Logo
Právě je 27. dub 2024 21:01

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Plech spodní části čelního skla
PříspěvekNapsal: 15. kvě 2010 00:19 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 08. črc 2006 22:00
Příspěvky: 31
Bydliště: Trutnov
Ahoj minimalisti, mohli byste mi poradit jak nejlépe sehnat tento plech a popř. jestli koupit jen s náběhem na sloupek a nebo celý plech okolo čelního skla? Jestli se dá sehnat v ČR, popř. jaké máte zkušenosti např. s posíláním z Mini Spares.com ... co se nejvíc vyplatí. Díky

http://www.minispares.com/Product.aspx?ty=pb&pid=34898
http://www.minispares.com/Product.aspx?ty=ai&pid=33497


Přílohy:
Poznámka: celý plech
CZH3140_cely.jpg
CZH3140_cely.jpg [ 25.69 KiB | Zobrazeno 7945 krát ]
Poznámka: Můj kluk rezatej
03052010205.jpg
03052010205.jpg [ 111.9 KiB | Zobrazeno 7945 krát ]
Poznámka: plech z Mini Spares
HMP441001_spodni_plech_celniho_skla.jpg
HMP441001_spodni_plech_celniho_skla.jpg [ 6.48 KiB | Zobrazeno 7945 krát ]

_________________
Mini 1.3 (1997)
Trutnov
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 17. kvě 2010 14:53 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. čer 2009 18:33
Příspěvky: 174
Bydliště: Tábor
Taky by mě docela zajímaly zkušenosti s tímto plechem.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 20. čer 2010 22:20 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 08. črc 2006 22:00
Příspěvky: 31
Bydliště: Trutnov
Tak plechy jsem nakonec objednal z MJauto ( http://katalog.mjauto.cz ) objednal jsem jen levou polovinu plechu + další - dveře pravé a levé, předpokládaná doba dodání 2-3 týdny je momentálně 4 a stále čekám...asi to klukům v Dánsku moc nefrčí...

_________________
Mini 1.3 (1997)
Trutnov


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 20. čer 2010 22:39 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 06. bře 2009 21:36
Příspěvky: 8
Bydliště: Sokolov
Čau...zkus http://www.aci.cz , chtěj Jirku Lindnera nebo ho prubni na fóru ..Georgeus.. Je to ten samý...Zkušenost = NAPROSTÁ SPOKOJENOST

_________________
ALL YOU NEED IS ... MINI © & GOD SAVE THE QUEEN


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 12. črc 2010 11:34 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 08. črc 2006 22:00
Příspěvky: 31
Bydliště: Trutnov
Díky za TIP, s ACI jsem taky spokojený a objednával jsem tam všechny plechy, které měli v nabídce, bohužel mezi nimi nejsou dveře a plechy pod čelním sklem. Každopádně zkušenost s MJAuto dobrá, zpoždění bylo na výrobně a pro jistotu jsem, já vůl :lol: , objednal dveře pro verzi s vnějšími panty, takže kdyby měl někdo zájem, tak jsou připravený u mě v garáži v Trutnově, originál zabalený, jako v bavlnce.
http://forum.minicooperklub.cz/viewtopic.php?f=3&t=3608&p=27148#p27148
Nový plechy pro vnitřní panty a s ďolikem pro kliku už jsou na cestě.

_________________
Mini 1.3 (1997)
Trutnov


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 14. pro 2010 09:32 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1339
Bydliště: Frýdek-Pístek
Jelikož jsem momentálně řešil problematiku nákupu plechů na generální resuscitaci, tak jsem zjišťoval a volal, psal všude možně.. Zjistil jsem, že druhovýroba plechů na Mini pochází z 90% od dvou výrobců švédského Klokkerholm a belgické Van Wezel.

ACI - největší škála plechů. Jirka Lindner jako kontaktní osoba se osvědčil a díky za skvělou spolupráci. většinu z nabízených plechů mají skladem a co se objedná dokázali sehnat brzo. V nabídce díly od Van Welden ale Klokkerholm možno objednat. Dodávka pomocí TopTrans do druhého dne. Nabídka i dílů na MKI (čelo, trojúhelníky, dveře..)

HS Tuning
- něco mají skladem

Zavocar - mají v nabídce jen pár dílů, ale u předního čela, kapoty a předních blatníků je cena výborná. Nad 5tis doprava zdarma. Nic nemají skladem, ale nakládka probíhá každý pátek ve velkoskladu v Holandsku. Do úterka je tam možné mít díly doma.

mjkatalog - v eshopu mají dost položek od Klokkerholmu, ale po telefonním rozhovoru mi povyprávěli, jak jim Klokkerholm přestal dodávat díly a není jisté, jestli vůbec něco budou ještě moci objednat..

rall.. elit.. atd.. prodejci náhradních dílů co jen převzali databázi od aci případně jiného dovozce.. stejné díly, vyšší ceny, nic skladem..


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 14. pro 2010 19:21 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 26. črc 2008 10:41
Příspěvky: 236
Bydliště: Praha
Ahoj klucí. Velice rád čtu chválu na svojí osobu, jsem rád, že jsou moji zákazníci spokojení. Ano vše co sem tu četl ohledně objednávek z ciziny a od nás je pravda. Jen upřesním pár maličkostí. Hlavními výrobci dílů jsou klokkerholm a Van Wezl. Jejich díly nám jezdí kamionem do aci každý týden až 14dní. Van wezl toho v nabídce oproti klokerholmu moc nemá. Skladem držíme jen asi necelou polovinu jejich nabízených dílů, bohužel zbytek jejich nabídky u nás na stránkách nenajdete (www.aci.cz). Každopádně bojuji každý den v práci za to, aby se to změnilo a vy jste viděli celou nabídku našich dodavatelů na vozy mini.
Nic méně mám i nějaké špatné zprávy a to jest: HS tuning - majitel Josef Hora (miníkář) odešel do důchodu a přenechal kšeft jeho kolegovi který bohužel miníkář není. Chtěl sem od nich silentblok pod motor a už ho nemají a další mít ani nebudou, takhle to asi dopadne i s dalšímy díly.
Hodně se tu řešily plechy před čelní sklo. Firma klokkerholm má v nabídce celý velký kus a nebo jen ty růžky. Teď má skladem už jen jednu stranu růžku a u zbytku to vypadá že dále je vyrábět nebudou (takže smůla).

No a jeden malej postřech na závěr (i když se jedná o moji konkurenci tak vám to sdělím) u firmy autokelly mají ve výprodeji manžety na řízení - sada 2ks + stahovací kroužky za 85 kč,- hned sem si koupil dvě sady, mají to do vyprodání zásob.
čus

_________________
www.autoservis24.eu


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 28. bře 2014 17:12 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 30. srp 2012 15:46
Příspěvky: 219
Bydliště: K. Vary
Chtěl bych se zeptat, jak je to v současné době s dodavateli dílu v CZ. Je stále aktuální to co psal Ondra ? Jak kvalitní díly od firmy VanWezel ?


Díky

J.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 29. bře 2014 15:04 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 22. čer 2012 10:07
Příspěvky: 121
Bydliště: podkrkonoší-Dolní Olešnice
V brzké době se taky chystám k nákupu blatníku čela apod. tak mne to taky docela zajímá. Tedy jak moc velké polotovary jsou karosářské díly na mini sehnatelné u ACI?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 29. bře 2014 16:12 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 30. srp 2012 15:46
Příspěvky: 219
Bydliště: K. Vary
Psal jsem jim a většinu co mají na webu je skladem. Co není, je možné sehnat.

Poptával jsem:

http://www.minisport.com/ala6279-genuin ... -1989.html
http://www.minisport.com/abd36004-genui ... -2001.html


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 82 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz