Prepnout do plneho zobrazeni
Pohonné jednotky v Mini a všechny úpravy s nimi spojené...
Odeslat odpověď

Těsnění motoru

26. kvě 2007 10:24

Kluci jak řešíte těsnění motoru :?: Dá se někde lehce sehnat,nebo stříháte vlastní :?: díky za názory

26. kvě 2007 13:00

těsnění se dá v pohodě sehnat¨... Vim, že Míra Hubáček s kterým pumprdlíkujen mojeho piškota jej objednává z Novosedlic (HS tuning) a mám pocit že na srazu typu NarozeMini se dá taky koupit :wink: ... ostatní mě rádi doplní, že :D

26. kvě 2007 15:46

Martty píše:těsnění se dá v pohodě sehnat¨... Vim, že Míra Hubáček s kterým pumprdlíkujen mojeho piškota jej objednává z Novosedlic (HS tuning) a mám pocit že na srazu typu NarozeMini se dá taky koupit :wink: ... ostatní mě rádi doplní, že :D


Na HS tuning jsem se taky díval,ale tam je to jenom jako těsnění a katalogové číslo a nikde nemohu sehnat katalog aby kody souhlasily.Zkusím tam zavolat a domluvit se po telefonu. :lol: díky

31. kvě 2007 02:06

Pokud jde o těsnění víka apod. tak mám dobrou zkušenost s normálním červeným tmelem či co to je. Dobře to těsní a když to chceš sundat tak to prostě strhneš, ale vypadá to hrozně. Někde jsem četl o firmě, která prodává nevystříhaný těsnění. Stačí sehnat šablonu a vyřezat si to. Je to normální kvalitní těsnění a je to často jednoduší než shánět origo.

31. kvě 2007 16:47

Mě šlo o kompletní sadu na motor.Ale už jsem sehnal.Díky :lol: :lol: :lol:

Re: Těsnění motoru

25. úno 2013 07:29

Ahoj,

Taky budu potřebovat veškeré těsnění(pod ventily, hlavu, rozvody atd.), kde jsi sehnal tu kompletní sadu? Nebo dají se někde sehnat ty šablony abych si je vystříhal?

Díky za info pregroš

Re: Těsnění motoru

25. úno 2013 09:52

Těsnění mají všude. Minispares.com. Minisport.com bo ebay.

Re: Těsnění motoru

25. úno 2013 10:16

Díky, koukal jsem na to a jen jestli mi mužeš potvrdit jestli je tato kompletní sada na motor 998 A. Nemám A+ , já a moje angličtina se pořád nemůžeme spřátelit. :lol:

Díky

http://www.minispares.com/product/Class ... |Back%20to

Re: Těsnění motoru

25. úno 2013 11:46

Tak jestli budeš dávat motor komplet tak těch těsnění budeš potřebovat daleko víc:
Minispares-
AJM1250
12A1175
GUG701614CS
a jiné
Třeba takto ale záleží co vše chceš dělat a vím že když se to rozebere tak je lepší to udělat vše ať máš do budoucna pokoj

Re: Těsnění motoru

25. úno 2013 11:57

Jasně, jsem trošku pomalejší :lol: , na tyto všechny jsem koukal.

Takže ještě jednou se klaním a děkuji
Odeslat odpověď