tam skutečně byli. Petr se taky chystá kupovat brikety, tak jsem z toho jelen. :roll:

25. zář 2007 20:25

to all: Jedna se o 2 kempy. V jednom maji v chatkach primotopy a v druhem kaminka. Zda maji i zasuvky nevim. Kluci si to nepamatuji a do kempu kvuli tomu volat nemuzu :(

25. zář 2007 20:30

A jak v penzionu,já jen jestli si nemám vzít nějaké ty parkety z práce na zátop???

25. zář 2007 20:56

No nazdar! Dva kempy? A hospoda je společná? :roll:

25. zář 2007 21:24

Takže pro upřesnění :
- v tuto chvíli potvrdilo účast 74 miníků + několik ostatních vozů
- celkem přes 230 lidí, z tohoto důvodu jsme obsadili i "vedlejší kemp"
- že se jedná o 2 provozovatele kempů nikdo nepozná, nikde není žádný plot, chatky obou kempů jsou od sebe vzdáleny cca 4 metry
- hospoda je velmi velmi malá, cca 40 mist
- je zajištěn velký party stan s kapacitou cca 200 lidí, včetně vlastního piva, nějakých lihovin, grilu ... pro jistotu

26. zář 2007 07:23

Dostala jsem doma "kartáč" za hloupé připomínky, ale jsem ráda, že nám MiniMarcos napsal zajímavé podrobnosti. Organizátoři mají plné ruce práce, postarat se o tolik aut a lidí, to je fakt síla, takže už mlčím a jen se těším.

26. zář 2007 09:06

Ja budem na 100 percent w piatok

26. zář 2007 15:18

MiniMarcos píše:Takže pro upřesnění :
- v tuto chvíli potvrdilo účast 74 miníků + několik ostatních vozů
- celkem přes 230 lidí, z tohoto důvodu jsme obsadili i "vedlejší kemp"
- že se jedná o 2 provozovatele kempů nikdo nepozná, nikde není žádný plot, chatky obou kempů jsou od sebe vzdáleny cca 4 metry
- hospoda je velmi velmi malá, cca 40 mist
- je zajištěn velký party stan s kapacitou cca 200 lidí, včetně vlastního piva, nějakých lihovin, grilu ... pro jistotu

wow tak to je protě síla, smekám před všemi co se na organizaci srazu podílejí!!!Moc se těším až dorazíme, sice mě trápí zdraví, ale nějaké nachlazení mi neznemožní se na toto rozloučení se sezonou dopravit :wink: a pokud ano tak budu minimálně do příštího ročníku jen litovat :cry: .. Tak mi držte palce ať dorazím :2drivers:

26. zář 2007 23:14

tak jak to vypadá s tím odjezden v pátek ve svátek? Přídá se někdo? Olomouc - Ostrava, v kolik ?

To Pavel: můžu počítat s tou kávou v osum ráno u tebe?

To Boban: ty jedeš až po šichtě? respektivě tvůj šofer...
Téma uzamknuto