Prepnout do plneho zobrazeni
Pohonné jednotky v Mini a všechny úpravy s nimi spojené...
Odeslat odpověď

Hadička podtlaku

13. bře 2011 19:54

zdrávím všechny,jsem teprve nováček,koupil jsem minika z roku 1970,není úplně původní,ale motor je original.Prosím o radu, rozpadla se mi hadička od podtlaku co vede z rodělovače,ale nevím kam patří,vím že má být v sání,ale nevím kde?Původní majitel mi k tomu nic neřekl a ani nevěděl jak se tam dává zpátečka,což mi poradily až tady. Mám spoustu věcí co mne kolem minika zajímá,ale je toho tolik,že bych potřeboval nikoho kdo je z prahy nebo okolí a rozumí tomu,a měl chut se sejít a vše mi vysvětlit.
Přílohy
IMG_0002.jpg
IMG_0002.jpg (38.09 KiB) Zobrazeno 9648 krát

Re: hadíčka podtlaku

13. bře 2011 19:59

Já sem z prahy a rád poradím. Ale nejsem teda žádnej profesionál. Svýho miniho sem koupil před třemi roky a od tý doby ho předělávám. S tou hadičkou newym :mrgreen:

Re: hadíčka podtlaku

13. bře 2011 20:12

Tak to je paráda,ja ho mám teprve týden,a jsem z něho úplně hotovej,už mne nebaví ani moje auto na normální provoz.Je to hrozná droga,a na litra to jezdí jak střelený,až na ty brzdy bez posilovače...tak se můžeme sejít nkdy o víkendu,rád se podívám i na tvého mazlíka..

Re: hadíčka podtlaku

13. bře 2011 20:25

Chceš li vidět mého mazlíka, musíš vyrazit z prahy cca 35 km, v praze ho nemám, takže bohužel. Weekendy jsem pryč. Odkud z prahy seš?? Pokud to budem mít k sobě blízko, tak není problém se sejít kdykoliv v týdnu. Já sem žižkovák, konkrétně Jarov.

Re: hadíčka podtlaku

13. bře 2011 20:38

tak to je pohoda,ja jsem z vršovic od edenu,takže to máme fakt kousek a minik je kousek dál,zatím ho mám u kamaráda než budu mít od dubna svou garáž.Tak já se ti ozvu někdy v dubnu až k němu budu mít stálý přístup,a zajedu nikam za tebou.

Re: hadíčka podtlaku

13. bře 2011 21:53

Ahoj , neviem presne aky mas motor ani karbec. Ja mam v mojom miniku ´85, 998cc tento karburator ( tusim je to ozn. HS4 SU) a hadicka podtlaku z rozdelovaca vedie --> vid cervena sipka , na poslednom obrazku je potom vidno tu ciernu hadicku podtlaku z lavej strany. :wink: snad ti to pomoze.
Přílohy
carb mini.jpg
carb mini.jpg (93.03 KiB) Zobrazeno 9605 krát
carb mini 2.jpg
carb mini 2.jpg (84.74 KiB) Zobrazeno 9605 krát
mini carb.jpg
mini carb.jpg (8.96 KiB) Zobrazeno 9605 krát

Re: hadíčka podtlaku

13. bře 2011 22:01

dik moc, já mám taky 998,tak snad to bude stejné jako u tebe.. :biggrin:

Re: hadíčka podtlaku

13. bře 2011 22:23

Ahoj
je to presne to miesto ako pise Jarik.
Přílohy
Podtlak z karbeca MINI 1000.jpg
Podtlak z karbeca MINI 1000.jpg (143.75 KiB) Zobrazeno 8528 krát

Re: hadíčka podtlaku

13. bře 2011 23:32

este chcem podotknut ze tie fotky co som pridaval, tak boli robene ked som doniesol minika domov... :D aby ste si nemysleli ze je taky spinavy dodnes ;) kedze dudo dal fotku ako s novym karburatorom...
aku hadicku je potom ale dobre pouzit? ked petarek spominal ze sa mu rozpadla, a ked pozeram dudo, tak ta na tvojej fotke tusim tiez nie je origo.

Re: hadíčka podtlaku

14. bře 2011 14:21

petarek píše:zdrávím všechny,jsem teprve nováček,koupil jsem minika z roku 1970,není úplně původní,ale motor je original.Prosím o radu, rozpadla se mi hadička od podtlaku co vede z rodělovače,ale nevím kam patří,vím že má být v sání,ale nevím kde?Původní majitel mi k tomu nic neřekl a ani nevěděl jak se tam dává zpátečka,což mi poradily až tady. Mám spoustu věcí co mne kolem minika zajímá,ale je toho tolik,že bych potřeboval nikoho kdo je z prahy nebo okolí a rozumí tomu,a měl chut se sejít a vše mi vysvětlit.

Dá sa použiť hadička ktorá sa používa na trysky ako prepadová. Majú ju v každej mototechne
Odeslat odpověď