Logo
Právě je 28. bře 2024 20:27

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 68 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 27. čer 2016 22:30 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. črc 2007 18:16
Příspěvky: 11
Bydliště: Jesenice u Rakovníka
Hm, tak mi zbyly papíry po miníkovi, dcera si ho přihlásila na veteránské SPZ, právě proto, že při STK byl problém s VINem. Když jsem to auto kdysi koupil, bylo ve velkém techničáku napsáno, že VIN byl vyražen náhradním způsobem. To taky byl. Pak mi velký techničák vyměnili (byl popsaný) a do nově vydaného už o tom na odboru dopravy nic nenapsali. Kdyby někdo uměl poradit: cb634216@tiscali.cz


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 28. čer 2016 00:46 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 26. led 2009 00:47
Příspěvky: 507
Bydliště: Piestany, Slovensko
Urcite niekde musia mat zalozeny ten stary technicak pokial je auto stale v ,,zivej" evidencii... (teda v tvojom pripade uz nie , ale u nas v SR je skartacna doba 5 rokov , takze u vas to bude asi podobne...) Takze treba ist na dopr. inspektorat - resp. dopr. urad ktory vydaval nahradny TP namiesto stareho (a ten stary je zalozeny v nejakej zlozke - spise) a poziadat ich aby opravili resp. dopisali do noveho TP poznamku ze teda VIN bolo narazene nahradnym sposobom. Pripadne nemas nahodou fotokopiu toho stareho TP kde bola ta poznamka?

_________________
Diagnóza M1N1 + Namrdracing


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 28. čer 2016 07:14 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 1433
Bydliště: Plzeň/Praha
jak pise jarik, pokud to ve starym bylo, tak zazadat o dopsani...

jinak jedina moznost jak se dokladu "zbavit" je udelat vyvoz za hranice, jina moznost neni, protoze "zrusit" samotne doklady nejde, jedine ekolikvidaci, ale k tomu je zase zapotrebi mit auto....

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 03. črc 2016 21:06 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 28. čer 2015 22:42
Příspěvky: 39
Bydliště: Praha
Zdravím pánové, chtěl bych požádat o radu. Domlouvám koupi MINI z Barcelony a nejsem si jistý o jaké mini jde. Podle slečny se jedná o MINI z roku 2000. Tedy poslední produkční rok. Prošel jsem si fotky interiéru a nesedí mi k tomu co se v roce 2000 dělalo ve final edition. Hliníkový panel jako v mini 40 výročí atd... Ale to si mohl předchozí majitel domontovat. Slečna sama mini popisuje jako MINI 1300 sport xn ... Požádal jsem jí o číslo VIN a ona mi poslala toto: SAXXNPAZE1D188039 a z otho mám zamotanou hlavu ještě víc. Kromě toho že mi vin generátor vyhodil rok 2001, což se mi zdá jako blbost když poslední auta sjely v listopadu 2000, tak i šestá pozice kde je P... šestá pozice je vždy označení pro typ: cooper, cooper sport atd... ale P nikde v seznamech není. Devátá pozice kde je typ převodovky má E tedy dle seznamu RHD, Manual, 2.76 a přitom je to LHD. Taky desátá pozice kde má být A nebo B je tady napsána jako číslo 1. Nevíte v čem by mohl být problém? Že by nějaké divné přečíslování aut co se dodělávaly ze zbytků po roce 2000? :-) Máte někdo mini z roku 2000? Měly jste podobný problém?

Díky moc za jakoukoliv radu... Filip


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 04. črc 2016 23:18 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 22. srp 2009 12:22
Příspěvky: 898
Bydliště: Pardubice
Dvoutisícovku mám já, co se Vinka týče, to ti moc neporadím, to mé se u 6. čísla už liší, ale pokud je to Cooper Sport tak rok 2001 je správný, edice Sport byla až další rok a bylo to 500 kusů, stříbrná střecha, pruhy a interier jako třeba tady http://car-from-uk.com/sale.php?id=37453
Tuším že by měly mít i nějaké označení v přihrádce spolujezdce, který kus z 500 to je, bez nějakého důkazu bych tomu asi moc nevěřil, každopádně je možné,že Vin měly už jiné...?
Těch posledních 500 má už taky dost jinou cenu, pokud ale má jiný design, nejspíše se jedná o 2000/99 a tam byl design dost individuální.
Hodně se zaměňuje Cooper Sport jako oficiální název té limitky viz odkaz a Sportpack jako vybavení MPI, třeba to co mám já, tak bacha na to.
Pak byly ještě Cooper Sport Works- úplně posledních 50ks - 90 koní, 5 rychlostí, červená loga, dvojitý výfuk a Sko bylo i na krytu vzduchového filtru. Ty se dělaly jen v Sussexu tuším takže jen pravostranné.

_________________
Mini & Sex & Rock 'N' Roll


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 28. kvě 2017 22:47 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 28. čer 2015 22:42
Příspěvky: 39
Bydliště: Praha
Kuboš píše:
Dvoutisícovku mám já, co se Vinka týče, to ti moc neporadím, to mé se u 6. čísla už liší, ale pokud je to Cooper Sport tak rok 2001 je správný, edice Sport byla až další rok a bylo to 500 kusů, stříbrná střecha, pruhy a interier jako třeba tady http://car-from-uk.com/sale.php?id=37453
Tuším že by měly mít i nějaké označení v přihrádce spolujezdce, který kus z 500 to je, bez nějakého důkazu bych tomu asi moc nevěřil, každopádně je možné,že Vin měly už jiné...?
Těch posledních 500 má už taky dost jinou cenu, pokud ale má jiný design, nejspíše se jedná o 2000/99 a tam byl design dost individuální.
Hodně se zaměňuje Cooper Sport jako oficiální název té limitky viz odkaz a Sportpack jako vybavení MPI, třeba to co mám já, tak bacha na to.
Pak byly ještě Cooper Sport Works- úplně posledních 50ks - 90 koní, 5 rychlostí, červená loga, dvojitý výfuk a Sko bylo i na krytu vzduchového filtru. Ty se dělaly jen v Sussexu tuším takže jen pravostranné.


Kuboši díky za radu! A promiň , že jsem nereagoval dřív! Vůbec jsem si tvé odpovědi nevšimnul. MINI už je dávno doma v garáži a s VIN bylo nakonec všechno v pořádku. Opravdu se jednalo o rozdílné označení v posledních měsících výroby. Můj přivěžený Miník je 637 kus před ukončením výroby - říjen 2000 přihlášený 2001. Při koupi mne nakonec čekalo moc příjemné překvapení, že se jedná opravdu o originál John cooper works v původním sportpacku, který měl původně pravostranné řízení, které v roce 2008 bývalý majitel po koupi v anglii nechal předělat na levostranné. Takže všechno ok:-) a ještě jednou mockrát děkuju:-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 30. srp 2018 21:41 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 26. led 2009 00:47
Příspěvky: 507
Bydliště: Piestany, Slovensko
Zdar ludkovia... kedysi davno tu niekto ponukal vyrobne stitky na Mini... len sa neviem dopatrat... neviete mi poradit kde zohnat stitok pre rocnik 1986.. mal by to byt tento:
Příloha:



diky.
J.

_________________
Diagnóza M1N1 + Namrdracing


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 31. srp 2018 06:51 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 06. lis 2010 09:36
Příspěvky: 523
Bydliště: 49.812631,13.394144
viewtopic.php?f=3&t=3242

_________________
I MINI věci dělají velkou radost
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 68 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz