Logo
Právě je 01. kvě 2024 21:11

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: karbon
PříspěvekNapsal: 13. čer 2007 18:24 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 11. čer 2007 19:38
Příspěvky: 4
Bydliště: Hodkovice nad Mohelkou
Tak pánové, dnes jsem si obědnal matroš a v pátek tu bude. Sic mě moc nepotěšily s výběrem ale nechal jsem si poslat 220 gramáž, skladbou vláken kepr. Chtěl jsem malinko hrubčí tkaninu aby tekstura vláken byla víraznější ale i tak to snad dopadne fajn. Forma je hotová vyleštěná jak psí kulky tak by měla kapotka vypadnot s pěkným povrchem. Ozvu se jak řádím


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14. čer 2007 10:17 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 09. led 2005 18:40
Příspěvky: 541
Bydliště: Brno
Nechci někomu brát iluze, ale toto téma se mi jeví trochu mimo - jednak se kompozitové díly na mini v ČR už nějakou dobu dělají (Pavel má formy na kapoty, lemy a víka kufrů a Kamil může udělat celý flip-front ) a druhak tyto díly jsou určeny především pro sportovní účely, kde se šetří na váze a ne na penězích.
Na běžné mini to snad má smysl jen pro příznivce tuningu, kde je v módě mít kapotu z pohledového karbonu či kevlaru, aby byla vidět mřížka tkaniny, takže pouze pro efekt.
Při poslední rozmluvě mi však Pavel říkal, že už je kvalita výrobků z kompozitu mnohem nižší.
Jinak co se týče karoserií z kompozitu, jak tu psal Murphy, tak to je zase jiná písnička.
Obecně platí, že pokud máte perfektní vzor, není problém udělat to z laminátu, karbonu či kevlaru, přičemž kevlar je nejdražší a nejlepší.
Fandím PechrRovi, aby se práce zadařila. Bylo by skvělé, kdyby tu byla levnější alternativa karbonové kapoty, kterou dnes lze sehnat za "pouhých" 3500,- Kč.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: karbon
PříspěvekNapsal: 14. čer 2007 15:19 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 28. úno 2006 21:44
Příspěvky: 37
Bydliště: Ustí nad Labem
PechrR píše:
Tak pánové, dnes jsem si obědnal matroš a v pátek tu bude. Sic mě moc nepotěšily s výběrem ale nechal jsem si poslat 220 gramáž, skladbou vláken kepr. Chtěl jsem malinko hrubčí tkaninu aby tekstura vláken byla víraznější ale i tak to snad dopadne fajn. Forma je hotová vyleštěná jak psí kulky tak by měla kapotka vypadnot s pěkným povrchem. Ozvu se jak řádím

Zdravim většina lidí co trošku s laminátem umí o tom moc mluvit nechce natoš něco prozradit.Chtel jsem dělat nárazník v tom byla každa rada draha,ale bohužel ani rady se mi nedostalo.
Jen bych se te zeptal kde objednáváš matroš nebo aspon kde ho maj za slušný ceny,mam namysli tkaninu a pryskyřice dik. A ješte co nejlepší na výrobu kopita, jinak starej nárazník nemam. :D

_________________
Na začátku bylo jen slovo Boží a pár zrezlejch plechů.........


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 52 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz