Logo
Právě je 28. bře 2024 14:46

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Přihlášky na IMM 2006
PříspěvekNapsal: 08. bře 2006 14:35 
Tak jsem před týdnem dostal mail, nikdo jej tady zatím nereflektoval, takže:

Dear Mini Friends

We ask you for registration in our system, and we also ask you for maiking payment on IMM 2006 account.
We have contracts with subcontractors (subcontracotrs help us in IMM organization).
We have term of payment for them.
If we won’t pay for subcontracotrs on time, we can have problems to uphold IMM organization level.

Best Regards
Artur Rogowski
IMM2006 Team

Jen velmi stručný překlad:
Co je s váma, s vaší registrací a s placením. Pokud nezaplatíte do uzávěrky (31. 3) můžete mít s přihlášením problém.

Takže doporučuji přestat řešit p***viny a rozmyslet si zda jet či nejet. Těžko se v blízké budoucnosti zopakuje IMM tak blízko a lacinější už to taky nebude :)


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: reakce
PříspěvekNapsal: 08. bře 2006 15:59 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 31. kvě 2005 16:09
Příspěvky: 444
Bydliště: Most
Neviděl bych to tak na krev,když tam přijedu v den konání bez registrace tak mě jistě nikdo nepošle zpět domů a pokud náhodou ano v což nedoufám tak pobudu pár dní na dovče v Tatrách a pak si zpravím chuť na srazu na Slovencku.Jozzy

_________________
To tě jen tak nepustí


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08. bře 2006 17:48 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. led 2005 10:24
Příspěvky: 663
Bydliště: Východní Čechy - Jaroměř
Drazí MINI přátele,
žádáme Vás o zaregistrování v našem systému, a taky Vás žádáme o zaplacení poplatků na účet IMM 2006.
Máme uzavřené smlouvy se subdodavateli (spolupořadatelé, kteří nám pomáhají při orzanizaci IMM).
Máme termíny plateb vůči nim.
A pokud nezaplatíme našim spolupořadatelům včas, můžeme mít problémy s udržením úrovně při organizaci IMM.

S pozdravy......

Tohle je překlad toho mailu... Nemyslím si, že z toho bude problém pro registraci někomu....to, že poláci nedokažou platit svoje pohledávky je špatný...ale....
a nejbližší IMM to je spíš pro Moraváky...třeba z Plzně to bude blíž do Dánska:)

Já vím, já vím...zase řešíme p..... viď?:(( No jo. Už jsme takový:(

_________________
Mini Cooper SPi 96, Mini mk2 69, Mini pick-up, Mini Clubman


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: registrace
PříspěvekNapsal: 09. bře 2006 12:06 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 22. dub 2005 13:19
Příspěvky: 167
Bydliště: Most
Zdar

Na IMM se chystám, ale peníze dopředu posílat nebudu.Řeknu to narovinu, nebudu dávat dopředu 3000,-(2 osoby) stát se může totiž vše možné, nemoc, nehoda, zkolabuje auto,(nebo já)cokoli.
Byl jsem na imm již mockrát a nikdy jsem tak nečinil.(oni nás pak opravdu nevyhodí)
Chápu problém organizátorů že se těžko připravuje takováhle akce když neví kolik lidí přijede.

Navrhuji se zde domluvit kolik lidí opravdu pojede(seriózně) a dát vědět organizátorům aby s námi opravdu počítali.Aby tam byl pro nás nějaký ten flek kam složíme naše minimiláčky.


Chochol


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Neco z historie
PříspěvekNapsal: 09. bře 2006 14:53 
Tak jste se konečně rozhejbali. . .

Nevím kolikrát byl Chochol na IMM. V Kinross (2002) fakt nic vyřizovat nemusel, protože jsem to holt i za něj vyřizoval já. Jen bych ho chtěl drobně upozonit jestli by si nevzpomněl na honičku kvůli Plevkovejm, kteří nepřijeli s námi, ale asi o dvě hodinky později - registraci jsme měli společnou. S platbou, pobně jako v Rakousku rok předtím, to bylo na osobní domluvě s kamarády z pořádajícího klubu. Když se domluvíš s Leszkem nebo Jerzym, že to zatáhne za tebe a ty mu to po příjezdu vyplatíš - bezva nápad.

Stavte se, frajeři, k registraci jak chcete, ale můžu vám zaručit, že bez zaplacené registrace vás s autem do areálu nepustí. Pokud tam vniknete po svejch, je to už věc důkladnosti bezpečnostní agentury, v normálních zemích to také nešlo. Každý registrovaný účastník a každé registrované Mini musí být po celou dobu srazu viditelně označeni.

S platbou je to otázka. Ve Skotsku to prostě možné nebylo - a to jsme chtěli jen malinkej prodejní stánek, jen místečko. Pokud však budou mít poláci rezervy a bude se hlásit malý počet lidí, myslím, že hotovou platbu umožní. Spoléhat na to je ovšem sázka.

A ti, co brečí, že si v den odjezdu zlomí nohu a nalejou do nádrže naftu? Když si koupíš dopředu lístky na Anetu Langerovou, Karlíka Gotta nebo Rolling Stones (vyberte dle obliby) a v den koncertu tě porazí tamvaj. . . Myslím, že se ti v předprodeji taky vysmějou. Nakonec koho to až tak moc interesíruje, může vznést na http://www.imm2006.org dotaz. Určitě mu někdo odpoví.


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: registrace
PříspěvekNapsal: 09. bře 2006 15:12 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 22. dub 2005 13:19
Příspěvky: 167
Bydliště: Most
Se přiznám že si teda na tyto problémy nepamatuji, s Plevkovejma také ne. Nicméně je to asi pravda, jsem hlava děravá.Nebo možná proto že to za mě vyřizoval JURA.(jinak byl jsem tedy ve scotlandu, itálii,rakousku) a registrace vždy nějak šla kolem mě.
Nicméně pojdme se tedy domluvit kdo jede a z Leszkem nebo Jerzym (nevím kdo to je)je li možné zaplatit registraci tedy až na místě?

Nebo jsem jediný kdo si nekupuje na Langerovou lístky dopředu?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: To Jura
PříspěvekNapsal: 10. bře 2006 11:07 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 31. kvě 2005 16:09
Příspěvky: 444
Bydliště: Most
Zdravím Juru doufám,že Tlacha,
Ty Juro,všichni z nás co už nějaký pátek jezdíme na srazi víme,(nevím jak webani fóra),ale mi moc dobře,že pro Mini a vše okolo Mini dejcháš a děláš to nejspíš rád,když se ti už 10let daří pořádat skvělé srazy alias Narozemini.Skvělé atmosférou,organizací,výběrem lokalit a ještě tou mravenčí prací kolem toho všeho,která není většinou vůbec vidět a přesto jistě tvoří převážnou část.
Netušim co máte s Chochym,ale příde mi trochu out chtít po někom 4roky zpět nějakou vděčnost nebo pokoru za to,že si pro něj něco vychytal.Jistě si to udělal rád,vždyť vždycky je tu někdo kdo ví víc než druhý a tak podá ruku,ne?
.Já na žádným zahraničním srazu nebyl kromě Slovenska a to už je dávno,ale myslím si,že hrotit to tu na fóru jako,že ostraha nevpuštění do areálu IMM a podobně je přitažený za pačesy.
Ani já třeba těď nemám volné peníze na registraci (dokončuji svoje auto a připravuju se na příchod rodiny) a přesto jestli mi to vyjde bych se moc rád jel do Polska podívat.A tak dnes píšu v podobném duchu dopis polským pořadatelům a tak jak se tobě již párkrát podařilo s organizátory domluvit vyjímku,zkusím požádat o pochopení a informaci zda,když v den pořádání IMM dorazíme a samozřejmě zaplatíme(žádnej plot,žádná ochranka) zda budem vpuštěni do areálu a tečka.Mini má spojovat né rozdělovat,takže úplně všem moc se těším,že se s Vámi setkám a to kde koli na srazu nebo jen tak na silnici.Jozzy

_________________
To tě jen tak nepustí


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz