Logo
Právě je 03. kvě 2024 03:46

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 05. dub 2006 13:46 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 1434
Bydliště: Plzeň/Praha
Takze tu mame dalsi radu a ted ohledne interieru. Pokud nekdo planuje calounit interier nebo proste jen dily vymenit za jinou barvu urcite se mu budou tyto informace hodit.

Horni dil je uchycen na 3 mistech matkou, po stranach a uprostred. Po odsroubovani staci dil uz jen vytlacit.

pozn.: uz sem se setkal s dvema nazory a zkusenostmi. Jeden tvrdi, ze tento dil nejde vyndat pokud je usazene okno a druhy tvrdi naopak. Osobne sem se setkal s tim i tim. Takze asi zalezi na kazdem Mini ;-)
Obrázek


Dolní díl neni nijak prisroubovan, ale napred se musi odsroubovat (tedy presneji odklopit) topeni (staci povolit 2 srouby schovane za vypinacema), po jejich odsroubovani se topeni sklopi dolu. Prvni vec je za vami, pak staci na krajich sundat takove zavlacky (nachazi se cca 20cm od okraje na kazde strane) a chromovou listu. Kdyz se toto vsechno provede muze se uz zacit se samotnym sundavani panelu. Asi nejlepsi je, zacit napred na krajich a pokracovat ke stredu. Uprostred je panel prilepen ke kastli, takze to bude chtit trochu vice sily, ale neni to nic hrozneho.

pozn.: prepinace uprostred se nemusi vubec odmontovavat, protoze panel nijak pri vyndavani neomezuji
Obrázek

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05. dub 2006 14:04 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 1339
Bydliště: Frýdek-Pístek
je to jak Mike píše.. podle jeho rad jsem oba díly sundával, protože interiér mám celý černo-červený, tak jsem i tyhle panely potřeboval vyměnit černé místo šedých.
jen bych doplnil k vrchnímu dílu, že pokud se vám nepodaří nějak záhadně dostat k těm matkám na bocích, tak budete muset jako já sundat i plastové černé výdechy ventilace.. tam je potřeba dát pozor a neulomit jeden zobáček, který aretuje plast aby byl i po zpětném nasazení pěkně napevno držel jako v originálu.. pak stačí jen pootočit a vytáhnout je.. potom už vám k přístupu k bočním matkám nic nestojí a stačí je i prostřední matku povolit... Mě to šlo vytáhnout i nasadit druhý aniž bych musel vyndávat sklo, čehož jsem se bál. jen při nasazování se musíte obrnit trpělivostí anebo přizvat další pár rukou aby vám pomohl, protože musíte nasadit všechny 3 šrouby najednou, což není nic jednoduchého.
ke spodnímu dílu se hodí doplnit, že je to v podstatě jen lisovaný molitan potažený a polstrovaný tou gumou, takže nesnažte se rvát za celou příčku neb to je část kastle.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz