Prepnout do plneho zobrazeni
Pohonné jednotky v Mini a všechny úpravy s nimi spojené...
Odeslat odpověď

Problém se chcípnutím motoru

08. dub 2011 11:54

Zdravím, nevíte nikdo čím by mohlo být, že když chci chcípnout motor, tak se nechce chcípnout a pár vteřin jako by ještě ten motor chtěl naskočit?Ještě jsem tam nedal podtlakovou hadičku co vede od karburátoru do rozdělovače, nemůže to dělat ten podtlak? a je to litrový obsah.

Re: Problém se chcípnutím motoru

08. dub 2011 12:12

ahoj, myslím že to klidně může být ten důvod protože to má vliv na regulaci předstihu, a pak by to mohl být špatně nastavený předstih jako takový... můj názor, třeba se pletu ;-)

Re: Problém se chcípnutím motoru

08. dub 2011 12:18

Tak předstih už mě napadl taky, asi začnu tím, že tam dám tu podtlakovou hadičku :D

Re: Problém se chcípnutím motoru

08. dub 2011 13:25

Můžou to dělat nevhodné svíčky, buď budou vypálené nebo špatně zvolená tepelná hodnota. Motor pak má po "chcípnutí" chvilku samozápaly než svíčky vychladnou.

Re: Problém se chcípnutím motoru

08. dub 2011 14:06

Tak uvidíme, ale začlo mi to dělat až když upadla ta hadička podtlaku..Další věc co mě trápí, je to že se mi zdá, že se přehřívá když jsem v zácpě a nebo se jentak projíždím,ale když mu šlapu na krk tak je stále na normu, a nebo když jedu z kopce na neutral tak se je taky v normu..

Re: Problém se chcípnutím motoru

08. dub 2011 18:21

Dej hadičku tam kam patří a sešteluj si předstih a budeš mít po samozápalech a i po problému s chlazením. :wink:

Re: Problém se chcípnutím motoru

10. dub 2011 19:02

Tak jsem dal novou hadičku podtlaku, a vše konečně šlape, tak jak má. Všem díky co mi poradily... :banana:
Odeslat odpověď