Logo
Právě je 02. kvě 2024 20:01

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Další hloupé otázky
PříspěvekNapsal: 07. pro 2005 15:26 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. lis 2005 15:57
Příspěvky: 308
Bydliště: Kladno
Tak jsem zase o kus dál. Olej vyměněn, vůz téměř přihlášen :D . A teď k věci :roll: Kde se dá sehnat plastová lišta kolem "okapů" na střeše, ta moje je jakási scvrklá a hanebná. Co dáváte pod blatníčky - mám chromové a vnitřní lemy každej pes jiná ves :? Pak poměrně prorezlý spodní zadní lem karoserie :cry: - je to samostatná plechařina a je bez většího zásahu vyměnitelná. Čím to v případě nouze lepíte - laminát, nebo už je něco lepšího :P No a nakonec blbosti 8) v katalogu mini sport, ze kterého jsou i tady občas nabízeny věci je uzávěr nádrže typ Aston či Monza se zamykáním :shock: . Má to někdo, je to schopen objednat, nebo jak to objednat na ostrovech, kolik je poštovné. Vřelé díky za vaši námahu s odpovídáním. :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07. pro 2005 20:02 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1339
Bydliště: Frýdek-Pístek
Tak já sice nepomůžu s kastlí ale na ty zbylé dva dotazy odpovím.. Ta lišta na střeše kolem jak píšeš "okapů" je celkem jednoduché sehnat.. jestli chceš novou chromovou, tak napiš Minimikovi, ten už mi ji kupoval. Cenu i s poštovným a provizí už ti nepovím, ale bylo to v řádu několika jen set korun a zcela bez starostí. Zrovna tak ty "letecká" vyskakovací ne tedy uzamykatelná víčka není problém na ebay přes Mika sehnat a cena by nemusela překročit tisícovku.. v mém okolí je máme skoro všichni a kdo nemá už šetří... já si ho koupil na ebay a zaplatil tak 750 a ostatní si je koupili na srazu v Budapešti a dali za ně 800-900kč.. všechno jsou to Aston.. který je podle mě hezčí než Monza. Mají tu výhodu, že se nasadí a přimontují na stávající a trčící hrdlo, takže stávající víčko nádrže i se zámkem tam zůstane


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07. pro 2005 20:13 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 1434
Bydliště: Plzeň/Praha
jeste trochu doplnim, ta lista na strechu se da sehnat i v cerne barve ;-)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08. pro 2005 01:12 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra

Registrován: 12. srp 2005 00:45
Příspěvky: 91
Bydliště: t.c.Manchester
Ja budu asi v sobotu v Mini & Metro spares ve Warringtonu. Mozna bych par veci vzit mohl, ale jeste nevim, kolik nakoupim ja, protoze do letadla mi vemou 20 kg a musi se tam vlezt nejake vanocni darky. Nicmene zkus napsat na jozanek@ntlworld.com a ja se ti tam alespon mrknu a zjistim moznosti. (mini sport jsou desne drazi :? )


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06. úno 2006 21:49 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra

Registrován: 12. srp 2005 00:45
Příspěvky: 91
Bydliště: t.c.Manchester
Tady se musim omluvit. Nekdo z vas mne pres mail zadal o Astona, ja jsem ho slibil, ale ve Warringtonu byli pred Vanocama vyprodani. A ja jsem v tom zmatku o ten mail nejak prisel. Takze jestli to jeste chces a pockas do dubna, klidne se ozvi. Do te ceny se bez problemu vlezu, puvodne to stalo 20,- GBP a mozna pry budou slevneny, protoze jsou udajne nebezpecne (da se pry za ne zabrat, zakroutit a nadrz je otevrena). :cry:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: další hloupé otázky
PříspěvekNapsal: 07. úno 2006 07:14 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. lis 2005 15:57
Příspěvky: 308
Bydliště: Kladno
Díky, do dubna to už určitě přežiju :D . V bandě mívám stejně pořád po dně a koho by taky napadlo tahat za víčko u Mini :) :) :) Mejdloš


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 58 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz