Prepnout do plneho zobrazeni
Pohonné jednotky v Mini a všechny úpravy s nimi spojené...
Odeslat odpověď

Přihlášení 1.3 SPi-technické údaje

22. říj 2008 11:21

Prosím pomozte :pray:
Při přihlašování mého SPI -karburátor
se vyskytl problém.
V našich končinách toto auto v STK ještě neviděli a v roce 1992, což je rok výroby mého draka, se prý v Čechách neprodával a proto prý nelze dohledat údaje spotřeby, hluku a podobné zbytečnosti.
Můžete mi někdo prosím tyto údaje poslat, nejlépe ofotit techničák, nebo kde jste dělali technickou, že bych zkusil kontaktovat je.
Díky za jakékoli informace.

22. říj 2008 13:41

ne že to nejde.. jde to jen rok 1992 ještě nemá globální "ečkovou" homologaci, ale jen národní ABE.. takže tam mají jen polovinu údajů.. tak správně by to mělo být tak, že kontaktují prařský výzkumák Dekru a ta jim ony chybějící údaje za tuším 1-3tis dodají.. anebo se s nima musíš domluvit a ony údaje se dají vycucat z prstu.. na dovozovém STK jim to může být úplně jedno i kdyby to nechali volné.. ty údaje potřebujou ti balíci na inspektorátu co je vpisujou do čistého techničáku.. a ti už tomu zase prd rozumí..

a nebo

22. říj 2008 14:40

...a nebo tu rozhoď echo, kdo má 92kovou monostříkačku MPi ať ti udělá kopii velkýho techničáku a pošle ti jí. Podle již zaregistrovaného techničáku lze tyto údaje opsat podle vyhlášky o schodě. By Jozzy

22. říj 2008 17:31

SPI -karburátor ?

92kovou monostříkačku MPi ?
:shock:

Lidi. O co tu jde? Mám v tom fakt bordel

22. říj 2008 18:30

rok 1992 byl zlomový.. půl roku se vyráběly karbce a půl jednobodové stříkačky.. tedy SinglePointInjection..

buď karbec nebo SPI.. no other way

22. říj 2008 18:36

spravne to ma byt tak, ze musis napsat / dojit na zastoupeni Roveru do Prahy, tam ti to za cca 3000,- vypisi a s tim papirem ty dojdes na technickou, kde budou spokojeny a ty budes lehci o 3000,-

22. říj 2008 20:04

Měl jsem to samé, nechtěli mi to udělat ale pak ze známosti mi to udělaly a hodnoty vzaly někde prý snad podle fáčka.jinak v praze rover asi 2000kč
Přílohy
tp.jpg
tp.jpg (80.28 KiB) Zobrazeno 15109 krát

22. říj 2008 20:25

Omlouvám se za bludy,je to 1.3 karbec, žádný SPI.
Jak píše Ondra, na STK je jim opravdu jedno, co tam napíšou, ale chtějí mít stejný údaje, co už má někdo v techničáku. To je prý nejrychlejší cesta, jak ho dostat na značky.
Můžete mi někdo poslat nejlépe kopii techničáku na mail
pasuta@centrum.cz ?
Pokud to nestihnu do konce roku, tak budu mít na zahradě asi trošku jinýho trpaslíka než soused.

22. říj 2008 20:30

Děkuju, jseš rychlejší, než smrt :lol:
Hned to začnu řešit a doufám, že příště už vám ukážu fotky a hlavně RZ.
Díky všem :bigups:

22. říj 2008 20:36

Ondra píše:rok 1992 byl zlomový.. půl roku se vyráběly karbce a půl jednobodové stříkačky.. tedy SinglePointInjection..

buď karbec nebo SPI.. no other way


Já vím. Jen jsem nepochopil, proč ve dvou zprávách bylo uvedeno Spi, karbec i Mpi, které se začalo dělat 97?

to RoKa: Každopádně hodně štěstí a těšíme se na fotky. V.

oprava

22. říj 2008 21:25

Pro věčného šťouru, češtináře a všeznalce Vojtu, sorry uklepnul jsem se z SPi na MPi. Pokud jsem snad tímto pochybením způsobyl někomu nějakou újmu moc se za to omlouvám.By Jozzy

Re: oprava

22. říj 2008 21:33

Jozzy píše:Pro věčného šťouru, češtináře a všeznalce Vojtu, sorry uklepnul jsem se z SPi na MPi. Pokud jsem snad tímto pochybením způsobyl někomu nějakou újmu moc se za to omlouvám.By Jozzy


Já myslím že se nemáš za co omlouvat. A když už jsem ten "šťoura, češtinář a všeznalec":lol: tak ve slově způsobil se píše měkké.

23. říj 2008 11:31

Yellow_Flash_Colorz_PDT_06

28. říj 2008 08:43

Ahoj, nevím jestli už nepíši příliš pozdě, ale měla jsem ten samý problém jak Ty jen s new mini. Oni neuznávaj žádný jiný papír než od dovozce přímého zastoupení té značky, což mi za to chěli účtovat 6 táců, ale seženeš to i od DEKRY na Praze 4 - Chodov cca okolo 2.000 kč. DEKRU mi doporučili na magistrátu. Zkus to tam, mě to zachránilo. A mohla jsem konečně drandit.

28. říj 2008 21:18

Už jsem to raději začal řešit přes známého, co má známé zase na jiné STK, ale díky za info.
Netušil jsem, jaký budou s přihlášením potíže, když vidím, co všechno je možný s platnou technickou potkat na silnici :lol:
Myslím, že možná dojde i na DEKRU.

Re: Přihlášení 1.3 SPi-technické údaje

03. říj 2010 18:02

Mám dotaz? SPI měly 46 kw?rv 93-94?

Re: Přihlášení 1.3 SPi-technické údaje

03. říj 2010 18:13

V Spi se dělaly dvě verze bud 46kw (Cooper) či slabší s 39kw (mayfair) :banana:
Odeslat odpověď