Logo
Právě je 02. kvě 2024 04:00

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Teče topení
PříspěvekNapsal: 07. lis 2005 19:44 
Mám doma 3 dny mini a začalo mi téct topení, poraďte, kde se to mohlo pochrour a kam sáhnout. Mám už abstinenční příznaky a potřebuju ho ukázat v práci. Díky


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07. lis 2005 22:54 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. říj 2005 11:30
Příspěvky: 673
Bydliště: Teplice
Když to teče tak to bude chtít vyměnit,nějaké to letování nebo lepení asi moc nepomůže.Hlavně ta výměna neni složitá jak u jiných aut.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: problémy s topením.. rady co s tím
PříspěvekNapsal: 25. lis 2005 22:43 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. lis 2005 15:57
Příspěvky: 308
Bydliště: Kladno
Tak jsem zažil asi deset dní nepřetržitého pracovního nasazení :x včetně dvojnásobné pracovní návštěvy FMX v Sazka aréně :shock: a na konci týdne už mi to pěkně lezlo na mozek :crazy: . Zjistil jsem, že nejlepší relaxace je rozebírat staré topení (kdyby to nebylo na Mini, tak bych řekl stupidní plechárna s milionem šroubků, co na tom ti Angláni mají). vyluxoval jsem bordel, všechno pěkně otřel, zjistil, kde je díra :lol: ( ten Roveráckej radiátor je pěkně fórovej shit) a nakonec jsem se dobral výsledku. Nemusím přetahovat hadice, stačí jen do nového obalu strčit otočeny starý radiátor a vyrobit příkopku s patřičnými dírami :banana: . A je to. Jistě žádný objev :idea: , ale udělalo mi to radost. Doufám, že na konci týdne budu topit. Netušil jsem, jakou duševní očistou může být šroubování, otírání a podobné práce. Zažíváte podobné stavy :?: Mejdloš


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27. lis 2005 19:52 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1339
Bydliště: Frýdek-Pístek
tvůj příspěvek nebo spíše samotný problém mě inspiroval k tomu abych napsal.. sám s Mini zažívám podobné zimní trápení, kdy mi ne a ne topit.. a to už delší dobu.. což o to v létě to zas až tak nevadilo.. ale od podzimu je ta zima kapku vlezlá.. nemluvě teď o sněhu a ledu..
Takže co bys mi doporučoval zkontrolovat.. rozšroubovat... proklepat..vyčistit.. či co...? díky za radu


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27. lis 2005 20:14 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. říj 2005 11:30
Příspěvky: 673
Bydliště: Teplice
Mě stačilo vyměnit ventil kterej trochu propuštěl a dal jsem jinej termostat.Na zimu jsem měl jinej a na léto taky.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: topení
PříspěvekNapsal: 27. lis 2005 21:09 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. lis 2005 15:57
Příspěvky: 308
Bydliště: Kladno
V tomhle asi nepomůžu :( Mě teklo topení - malá dírka v hliníkové ohnuté trubce v radiátoru. :evil: Topení jsem rozhodil, udělal díry na levé straně a vsadil tam starý radiátor tuším od OT z Brna. Před tím to topilo jako blázen a teď už zase v pohodě. Dál jsem se v krátkém studiu Mini nedostal. Každopádně přeju hodně štěstí v hledání chybky :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28. lis 2005 15:37 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 23. led 2005 21:48
Příspěvky: 298
Bydliště: Plzeň
mno vidíte,to mě to zase topí pořád.Vzhledem k tomu že v zimě nejezdím tak mi to v létě leze docela na nervy...Vono když je venku 30 stupňů a drak si jěště topí místo aby foukal studeně to není opravdu příjemný...Co s tím mám dělat???

_________________
Když ho miluješ není co řešit :) ..


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: pořád topí?
PříspěvekNapsal: 28. lis 2005 15:59 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. lis 2005 15:57
Příspěvky: 308
Bydliště: Kladno
Pokud mě mé krátké studium poučilo, tak kousek za chladičem,nebo před chladičem, je ventil, ke kterýmu vede bovden ovladače topení :shock: . A ten asi nedovírá, nebo je přidřenej ten bovden :oops: . Rozebrat, přetěsnit, promazat :?:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 78 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz