Logo
Právě je 02. kvě 2024 08:25

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 19. říj 2009 12:54 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 28. kvě 2006 21:04
Příspěvky: 116
Bydliště: Vsetín, Swindon GB
Zdravim. nemate nekdo kontakt na zastoupeni rover aby mi daly potvrzaní že se na mini montovaly 13ky? anebo jak to udelat aby mi to na technice zapsaly.
dik tomas


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19. říj 2009 15:53 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 19. úno 2008 16:30
Příspěvky: 515
Bydliště: Plzeň CITY
Tak zkus tohle : http://www.roverclub.cz/index.php Tam by ses mohl dozvědět kam zajít.Ale z toho co jsem se tam dočetl,tak to co zbylo po Roveru -Land Rover neni nic moc,ale uvidíš.Já bych se na to v nejhorším vyprdnul a na technickou jezdil na 12" a neřekne nikdo nic.Kdyby ses nedej bože vyboural,tak už si pojišťovák dohledá,že se na mini mohli montovat pneu 175/50 R 13 a neměl by bejt problém.
Jinak kdyby jsi to schválení dostal i když za nepochopitelnej poplatek(v Subaru si třeba jednomu zákazníkovi řekli 900,- za potvrzení,že může ve foresteru,který koupil od nich,vozit v kufru dojezdovou rezervu i když se tam jiná ani nevešla a oni mu to tam původně nenapsali :roll: ) ,tak s nim, zajdi na úřad a tam by ti měli říct,jestli po tobě budou chtít evidenční kontrolu na žádost zákazníka na STK a pak ti to tam na základě protokolu na úřadě zapíšou a máš klid.Aspoň takovejhle postup by měl bejt,ale nevíš jakej zakomplexovanej úředníček bude sedět za přepážkou.Kolikrát jsem něco řekl lidem aby šli zařídit a 20x to vyšlo a pak měl někdo problém. :?

_________________
Finally,I've been MINISHED!!!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19. říj 2009 20:57 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 28. kvě 2006 21:04
Příspěvky: 116
Bydliště: Vsetín, Swindon GB
co kdyz si to zezenu v uk??? to potvrzeni od origo dealeru rover ktery tady jeste porad funguje.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19. říj 2009 22:43 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 19. úno 2008 16:30
Příspěvky: 515
Bydliště: Plzeň CITY
Jó ,tak to by bylo supr,ale jak jsem psal,rover už neexistuje,takže ti zbejvá jen land rover,ale jestli se to povede v UK,tak to nevim.Zeptám se kolegy co dělá dovozy a zejtra dám vědět,ale mělo by to tak jít,kdyby to bylo potvrzený a firma by byla v registru.
Já sice dělám na STK,ale mějme rozum,ne? :wink:
Chápu,že nechceš mít problémy,ale tady mě to přijde dost složitý,ale jestli tě to vyjde,tak dej vědět jaks to pořešil. :wink:

_________________
Finally,I've been MINISHED!!!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 70 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz