Logo
Právě je 01. kvě 2024 22:22

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 31. črc 2007 21:56 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. říj 2005 11:30
Příspěvky: 673
Bydliště: Teplice
mám spínačku :wink:

_________________
MINI je můj "BAJPÁS"
www.facebook.com/namrdracing


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Ztráta klíčků - pocta dobyvatelům
PříspěvekNapsal: 03. úno 2008 22:53 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 27. čer 2007 23:02
Příspěvky: 277
Bydliště: Most
:nervous: TEXT JE NA RADU ZKUŠENÝCH UPRAVEN :blush:
A NĚKTERÉ FOTKY ODSTRANĚNY :alien:

Stejně by to prasklo - tak já se raději přiznám - JO, ZTRATILA JSEM KLÍČKY. Jediné - jiné nejsou :withstupid:
Jak z toho ven ?
Podívejte se, jak na to šel Jozzy a Chochol.
Tímto fotopříběhem jim vzdávám poctu a vyjadřuji poděkování :bigups:
:compueter: Vybrali si den, kdy šlehal ostrý vítr, teploměr ukazoval minus 10 a z nebe se sypala zmrzlá krupička. Bylo potřeba se dostat do miníka, aby bylo možné ho odvézt do garáže - tam vymontovat zámky, zámky odnést k zámečníkovi a nechat udělat NEW-KEY. Zdá se to jednoduché - realita byla krutější.
Do autíčka se dostali ......., třeskutý mráz jim znehybňoval kolíky - nicméně Jozzy statečně sundal oblečení a ......... Honem rychle oblíknout a jde se na výměnu spínací skříňky. Vymontovaný volant mi předávají se slovy: "Ať máš aspoň něco" Hmm, suchej humor - leč s důvěrou nechávám kluky pokračovat v demontáži :woot: Po úspěšné výměně zjišťujeme, že baterka je vybitá.
Baterka je kde ? V kufru. Kufr je co ? Zamčenej. Klíče jsou kde ? V p.... Yellow_Flash_Colorz_PDT_01 Na město lehlo pološero. Zkoušíme miníska roztlačit. Během akce, při které jsme se vzdálili od místa montáže cca 30 m se někomu zalíbila hromada nářadí na golasadě, kterou jsem si odložila na chodník - no, nechť mu přinese štěstí - HAJZLOVI :zadek:
Kluci si důmyslným systémem .......připravili auto k pohodlnějšímu otevření na příště - nastartovat se nepodařilo. Příště už to šlo hladce - otevřeli - zapojili na lano a odvezli do garáže. Dalším hrdinským činem
je Jozzyho dlouhá ruka, která po vzoru Saxany proplíží se od zadního deklu za oknem až k úchytu zámku kufru. Chochol vítězoslavně otvírá víko kufru :pohar:
No, a druhý den mě kluci přivážejí na benzinku a tam stojí můj znovuzrozený miník. :andare: Já vám kucí moc děkuju a tímto vás oficielně zvu do hospůdky na malou odměnu :rock: JOLI


Přílohy:
Poznámka: Pozór - chvilka napětí . . .
5.jpg
5.jpg [ 30.6 KiB | Zobrazeno 4142 krát ]
Poznámka: voilá - můžete nastupovat :-)
6.jpg
6.jpg [ 33.69 KiB | Zobrazeno 4142 krát ]
Poznámka: Tumáš - aspoň něco !
7.jpg
7.jpg [ 44.17 KiB | Zobrazeno 4142 krát ]
Poznámka: Jozzy - vzhůru do hlubin útrob mého minika
8.jpg
8.jpg [ 34.29 KiB | Zobrazeno 4142 krát ]
Poznámka: Jozzy ví kudy . . .
9.jpg
9.jpg [ 40.78 KiB | Zobrazeno 4142 krát ]
Poznámka: Jozzy má dlouhý prsty :-)
10.jpg
10.jpg [ 38.34 KiB | Zobrazeno 4142 krát ]
Poznámka: Waaaaw :-)
11.jpg
11.jpg [ 61.24 KiB | Zobrazeno 4142 krát ]
Poznámka: A je to . . .
12.jpg
12.jpg [ 64.88 KiB | Zobrazeno 4142 krát ]

_________________
DON´T WORRY, BE MINI


Naposledy upravil Joli dne 16. úno 2008 20:17, celkově upraveno 4
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: klíče
PříspěvekNapsal: 03. úno 2008 23:06 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1339
Bydliště: Frýdek-Pístek
no fakt se hoši ukázali.. :lol: moc pěkná historka a ještě lépe odvedená práce.. taky se mi stalo, že jsem si svůj jediný klíč od spínačky zlomil.. pak jsem horkotěžko hledal zámečníka, který by ty dva kousky dokázal okopírovat a měl stejný polotvar.. (v mém případě stejný profil měla stará Mazda, kdybyste někdo měl někdy stejný problém).. a nechť vás to motivuje k tomu nechat si udělat záložní klíče.. protože člověk nikdy neví..


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03. úno 2008 23:12 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 27. čer 2007 23:02
Příspěvky: 277
Bydliště: Most
Jo jo - správný postřeh Ondro :woot: Náhradní klíčky vřele doporučuju - já už mám troje ! :blush:

_________________
DON´T WORRY, BE MINI


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: děkovačka/a něco málo k tomu
PříspěvekNapsal: 04. úno 2008 01:10 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 31. kvě 2005 16:09
Příspěvky: 444
Bydliště: Most
Zdravím Jolču a webany též,
Moc děkujeme za Jolčin report a za sebe,: jsem v rozpacích.
Nic méně bych rád přidal pár informací.
Tohle celý zpískal Chochy Jolčin brácha kterej jí infikoval tímto virem Miníkaření. Kdo jinej,že? Já na bráchu a brácha na mě...
Milá Jolčo jen ještěn jednu perličku o které nevíš!
V sobotu ráno jsme ti odvezli auto od baráku v 10hod do garáže v Rudolicích, tam jsme rozebrali tapecíry dveří,dříví,vyndali kliky,odřízli spínačku a rozebrali kufr přes díru repráků zevnitř což napadlo MiniToma a Icemana, jistě lepší jak šroubovákem vykurvit zámek,že?
No k věci, šlo to samo celkem bez problémů a my už v 11:55 stihli být před Obexem v Mostě. Tady pracoval, ano do prosince pracoval jistej týpek, kterej měl zlatý ruce a mega kontakty na britský předlohy. Všechno k hovnu! Takže jedinej týpek co to mohl vychytat, přenastavit stavítka na jinou matrici klíče v zámcích a vyrobit klíč do spínačky byl k 1.1.2008 propuštěn a nikdo neměl kontakt.Co teď?
No pro dnešek na to serem jsme si s Chochym řekli a rozešli se k rodinám...
No takhle v neděli druhý den ráno zapnu komp, abych zjistil kdo pojede překvapit Jirku Nováka Litvínovského miníkáře na jeho 50. narozky a koukám Chocholovi na ICQ on-line. Tak se ptám jak se pojede a co a jak. Odpověděla mi Chocholova Alča, že Chochol jel do garáže reklamovat kompresor v OBI a že jí volal, že našel klíče ze starýho modráka (z mini co měl kdysi a naboural ho a z nostalgie si ho půlku nechal v garáži)´a že pasujou nejen do klik a kufru, ale i do nádrže na kterou jsme tak nějak zapoměli.Bylo ráno 10:30 ve 14:00 byl odjezd na Jirkovu 50tku.
Blesklo mi hlavou, že by se s trochou práce dalo stihnout to auto dát do kupy. Netušil jsem, že o tom Joli neví...Po 10ti minutách dorazil dom Chochy a tak jsme pokecali, že stejně není do čeho píchnout a že to pojedeme smontovat.
Dohodli jsme v 11hod spich u mě a jelo se do garáže! No ve skratce: namontovat zpátky kliky,tapecír,dříví,namontovat víko kufru a kličku,přendat jinou spínačku s klíčem takže odříznou šrouby a tak,namontovat volantovou tyč zpátky,zapojit konektory eletriky,uklidit bordel po předchozí spontální demontáži,nastavit volant tak nějak rovně,přeleštit chromy,viď Jolčo Yellow_Flash_Colorz_PDT_21 a nastartovat.Jo ono to nejde?Tak svíčky ven černý jak tma,vyčistit dát zpátky super čaplo to a šup s tím na čerpačku na Shellku kde byl spich na ty narozky,bylo 13:45 když jsme tam Jolče skovali auto za pumpu. Jinak už Chochyho masírovala,že nebyl včas na nedělním obědě u rodičů a že je strašnej,jo nevědomost je sladká...
Plán zněl jasně, protože Icemana zklátila střevní viroza a už se 5x vysral z podoby vzít Jolču Hondou místo Ice jako do Litvajzu a na shellce jí překvapit vykopnutím u jejího doměle rozebraného Mindy. Přemýšlel jsem jak tohle překvápko okomentovat, ale neubránil jsem se tomu, takže reakci si užijte osobně snad jí sem MiniMike přidá...By Jozzy
ps: Taky bych chtěl mít bráchu s garáží...

_________________
To tě jen tak nepustí


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04. úno 2008 11:18 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 1434
Bydliště: Plzeň/Praha
tak jeste vkladam video z predani ;-)

V I D E O

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Překvápko od mini-kámošů :-)
PříspěvekNapsal: 04. úno 2008 12:20 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 27. čer 2007 23:02
Příspěvky: 277
Bydliště: Most
Nu což - co k tomu dodat ? Na filmečku to vypadá jako nevděčná reakce - místo projevené radosti a vděčnosti - tak starosti s doklady a trochou alkoholu v krvi :tellme: Pcheee - takový blbosti minikář neřeší :alien: Byl to pro mě šok - nicméně nasedla jsem do svého brouška a celou cestu do Litvajzu za Jirkou jsem se culila jako dement Yellow_Flash_Colorz_PDT_03 Užívala jsem si krásný pocit nejen z jízdy
po dlouhé době (to pochopí jenom minikář) - ale taky nádherný vědomí, že naprosto nezištně pro mě kluci udělali obrovský kus práce (a to pochopí každý :tongue: )
Ještě jednou smekám a děkuji.

_________________
DON´T WORRY, BE MINI


Naposledy upravil Joli dne 06. bře 2008 01:19, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05. úno 2008 00:20 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra

Registrován: 02. led 2006 16:15
Příspěvky: 225
Bydliště: Brno
Super, je vidět, že Chochol a Jozzy jsou kluci šikovní.

PS: doporučuji vymazat některé fotky a upravit i text, aby to nesloužilo jako návod pro nenechavce ...!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11. úno 2008 13:10 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 08. led 2005 16:57
Příspěvky: 846
Bydliště: Východní Čechy
Nevíte někdo o někom v HK a okolí který by udělal klíčky do mini?

_________________
IS IT LOVE??????????..............Mini
MiniManiaCZ


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16. úno 2008 16:34 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 27. črc 2005 10:08
Příspěvky: 43
Bydliště: Karlovy Vary
to webmasterMini: správnej názor.. nejsou všichni lidi hodný a je dost takovejch co by návod rádi využili ke svýmu prospěchu... :sibenice:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Vymazáno - upraveno
PříspěvekNapsal: 16. úno 2008 20:22 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 27. čer 2007 23:02
Příspěvky: 277
Bydliště: Most
Tak jsem tedy dala na rady zkušených a umazala jsem ty části textu,
které by mohly vést k napodobení. Umázla jsem i názorné fotografie.
Díky za radu :lol:
Miníkem už zase jezdím a těším se na léto :banana:

_________________
DON´T WORRY, BE MINI


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 59 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz