Prepnout do plneho zobrazeni
Opravy, úpravy, renovace ......
Odeslat odpověď

Problém s řazením

19. říj 2008 19:10

Mám problém s řazením. Někdy není problém zařadit cokoli, a někdy mi nejde zařadit nic. Jakoby nerozepínala spojka nebo nejely sinchrony. Nevíte v čem by mohl být problém?
Díky Přema

19. říj 2008 20:24

možná příliš banální rada.. ale nemáš ji náhodou zavzdušněnou? když je spojkový okruh zavzdušněný, tak ti to znesnadňuje nebo v krajním případě znemožňuje řazení.. tak si vem 11 nebo 12 klíč a mazej do garáže povolit onen odvzdušňovací šroub co je na spojkovém válci.. někdo ať ti párkrát promáčkne spojku ať se natlakuje.. ty ho povol.. pokud je zavzdušněná, tak vyjde vzduch a pak vystříkne brzdovka.. pak ho zase zatáhni a proceduru s mačkáním a povolením zopakujte tak 3-4x..
pokud pomůže fajn.. pokud tohle víš, tak jako bych nic neřekl, ju?

19. říj 2008 20:46

No s mini se zatím seznamuji a s jeho mouchami. No měl jsem rozdělanej celej spojkovej okruh. Dal jsem novej sekundární válec a odvzdušnil jej. tam problém není, ale zdá se mi jakoby něco probublávalo v primárním válci. Možná ošoupané těsnění.
Děkuji za jakýkoli návr byt by se zdál být banální - každej se učíme.
Díky Přema

19. říj 2008 20:51

Tak pokud něco probublává je to jasný, těsnění je holt jenom těsnění a nevidrží věčně. Horší by bylo, kdyby to byl někde prasklý válec to by bylo potom taky jasný.
Takže když nepomůže kompletní odvzdušnění, tak zkusit postupně možnosti vady a začal bych u primárního válce.

19. říj 2008 21:55

Nevíte kde by se dalo sehnat nové těsnění, nebo funkční či novej primární válec? Posílat těsnění z anglie tak dám víc za poštovné.
Prema
Odeslat odpověď